Kersti Sarapuu: Jüri Ratase riigimehelikkus on eeskujuks kõigile

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kersti Sarapuu sõnul näitas Reformierakonna esimees Kaja Kallas peaministrit Jüri Ratast riigireetmise valmiduses süüdistades oma tõelist palet.

“Tunnen Jürit pikka aega ja võin kinnitada, et tema riigimehelikkus on eeskujuks kõigile. Ta suhtub igasse inimesesse ääretu lugupidamisega, ka nendesse, kes ise ei paista silma just kenade väljaütlemistega, ning on olnud osavõtlik meie inimeste murede lahendamisel,” tunnustas Sarapuu Keskerakonna esimeest ja valitsusjuhti. “Kaja Kallase väljaütlemine peegeldab opositsioonis oleva Reformierakonna soovi vahendeid valimata võimu juurde tagasi pöörduda. See on aga järjekordne näide sellest, et Reformierakond tuleb valitsusvastutuse kandmisest võimalikult kaugel hoida.”

Sarapuu lisas, et Ratas on oma ametiaja jooksul pidanud Eesti iseseisvuse säilitamist ja kaitsekulutuste suurendamist üheks oma prioriteediks. “Keskerakond rõhub sidusale ja ühtehoidvale Eestile. Ehitame õiglast ja hoolivat riiki, mis ei jäta kedagi maha ning mis seisab igaühe heaolu ja võrdsete võimaluste eest. Kaja Kallas peab ränga solvangu eest avalikult vabandama. Vastasel juhul ei ole tal sobilik jätkata tööd Riigikogus,” rääkis Sarapuu.

8 kommentaari
 1. Riigimees 5 aastat ago
  Reply

  ei peida koostöölepingut meie vaenlase, Puutini bandega oma külmkappi! Ning see pole enam avalik ega isiklik rünnak!

 2. nime ei ütle 5 aastat ago
  Reply

  riigireetur ratas muidugi ei ole, aga liga ümmargune on ta küll.

 3. uskmatu-toomas 5 aastat ago
  Reply

  Kui Ratas tegeleb konkreetsete probleemidega siis Kallas ja Saar võimuihas loobivad ainult kaikaid kodaraisse !
  Isiklikult arvan,et Eestis puudub üldse riigimehelikkus st.teha seda mida ennem valimisi lubatakse ja Ratas on täna halbade valikute vahel parim !

  • Mitte 5 aastat ago

   halbade valikute vahel parim, vaid vähim halb. Kuid HALB igatahes.

 4. hm 5 aastat ago
  Reply

  Fotograafia on teinud tohutuid edusamme – 30 aastat läind, nigu niuhti!

  • Ka 5 aastat ago

   Ka mina oskan fotodega sellist tsirkust teha, isegi hämmastavamat: igast moorist võin teha kahekümne aastase neiukese.Pildil oleva moori nägu on veidi moosine, puudub poliitiku julge pilt helge tuleviku suunas.

  • Varsti 5 aastat ago

   ilmutatakse ka Maarika lapseaegne pilt.

 5. vello raja 5 aastat ago
  Reply

  Muidugi on praeguses särisevas poliitikas Jüri Ratase hea närv ainuke võimalus riiki edasi viia

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.