Vabaõhumuuseumis peetakse pühapäeval pirukafestivali

TALLINN, 12. september, BNS – Tallinnas Eesti Vabaõhumuuseumi kiigeplatsil peetakse pühapäeval kogupereüritus „Pirukafest“, kus võtavad mõõtu kodukokad. 

Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi sõnas, et sel nädalavahetusel tasub kindlasti tulla perega vabaõhumuuseumisse. „Kohapeal saab mekkida kodukokkade maitsvaid hõrgutisi, esinevad rahvatantsijad, toimuvad muusikalised vahepalad ning muidugi valitakse ka parim soolane ja magus pirukas,“ ütles ta.

„Pirukafestiga samal ajal toimub vabaõhumuuseumis ka Eesti leiva päev ja sügislaat. Seega saab muuseumis peale maitsmise osta kaasa ka head ja paremat, sest kõigele lisaks on muuseumis end sisse seadnud kaupmehed, kes pakuvad kodumaist toidukraami, käsitööd ja muudki põnevat,“ lausus Hanimägi.

Kakumäe Pirukafest toimub juba neljandat aastat, tuues huvilisteni toredate kodukokkade ja väikeettevõtjate häid küpsetisi, torte ja kooke.

Pirukafesti korraldab MTÜ Kakumäe Elu ja üritust toetab Haabersti Linnaosa Valitsus.

1 Kommentaar
  1. Mis 1 aasta ago
    Reply

    elajas on FEST? Miks mitte eestikeelne pirukapidu? Või pirukanämm? Või pirukaamps? See totakas venelik linnavalitsus on niivõrd ajuloputatud, et igal võimalusel püütakse eesti keelt hävitada.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.