Tippkorvpallur Kristo Saage liitus Keskerakonnaga!

Kristo Saage ja Triin Varek

Keskerakonnaga on liitunud tippkorvpallur Kristo Saage, kes lööb kaasa ka 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimistel. Lõppenud hooajal Rakvere Tarva meeskonda esindanud Kristo Saage soovib omapoolse panuse anda eelkõige spordivaldkonnas.

“Esiteks tahan igakülgselt kaasa aidata sellele, et iga Rakvere noor tegeleks regulaarselt spordiga. Teiseks tuleb luua veel paremad tingimused selleks, et Rakvere elanikel oleks võimalus vaba aega sportlikult veeta. Rakvere inimesed on spordilembesed ja näen selles valdkonnas suurt potentsiaali,” ütleb Kristo Saage.

35-aastane Kristo Saage on mänginud ka Eesti koondises ja esindanud Leedu klubi. Samuti Keskerakonda kuuluv legendaarne treener Andres Sõber on temperamentset mängujuhti iseloomustanud nii: “Kristo Saage on Eesti üks aegade parimaid viskajaid.”

“Pallid on mul siiamaani hästi korvi sopsanud. Nüüd loodan ka poliitikas skoori teha,” räägib Kristo Saage talle omasel muhedal toonil. “Praegu ei ole veel teada, millises klubis järgmisel hooajal mängin, kuid pildil püsimiseks on esimene eelistus loomulikult Rakvere Tarvas. Tuleb kõvasti trenni teha ja hästi mängida, siis paneb Virumaa Teataja pildi lehte.”

Keskerakonna Rakvere osakonna juht ja Rakvere linnapea Triin Varek lausub, et Kristo Saage on tulihingeline korvpallur ja suur Rakvere fänn, kes soovib varasemast rohkem kodulinna käekäiku panustada. “Kristo Saage on sirge seljaga mees, konkreetsete väljaütlemiste ja ettepanekutega,” sõnab Triin Varek. “Suur rõõm, et meie meeskonnaga ühineb värskete vaadetega inimene. Optimism, positiivne ellusuhtumine ja tahe tegutseda iseloomustavad teda vast kõige enam. Meeskonnamängijana teab ta hästi koostöö väärtust. Mul on siiras rõõm, et oleme saanud suurepärase tiimiliikme.”

Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna esimees Siret Kotka tunneb Kristo Saaget juba nooruspõlvest. “Alustasime kooliteed Väike-Maarja Gümnaasiumis ja juba siis teadis Kristo Saage, et ühel päeval saab temast korvpallur. Kristo Saage sihikindlust näitab seegi, et ta läks spordi nimel õppima Vinni-Pajusti Gümnaasiumisse. Kuigi sportlasena on Kristo Saage jõudnud küpsesse ikka, näitasid selle hooaja mängud, et kirge ja tahtejõudu mehel jagub,” iseloomustab Siret Kotka värsket erakonnakaaslast.

3 kommentaari
 1. Urrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 4 aastat ago
  Reply

  Lõpuks ometi saab keskbande mõned korvid ka oma kirja sokutada.

 2. Nojah 4 aastat ago
  Reply

  Ju ta on tubli inimene sest vaid Eestimaa parimad inimesed astuvad Keskerakonda. Keskerakond on alati olnud parim erakond.

  • Huvitav. Miks siis tema isa 4 aastat ago

   Keskerakonnast jalga lasi. Tegelikult on nii, kui on sportlane ja jõudu on, siis mõistust ei jätku. Jumal ei ole ülekohtune. Ratas ei ole Tiiuga jumalad.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.