Kesknädal küsimus: Kas koroonakriis muudab jõulu- ja aastavahetuse aja pealinnas teistsuguseks?

Tiit Terik

Tiit Terik, Tallinna linnavolikogu esimees

„Koroonakriis on mõjutanud paljusid eluvaldkondi ning paraku ei jäta see puutumata ka jõulude ja aastavahetuse tähistamist. Viiruse leviku vältimiseks tuleks asjatuid kontakte vältida ning pühade ajal eelkõige vaid oma perega koos olla. Sellele vaatamata ei jää ju pühad ära.

Tallinna linn on väga palju panustanud, et pühademeeleolu leiaks nii vanalinnast kui ka teistest linna piirkondadest ning seda tasub kindlasti perega uudistama tulla. Kindlasti tuleks avalikes kohtades liikudes olla vastutustundlikud. Hoidke piisavalt distantsi ja kandke rahvarohketes kohtades ka õues maski. Kui varasematel aastatel on pealinnas korraldatud uhke ilutulestik, siis tänavu traditsioonilist ilutulestikku Vabaduse väljakul ei toimu, et vältida suurt rahvakogunemist.

Soovin, et pühade ajal oleks kõigil mahti argipäeva askeldustest tempo maha võtta ja keskenduda sellele, mis on elus kõige tähtsam. Et kõigil oleks aega tunda rõõmu lihtsatest asjadest ja olla rohkem koos oma pere ja lähedastega.“

6 kommentaari
 1. Almar Glustsenko 3 aastat ago
  Reply

  See on vaga hea ja k6nekas j6ulutervitus meile, et Tiit Terik Raekojas, koos aurahadega Kesknadala pildile sattudes, ei kanna suukorvi.

  Tiit Terik on v6ib-olla ainus Tallinna linnav6imu poliitik, kes pole erakonnast lahkunud ning kelle kohta v6ib oelda, et ta on endiselt uhkusega keskerakondlane, mitte RSR-ikas, kellede kohta ei saa tapselt aru,mil nad on edgarliku rahvusluse hoidjad ja mil selle havuitajad.

  Arvatavasti teeb Tiit Terik volikogu juhina hindamatut tood, et tasakaalustada umbkeelset ja v66ragentide poolt eesti ugrikultuuri havitama ostetud K6lvartit, kes on omaarust l6plikult havitanud MuPo, TTV, Lipo ja osutus ka tegelikuks avalikuks pangaroovliks, teatades enne 11.12.2020 Tallinna Uhistupanga aastakoosolekut, et tema v6tab Tallinna poolt Uhistupanka Edgari antud miljonid eurod tagasi ja sisult lasi uhistupanga ainuisikuliselt p6hja ning sundis k6ik selles olnud uhistupanganduse soovijatest liikmed, koos nende rahaga, juutidest omanikega Coopi kooritavateks minema,

  kuigi naiteks EMU majandusteadlane tegi juba 3.11.2018. J6geval, Eesti Akadeemilise Uhistegevuse Liidu Aastakonverentsil pika ja p6hjaliku ning selge ettekande sisult selle kohta, et Coop on havitanud Eesti Tarbijate Kooperatiivi alusp6him6tte, mis naeb ette oma kogukonnale kliendieelistuste tegemise ja puuab selle p6him6tte vastasena igasuguseid kliente, kes ei ole ei oma traditsioonilise (rahvus)kogukonna meelsed, kui ka pigemini neid, kes on hoopis selle kogukondluse vastased.

  See 3.11.2018 ettekanne on heal juhul youtube’s leitav selle konverentsi nime all, v6i paluge selle allikas saata Tartu Hoiu-Laenu Uhistu juhatuse liikmel v6i Raudverel v6i N6mme raadio Margus Lepal, kes filmis selle konverentsi ettekandeid ka eraldi oma kaamerale. Seal oli naiteks ka vaga p6hjalik ettekanne Raudverelt, milles ta raakis tegelikust uuratust laenukoormusest, mida Riigikogu erakondade poliitikud on lasknud peale panna Eesti inimestele.

  Mis puudutab aga Teriku poolt sealhulgas puhademeeleolu tekitajana mainitud Raekoja platsi j6uluturgu, siis enne ei tohi ta paganarahvale seda reklaamida, kui linnaisad on k6rvaldanud sealt ilge punase Lions Clubi massoonide soolaputka, milles suukorvistatud vasall sisult petab hardatelt linnakodanikelt raha valja massoonide taskusse ja ei oska kusimise peale oelda, miks ADL maailma avalik esisionist ja k6ikide maarahvaste 6ndsate vanapaganate puha rahu havitaja, Abraham Foxman, naitas s6rmedega Lions Clubi massoonide l6vimarki, peale seda, kui oli oma ilge k6ne ette kandnud.

  Vaadake j6ulutervitust ka selle artikli kommentaaridena:

  https://kesknadal.ee/2020/12/21/euroopa-ravimiamet-andis-pfizer-biontechi-vaktsiinile-heakskiidu/


  Mingit muret ju perega j6ulu ajal rahvuskommetes lustimiseks olema ei pea, kui tagada samas, et m6ni ristikilbiga ruutel sult samal ajal kogu tare ning kinkide ja porodega saani ara Patsata ei puua.

  • Almar Glustsenko 3 aastat ago

   EMU majandusteadlane, kes tegi juba 3.11.2018. J6geval,

   Eesti Akadeemilise Uhistegevuse Liidu VIII Aastakonverentsil

   pika ja p6hjaliku ning selge ettekande sisult selle kohta, et Coop on havitanud Eesti Tarbijate Kooperatiivi alusp6him6tte

   on JAAN LEETSAAR, VAADATE YOUTUBE.COM

 2. Almar Glustsenko 3 aastat ago
  Reply

  …3.11.2018 ettekande teinud Eesti Maaulikooli majandusprofessori nimi on Jaan Leetsaar.

 3. Jumal 3 aastat ago
  Reply

  pidavat samuti maski kandma.

 4. Eve 3 aastat ago
  Reply

  Ma tahaksin Eestimaa parimatele inimestele kelleks on ka terik soovida häid pühi ja õnne uuel aastal. Minu meelest on parimad inmesed olnud läbi aegade meie riigi suurkuju Edgar Savisaar ja tema pooldajad.

 5. Seoses üha suureneva diktatuuriga mida teostatakse varjudes koroona viiruse sildi taha on vastupanuliikumisel
  Jõulude uueks traditsiooniks politsei autodele molotovi kokteilide loopimine.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.