Keskerakonna Narva piirkonnaga liitus 49 inimest, üheks liitujaks endine tippsõudja Leonid Gulov

Tatjana Stolfat

Keskerakonna juhatuse koosolekul võeti vastu 71 uut liiget, kellest 49 kuuluvad Narva piirkonda. Teiste hulgas liitus Keskerakonnaga endine tippsõudja Leonid Gulov, kes on teeninud Ateena olümpial neljanda koha ja võitnud maailmameistrivõistlustel pronksi.

Keskerakonna peasekretär Andre Hanimägi sõnas, et viimasel ajal on mitmed erakonnad Ida-Virumaal ja Narvas soovinud kanda kinnitada ning see on aktiviseerinud ühtasi ka erakonna toetajaid. “Keskerakond ei ole Ida-Virumaal hooajakaup, vaid on alati seda maakonda ja Narvat oluliseks pidanud. Usun, et narvakad ka hindavad seda,” ütles Andre Hanimägi. Ta tunnustas kohalikku piirkonda ja lisas, et Keskerakond on muutumas Narvas järjest tugevamaks ja see tagab ka hea valimistulemuse ja stabiilse ja edasi viiva linnajuhtimise.

Narva linnavolikogu esimees, keskerakondlane Tatjana Stolfat sõnas, et Narva elanikud saavad aru, et Keskerakond on see poliitiline jõud, kellel on tahe ja motivatsioon kohalike inimeste elu paremaks muuta. “Kindlasti liitub meiega veelgi neid, keda kannustab soov oma kodulinna arengusse panustada, sest Keskerakond on näidanud nii riiki kui ka linna juhtides, et seisab Ida-Virumaa elanike jaoks oluliste asjade eest,“ ütles Stolfat, tuues välja nii Keskerakonna programmilised punktid hariduse küsimustes kui ka olulised investeeringud Ida-Virumaale.

Tatjana Stolfat kinnitas, et Narva piirkonna uuenevas koosseisus on aktiivsed ja oma tööd tõsiselt võtvad erinevas vanuses inimesed, kes soovivad saada osa Keskerakonnast ning panustada linna ja riigi arengusse tervikuna. “Mul on hea meel tõdeda, et inimesed usaldavad Keskerakonda ning nad plaanivad aktiivselt nii poliitikas kui ka ühiskondlikus elus kaasa lüüa,” lisas Tatjana Stolfat.

3 kommentaari
 1. Ele 11 kuud ago
  Reply

  Meeldiv lugeda. Keskerakond on alati hääli saanud tublidelt inimestelt tubli töö eest. keskerakondlased ei raiska aega laimu väljamõtlemise jaoks vaid teevad tööd eestimaalaste heaolu nimel.

 2. Petturite, reeturite erakond. 11 kuud ago
  Reply

  Ärge neid eelistage.

 3. hea tsitaat 11 kuud ago
  Reply

  Rootsis on Süüriast pärit migrantide lapsed vajunud sügavasse unne, mis on kestnud mitu aastat. Esialgu ei suutnud nad kõndida, süüa ega rääkida, siis ei suutnud enam ärgata.

  Oleks neid vaid mõned, aga selliseid lapsi on praeguse seisuga juba 169 ja neid tuleb muudkui juurde. Algul tabas neid lapsi erutus ja stress. Siis ei suutnud nad enam teistega mängida. Nad rääkisid üha vähem ja lõpuks mitte midagi. Lõpuks läksid nad voodisse ja nad ei suutnud enam süüa ega silmi avada, vahendab Daily Mail.

  Lastelt võeti analüüsid ja kõik olid korras. Nad olid täie elu ja tervise juures, ainult ei suutnud ärgata. Aju-uuring näitas, et lapsed olid tegelikult ärkvel. Aga keegi ei suutnud neid äratada. Mõned on sellises seisus olnud juba aastaid.

  Kõik unne vajunud lapsed on migrantide lapsed ja kõigi nende perekondade puhul keelduti elamisloa andmisest Rootsis. Kõik need migrandid olid omakorda pärit Süüriast. Ühtegi Aafrikast tulnud last see häda ei tabanud. Samuti pole Süüria lastega mingeid probleeme olnud teistes riikides. Arstid on sellele haigusele nimeks pannud resignatsiooni sündroom. Tegemist on psühhosomaatilise haigusega.

  Rootsis arvati algul, et laste vanemad sundisid lapsi niimoodi käituma. Aga laste uurimisel selgus, et nii see polnud. Lastel oli päriselt midagi viga.

  Sellised probleemid võivad olla tingitud teatud tingimustest ja keskkonnast. Rootsis võeti kõik migrandid algul avasüli vastu. Siis aga hakkas suhtumine muutuma. Need migrandid, kes oleks veel mõned aastad tagasi rõõmuga vastu võetud, saadetakse nüüd kodumaale tagasi.

  Arvatakse, et laste reaktsioon tuleb sellest, et algul loodi neile turvatunne, siis aga jäeti nad hätta. Arvatakse, et laste kehad peegeldavad nende hingeseisundit.

  Üks müstilisel kombel uinunud poiss kirjeldas, et ta tundis, et on klaasist kastis, sügaval mere põhjas. Ta kartis, et kui ta räägib või liigutab, siis tekitab see värina ja klaas puruneb ning ta sureb.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.