TEISIPÄEVAL KELL 16: Jüri Ratas Facebook LIVE! Võimalus võita auhind!

Teisipäeval algusega kell 16 algab järjekordne Jüri Ratase Facebook LIVE.

Seekord läheb peaminister ja Keskerakonna esimees eetrisse väljastpoolt Stenbocki maja. Esimene, kes otse-eetri ajal arvab ära, kust Jüri Ratas kõiki tervitab, saab kingituse!

Otseülekannet saate jälgida Jüri Ratase Facebooki lehelt ja ürituse ajal on kõigil võimalus valitsusjuhilt küsimusi küsida. Ootame aktiivset osavõttu!

1 Kommentaar
  1. Soo 11 kuud ago
    Reply

    Mängud on toredad, aga reformikad ei võta osa sest neil on vaja välja mõelda valesüüdistusiä Tallinna ei suutnud nad ära võtta isegi kui võtsid kasutusele surmavaid meetmeid. Ma võtaksin osa mängust et kes nimetab esimesena Savisaarele tehtud ülekohtu peameest saab kingituse. Ei ole enam saadet Meedia keskpunkt kust sai teada mis tegelikult toimub meie parimate ajakirjanike käest. Aga nad ei võta enam sõna kuskil millest on väga kahju. Me mängime siin mänge kui reformierakondlased mõtlevad välja igasuguseid tobedusi ja peavoolumeedia aitab neid selles. Rahvas usubki sest kust nad saavad muidu nii palju hääli ilma töötulemusteta. Praeguse valitsuse töötulemused on head aga on vaja rohkem kriitikat reformistide valede kummutamiseks Ja palju vähem sekkumist teiste riikide siseasjadesse.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.