Tanel Kiik pälvis perearstide kõrge tunnustuse

Sotsiaalminister Tanel Kiike tunnustati Eesti Perearstide Seltsi poolt Mesilasemärgiga. Mesilasemärk on Eesti Perearstide Seltsi ülim tunnustus, mida antakse vaid oma inimlikke võimeid ja tavakohustusi märkimisväärselt ületanud koostööpartneritele.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Le Vallikivi selgitas, et Tanel Kiik on kohe praktiliselt ametisse astumise järgselt suutnud hoomata ja süveneda meditsiinisektori keerukasse maailma, selle allhoovustesse ja jõujoontesse. Ta on üles näidanud märkimisväärset hoolivust kõige haavatavamate elanikegruppide osas, tänu millele on jõudnud näiteks vähi sõeluuringud kindlustamata inimesteni ning õenduspersonal hooldekodudesse.

Tanel Kiik on nii mõnedki sisemised konfliktid ja arusaamatused sektori sees oma delikaatsel ja diplomaatilisel viisil lahendanud, nii et osapooled on jõudnud kompromissini, aga solvunud pole keegi. Ka esmatasandi tervishoiu säilimine ja edendamine osas on Tanel Kiik näidanud üles hoolivust ja perearstide entusiasmile alati kaasa elanud.

“Lisaboonuseks on kindlasti ka see, et oma ministriaja teiseks aastaks on ta omandanud ka sektorispetsiifilise morbiidse huumorimeele,” lisas Le Vallikivi.

5 kommentaari
 1. Ele 3 aastat ago
  Reply

  Kui võrrelda sellega mis toimus Ansipi ha rõivase valitsuse ajal siis on see nagu öeldakse öö ja päev. siis kaotati ära arstiabi saamise võimalus kohapeal, meditsiini raha ei laekunud aga Ukrainat abistati miljonitega.. Inimeste heaolu sõltub i inimestest kes on hoolivad ja ausad nagu seda ongi keskerakondlased. Palju tänu Kiigele tema tubli töö eest.

 2. See 3 aastat ago
  Reply

  on hoopis Mikk Pärnits oma kallis kleidis.

 3. Kas 3 aastat ago
  Reply

  nii auhinnatakse Taneli osavõttu enam kui 200 inimese mõrvamises?

  • Levin tappis patsiendi 3 aastat ago

   See Levini nimeline doktor tappis patsiendi selleks,et saada ülemuseks.
   Toimus kohtuprotsess aga kuna Levin on juut siis teadagi hunt hunti ei murra.

 4. Võilille toores taim ravib terveks vähihaigusest.
  Korja taime linnast,maanteedest,haritavast maast eemal ja tee sellest smuuthit,salatit,lisa pitsale .

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.