Piltuudis: peaminister Jüri Ratas asetas pärja John McCaini hauale

Foto: Riigikantselei

Annapolis, USA, 9. november 2019 – Peaminister Jüri Ratas külastas Marylandi osariiki Ameerika Ühendriikides ja asetas pärja John McCaini hauale.

“Asetasin täna pärja imetlusväärse riigimehe John McCaini hauale. Eesti ei unusta seda, et McCain oli meie riigi ja rahva siiras sõber ning Atlandi-ülese koostöö kindel toetaja,” ütles peaminister.

Lisaks kohtus Jüri Ratas täna Marylandi rahvuskaardi juhi kindralmajor Timothy Goweniga ja külastas Annapolises mereväeakadeemiat.

7 kommentaari
 1. 9. mail 2 aastat ago
  Reply

  teeb Viha-Kersti vastukäigu Leenini hauale. Ainult kahjuks sinna ei lubata lilli ega pärgi asetada.

 2. Inge 2 aastat ago
  Reply

  Kõige tähtsamad on head suhted Venemaaga, USA–ga ja Hiinaga. Mõni unustab ära et Venemaad ei juhi enam ammu kommunistlik partei. Meie president peaks tingimata venemaaga seadma sisse head suhted . Pealegi praegune Venemaa pole meile midagi halba teinud ja taha meiega sõbralikke suhteid. Varem poleks kompartei välja kannatanud meiepoolseid vihavaenupurskeid aga praegune Venemaa juhtkond on väga kannatlik ja sõbralik meie suhtes.

  • Väga 2 aastat ago

   õige! Tuleb pugeda nii sügavale persse, et jalataldugi pole näha.

 3. to inge 2 aastat ago
  Reply

  ütles hiir draakonile.

 4. Ohoo 2 aastat ago
  Reply

  Meie peaminister on hakanud tegelema valede asjadega. Minu teada oli McCain sõjaõhutaja. Kas peaministril tõesti pole midagi teha et käib USA-s pugemas.

 5. Jah 2 aastat ago
  Reply

  Kõige rohkem meeldis mulle Kesknädal kui peatoimetaja oli U.Reinde. Ka järgmine peatoimetaja oli tasemel aga praegune Kesknädal pole enam see. Paljud inimesed kes varem tegid ajalehele kaastööd pole enam kirjutanud.Mind näiteks ei huvita peaministri reisid vaid see kuidas ta seab korda elu meie maal. Kuidas ta suudab pealt vaadata kuidas reformierakondlased laimavad ilma karistuseta kuidas peavoolumeedia võimendab nende valesid. Selle asemel on peaminister astunud sõjaõhutajate poolele kus käib Venemaa-vastane tegevus. Minu teada oli McCain ka sõja pooldaja. Keskerakond on muutunud.

  • uskmatu-toomas 2 aastat ago

   Küsimus pole mitte ainult kesknädalas vaid ka Tallinna ajaleht Pealinn on nagu ära vahetatud.Samuti ERR on muutunud mingiks vihaõhutavaks meedia organisatsiooniks.
   Nüüd on kesknädal ju valitseva erakonna häälekandja ja see seab piirid,see muudab vahekorra hea ja halva vahel ! Mis ennem oli halb ja vajas taunimist siis nüüd seda ilustatakse !
   Surnutega ei võidelda aga sõjaõhutajatele pärgade panek on taunitav.Meile see on loomulik sest kõikidel tasanditel peame pugema nii jänkide kui Brüsseli ees.Meie riigil puudub oma arvamus ! Kui öeldakse,et venemaa tahab meile kallale tulla siis peame me kohustuslikus korras värisema ja kohe saatma oma sõdurid maailma erinevatesse konfliktikolletesse ise ägisedes,et raha pole meditsiinile,pensioniteks jne.
   Samas rahvale antud lubaduste täitmisega ollakse sama kitsid nagu Ansipi ajal .

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.