Edulood. Yana Toom: Yana Toom

13.10.2019

Täna ETV-s saade Edulood.

Kas ühe eluea jooksul on võimalik elada läbi kolm erinevat elu? Kas poliitika on räpane või…? Kas viie lapse ema jõuab aastavahetuseks Süüriast koju? Kuidas üldse kasvavad eduka poliitiku lapsed? Laojuht, kohukeste pakkija, ajakirjanik, peatoimetaja, poliitik. Esimeses osas tutvume lähemalt eurovolinik Yana Toomiga.

https://www.kava.ee/saade/327657682

2 kommentaari
  1. Olen 1 aasta ago
    Reply

    alati imestanud, miks ja kuidas jõuavad pukki sellised eestlusevihkajad? Samuti kaljulaiulikud ja ladõnskajalikud limukad.

  2. triin 1 aasta ago
    Reply

    Eesti TV. promob Yana Toomi—-inimest, kes ootab kui ämblik, kuna eestlane oma riigis vähemusse jääb, surve keelele on niigi juba väga suur –riigikeel on muutunud naljanumbriks, isegi ETV ei pea seda millekski. “Üle Parda” umbvenelane, kusjuures teised peavad alandlikult vene keelt purssima, et “vabastajast” aru saada. “Edulood” vene keelsed, sest autor on venelane. Aga Toom ongi ju eesmärgile päris lähedale jõudnud, nüüd ta ühes paadis oravatega, kes on suusoojaks ligi 17 aastat rääkinud vene keele osatähtsuse minimaliseerimisest, samas jättes selleks kõik tegemata, et see oleks ka nii. Keskerakonna venelembusest pole mõtet üldse rääkida, need poevad ka seebita venelasele, et see teda ikka valiks.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.