Hiiumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks tagasi Antti Leigri.

Keskerakonna Hiiumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks tagasi Antti Leigri.

“Tänan piirkonna liikmeid üksmeelse usalduse eest. Keskerakond on Hiiumaal viimastel aastatel näidanud, et isegi vallavolikogus opositsioonis olles, suudame tuua Hiiumaale investeeringuid, mida saarelisel vallal on väga vaja,” lausus Antti Leigri.

Hiiumaa piirkonna aseesimeheks kinnitati haridustöötaja Maia Jõpiselg. Juhatusse valiti veel Katre Pinte, Ants Vahtras, Toomas Remmelkoor, Tarmo Rajang ja Kalev Kask. “Keskerakond on Hiiumaal tegudega näidanud, et soovime arendada meie kodusaare igat piirkonda, arvestades sellega, et vallakeskus on Kärdla linn ja saare väärtuseks erinevad piirkonnad kõikide oma pakutavate kodulähedaste võimalustega,” rääkis Antti Leigri.

“Keskerakonna Hiiumaa piirkond peab väga vajalikuks jätkata Kärdlas sotsiaalkeskuse teise etapi ehitusega ehk sellega, mida on kohalikud eakad aastaid oodanud,” lisas Antti Leigri. “Lisaks töötame juba praegu selle nimel, et rajada maakonda korralik kultuurikeskus kõikide võimalustega, mida esinejad igatsevad. Koos piirkonna juhatusega vastutan, et sügisestel kohalikel valimistel on Keskerakonnal Hiiumaal tasakaalukas nimekiri erinevate kandidaatiga, kes teavad piirkondade vajadusi ja seisavad hiidlaste eest.”

2 kommentaari
 1. Almar Glustsenko, 100 aastat aakrikuna ulpind odratolgus 6 kuud ago
  Reply

  See „võssakasvand” heinamaa laid, koos oma niisiguste puntidega, nagu

  “kohvilähkrid”, “tõrvakõplased”, “vandiraijujad”, “odratolgused”, “kannatliku seltsi hiidlased”, “toobrihiidlased”, “pätakavallamehed”, “läätserokamehed”, “ehthiidlased”, “vesihiidlased”, “märahiidlased”, “hobuhiidlased”, “koldselöuamehed”

  äi pea mette Jevr(ei)oopa Liitu kuuluma.

  Ribin Hoodi saare rannikult ei jõua ju enam angerjadki (kes 100 aasta eest meremeeste rannalõunana veel tükkidenagi pannilt plehku panna tahtsivad) senne tagasi ja 6-mehe paadiga ei lubata talviti hülgeid püüdmas käia.

  Nüüd mingid (Bilderb)orgiastunud oravaratas koos Raudvere PeRega (kohe näha, et mitte PõRega) tahab ka kogu Hiiu ja Gotlandi käiatoomisvee Estonia kalmistuna „covid”-ADL-sionismlale maha parseldada ja kohalikele vaid heal juhul 0,1% kasumist (loe; kormoranide, kajakate st meremeeste hingede, kalade ja hüljeste lõpliku hävitamise loodusgenotsiidi HAKKLIHAMASINAST) vastu pakkuda.

  Mõelge, emasteotsamehed, hapupiimalähkrid ja odratolgused, mis mõte on Rattaga sõitma õppida, kui Eesti lipu all on vaid mõned enamuses kummikaatrid, mis ka tavapärasema ilmaga kipuvad Haapsalu alt mitte edasi jõudma?

  Kui Hiiumaa ja Gotlandi põlemast tipust merele paar vana vanti koos võrkudega sirgeks tõmmata, siis ei saa ilma kohaliku rannaseaduse alusel võetava aakrikutasuta ükski puidulaadungiga Eesti Riigikogulasest Auleegioni nutuvabamüürlasest piraadi tuumatanker sealt läbi ja ka idapoolse ugri poro igikeltsa alt imetav gaas jääb kinni nagu Nu Pogodi hunt teel tänavatorudest radikasse.

  Kas käiakividest, adrust, hüljestest, kalast ja 100 aastaga heinamaast kasvanud hiiemetsa saadustest on vähe, et omaloodusjätkusuutlikult isekeskis Hiid-Jumalamaa tandemsaarel kuni järgmise jääajani toime tulla ja mitte eurode ja dollarite tühiraha ootuses kõike paari aastaga pandeem-juudastele maha parseldada ja siis banaani-tulnuka haakrikku ootama jääda?

 2. Almar Glustsenko 6 kuud ago
  Reply

  Nüüd mõistan, miks (ka vist 50-100 aastat tagasi aakrikuna Lindanisa randa uhut jäusamees) Anti Puusepp, tahab nime vahetada (kuigi Bild viitab pigem nutuvabaüüri BilderbOrgia-lembusele).

  Ma ei ole su mütsi näind, aga Anti-Leiger viitab küll väga selgelt KAHJUKS oravaratta moodi BilderbOrgia, või siis pandeem-sonistla-ADL`i teenimise valmidusele 🙂

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.