Pirita linnaosavalitsus kutsub eakamaid inimesi keskpäevatantsule

Foto: MARKO SAARM/SCANPIX

Pirita sotsiaalkeskuses toimub nädala pärast pühapäeval hooaja esimene Keskpäevatants, mis on suunatud vanemale generatsioonile.

“Keskpäevatants on kord kuus pühapäeval toimuv sariüritus, kuhu oodatakse jalga keerutama keskealisi ja eakamaid tantsulembelisi inimesi. Tantsitakse paaristantse. Keskpäevatants on mõnus võimalus rõõmsalt pühapäeva pärastlõunat veeta,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Keskpäevatants on toimunud Pirita sotsiaalkeskuses selle avamisest peale – 2005. aastast alates.

“Eakatele meeldib väga tantsida. Tegu on populaarse üritusega, mis on aastaid toonud saali tantsusõpru täis. Loodan, et sügisel lisandub ka uusi tantsuhuvilisi,” sõnas Liinat. “Tantsimisega alustada ei ole kunagi hilja. Tuleb tunda ennast mugavalt ja siis täiel rinnal uut hobi nautida.”

1 Kommentaar
 1. Kes 2 aastat ago
  Reply

  on keskealine, eakas ja eakam? Ja kas on ka eakaim ehk kõige vanem, kes veel elus on?
  Kui see lasta endal määrata, siis tuleb välja samamoodi nagu Viha-Kerstil, kes kuulutas, et eestlane on iga neeger, kes tunneb end eestlasena. Kui Aafrikasse see teada anda, siis on pool miljardit eestlased, ropult rohkem kui Tsahkna tahtis Eestisse sokutada.
  Kunagi olid rahvamajade uksel sildi, et tants neile kel aastaid üle 30, või üle 40. Et nad omale paarilise leiaks ja heal juhul uusi treialeid ja lukkseppi treiks.
  Mis aga puutub tantsu, siis hoopis popim on üksitants. Lased musa ja igaüks tantsib selle saatel. Võib olla ka tantsujuht, kes teeb talutavaid liigutusi ees. Nagu kimmide gängä tants.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.