Täna toimub välisministeeriumi virtuaalfoorum eestlastele üle maailma

Foto: Välisministeerium

Täna, 13. aprillil toimub esmakordselt üleilmsete eestlaste virtuaalfoorum, kus välisministeerium tutvustab välismaal elavatele eestlastele suunatud tegevusi ja plaane.

Virtuaalfoorum on jätk eelmisel aastal välismaal elavate eestlaste seas läbiviidud küsitlusuuringule ja järgmine samm, et tihendada koostööd Eesti ja eestlaste vahel kõikjal maailmas.

„Üle maailma on ligi 200 000 Eesti juurtega inimest, kellest igaüks peaks tundma, et on kodumaale oluline, ja saama võimaluse Eesti arengule kaasa aidata. Seepärast kutsun kõiki välismaal elavaid eestlasi üles virtuaalfoorumil oma mõtteid ja ettepanekuid jagama, et saaksime välisministeeriumis üleilmsetele eestlastele suunatud tegevusi plaanida nii, et need vastaksid teie ootustele ja soovidele,“ ütles välisminister Eva-Maria Liimets.

Küsimused ja ettepanekud on oodatud aadressile: diasporaafoorum@mfa.ee

Tänasel virtuaalfoorumil tutvustab välisministeerium oma seniseid tegevusi ja plaane üleilmse eestluse vallas ning avab põhjalikumalt mullu välismaal elavate eestlaste seas läbiviidud küsitluse tulemusi. Samuti räägitakse, kuidas aitavad välisministeeriumi uued fookusteemad äri- ja küberdiplomaatia kujundada Eesti mainet maailmas. Tutvustatakse ka välismaal elavatele eestlastele mõeldud konsulaarteenuseid ja -uudiseid.

Samuti osalevad virtuaalfoorumil Türgis elav politoloog ja ajakirjanik Hille Hanso ning Kanadas elav jurist Ellen Valter, kes jagavad oma mõtteid ja kogemust, kuidas võiksid üleilmsed eestlased Eesti arengus osaleda.

Virtuaalfoorum toimub täna kell 17.00–19.00 Worksupi keskkonnas, kus on ka ürituse programm: https://worksup.com/app#id=DIASPORAA2021
Ürituse ID: DIASPORAA2021

Ülekanne on järelvaadatav.

1 Kommentaar
 1. Euroopa parlamentaarne assamblee võttis vastu otsuse, et vaktsineerimine on vabatahtlik.

  7.3.1 ensure that citizens are informed that the vaccination is NOT mandatory and that no one is politically, socially, or otherwise pressured to get themselves vaccinated, if they do not wish to do so themselves;

  7.3.2 ensure that no one is discriminated against for not having been vaccinated, due to possible health risks or not wanting to be vaccinated;

  Kuna ravimitööstus,patsientide tervise ravimise ja kaitsmise asemel ,
  teenib kasumit siis toimivat vaktsiini pole veel loodud ja ei kavatsetagi seda teha.

  Eesti meditsiini otstarve peaks olema patsientide ravimine aga selle asemel, et ravida patsiente tehti meditsiinist kasumi teenimise allikas .

  Sellest kuidas see toimus ehk kuidas keerati tuksi Eesti meditsiin pidas loengu Harry Raudvere.
  Kuulata saab Youtubes “Eesti meditsiini tuksikeeramisest,Harry Raudvere “.

  Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets ütles :”
  “töö jätkub, et muteeruva viiruse vastu ka vaktsiine pidevalt muuta ”
  Kuna viirused muteeruvad siis vaktsiinid ei kaitse inimorganismi viiruste vastu.

  Ravimitööstus on tapnud tuhandeid inimesi vaktsiinide abil.
  Seisatagem hetkeks ja langetagem pea nende hukkunute mälestuseks.
  Ehitagem mälestussammas ja raiugem graniiti ohvrite nimekirjad.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.