Minister Mailis Reps: püsimatus ja ebamugavad olukorrad on need, mis aitavad areneda

Foto: THM

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustas täna koos Vabariigi Presidendiga Kadriorus toimunud vastuvõtul silmapaistvaid koolilõpetajaid. “Tänavune kooliaasta lõpp eriolukorra ja viiruse ülemaailmse leviku tingimustes oli erakordne, kuid just uudsed, harjumatud ja ebamugavad olukorrad aitavad areneda ja muutustega kohaneda,” ütles Reps.

Minister Mailis Reps märkis, et elukestvalt õppimine on ainuvõimalik viis tulevikus hästi hakkama saamiseks kiirelt muutuvas maailmas. “Tuleviku tööturul ei piisa enam ainult faktiteadmistest, olulisem on oskus õppida juurde, ammutada teadmisi ning olla avatud uutele väljakutsetele.”

Minister soovis lõpetajate jõudu tulevikuks: “Tehke asju nutikamalt, kiiremini ja paremini. Olge julged valikuid langetama. Vaadake elule lahtiste silmadega otsa ning tundke rõõmu hetkedest.”

Vastuvõtule oli kutsutud ligi 650 tänavust üldharidus-, kutse- ja kõrgkoolide lõpetajat igast Eestimaa koolist. Vastuvõtt silmapaistvatele lõpetajatele toimub alates 1922. aastast.

1 Kommentaar
  1. Nüüd 6 kuud ago
    Reply

    sai lõpuks ka mulle lubjakale selgeks, et Mailis loob neid ebamugavaid olukordi oma lollide otsustega just sellepärast, et saaks areneda! Keera rohkem käkki, Mailis! Siis me areneme veelgi enam.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.