Aivar Riisalu: riigiga nalja teha ei tohi!

Aivar Riisalu. Foto allikas: Aivar Riisalu Facebooki lehekülg

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu (Keskerakond) kommenteerib oma Facebooki lehel Riigikogus toimuvat arutelu abielureferendumi üle ja soovitab erakorralisi valimisi.

“Täna meenus mulle kogu selle jama peale üks jutuajamine oma köögilaua taga ühe suure inimesega, teenimatult vara lahkunud Jüri Aarmaga, jutt läks poliitikale ja loomulikult meie mõlema suhtumisele poliitikasse.

Jüri rääkis lugu, kuidas ta Kuningriiklasena parlamendi mandaadi sai, aga täitma seda ei asunud, sest isa, veel suurem mõtleja Gunnar Aarma, ütles pojale: oli tore kampaania, aga riigiga nalja teha ei tohi, ja Jüri uskumatult targa inimesena nii talitaski.

Järsku meie peaksime siit midagi õppima ja korraldama mitte abielureferendumi vaid erakorralised Riigikogu valimised, minu arusaamist mööda siit muudmoodi edasi ei pääse. Kuupäev on ju ka juba teada, referendumi päev aprillis. Kõrgema võimu kandja, ehk rahvas on nüüd kaks aastat saanud haridust, mida poliitika tähendab, mida valija otsus tähendab.

Kellelegi näpuga näitamata, anname rahvale uue võimaluse. Nii tundub õiglane, aga RIIGIGA NALJA TEHA EI TOHI!”

4 kommentaari
 1. Nojah 1 aasta ago
  Reply

  võiks öelda et nalja teevad reformierakondlased aga nende teod ja naljad on liiga alatud. Võimule saamise ihas ei vali nad vahendeid rikkudes oma valesüüdistustega tublide inimeste tervist ja segades nende tööd. Kui alatu on selline tegevus eriti raskel pandeemia ajal- Ma ei kujuta ette mis oleks kui Ansip oleks võimul sest siis vaesus aina kasvas. Praegune valitsus teeb kõik mis võimalik nendes rasketes oludes.

 2. Ei 1 aasta ago
  Reply

  maksa pedede vingumisi üle võimandada ega üldse võimendada. tegemist on küsimusega, mis peab jah-vastuse korral kaitsma lapsi pedede lastepilastamise vastu abielu vahendusel. Sest kui peded ei saa õigust abielluda, ei saa nad ka õigust lapsendada ega lapsi pilastada. On ju ette selge, et 2 pedevana hakkavad 2-aastast tüdrukut pärast lapsendamisõiguse saamist pilastama. Ning seaduslikult.
  Et seda vältida, tulebki see rist lõpuni mäe otsa tassida ja see rahvahääletus toeks saada.
  Kahjuks meil Luige Hansu ja Linnamäe Marguse sopalehed keelduvad avaldamast selle hääletuse tagamaid ehk mis võib vaikuse varjus juhtuda, kui rahvas oma otsust ette ei pane. Ikka pannakse mingi udu kirja aga tegelikult keegi ei lase kirjeldada, mida peded on lapsendatud maimukestega tegelikult teevad.
  Nii et ka Aivari ettepanek tegelikult soosib selle salastamise jätkumist. Kuid valimine võib ju toimuda ka pärast rahvahääletust, miks Aivar seda ei soovi? Või on temas samuti peidus kadunud PEDE?

 3. Kahtlane 1 aasta ago
  Reply

  Riisalu pole küll mingi õige inimene selliseid ettepanekuid tegema.Kes ta ise üldse on?Ühest parteist teise ja ühest töökohast teise ülehüppaja ning Tallinna TV hävitamisest osavõtja.Ainuke asi, mida ta järjekindlalt teinud on, on Sinise vilkuri taoliste lorilaulude jorisemine-ja kujutage ette, on ka kuulajaid.

 4. Triin 1 aasta ago
  Reply

  Oravate jaoks ongi ilmselt oma riik üks eksitus ja naljanumber, lüpsiplats kus nemad riisuvad koore ja teistele jääb pesuvesi. Nii on nad ju alati käitunud. Seesama Riisalu on ju oravad alati õigeteks mõistnud ja EKRE, t kõigis surmapattudes süüdistanud.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.