Jõhvi vallavanemaks valiti Max Kaur

Max Kaur

11. aprillil 2019. a. valis Jõhvi Vallavolikogu oma istungil uueks Jõhvi vallavanemaks endise Mustvee linnapea ja praeguse Jõhvi abivallavanema Max Kauri.

“Täna me räägime Jõhvi tulevikust. Ehitame Jõhvit edasi. Jõhvile on vaja töörahu, et kindlalt realiseerida olemasolevad suured projektid. Näiteks uue põhikooli hoone, mille koos Arhitektide Liiduga saame valmis 2021. aasta lõpuks. Usun, et saame arhitektuuriliselt ilusaima ja moodsaima koolihoone Eestis. Ehitame lähiaastatel valmis suure kergejõustikustaadioni, vene põhikooli staadioni, linnapargi esimese etapi, arendame linna promenaadi. Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga arendame edasi Jõhvi jalgpallikeskuse ideed, teeme korda Jõhvi raudteejaama hoone. Loodame tänu riigile saada lähitulevikus ka uue moodsa keskraamatukogu.

Jõhvi on Eesti linn! Jõhvi on teatavasti mitte ainult Ida-Virumaa keskus, vaid ka üks neljast riigi regionaalkeskusest. Jõhvi eeskuju on tähtis nii Ida-Virumaale kui ka Eestile,” mainis Jõhvi vallavanem Max Kaur.

Max Kaur on varem töötanud Tallinna linnapea nõunikuna. Ta oli Tallinna Linnavolikogu liige, Maardu abilinnapea ning ligi viis aastat Peipsi pealinna Mustvee linnapea.

Allikas: www.johvi.ee

1 Kommentaar
  1. Aga 2 aastat ago
    Reply

    kuhu jäävad uued raudteeühendused Jõhviga, nt Jõhvi-Kärkna ühendust oleks vägagi vaja. Tapa-Kärkna raudtee võiks sinna üle viia.
    Ja midagi pole lugeda Maksu laevaliinidest. Kõik ootavad otsesõite Soome aga venemaa oma vallutatud saartega jääb ette ega lase läbi. Maks kui koostöölepingu osaline, saaks Puutinilt vaba sõidu välja kaubelda. Sest siis pooldaks kohalikud puutinlasi palju enam ja võim oleks ka edaspidi kindlustatud. Muidu mõni vastik tšuhnaa ronib võimule ja mis siis? Nii et Maksul on palju tõsist tööd ees.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.