AASTA KENA VALIMINE

Naiste panus meie ühiskonna arengusse on tähelepanuväärne, ent oma loomult oleme tagasihoidlikumad, ujedamad kui mehed. Tunnustame oma kandi naisi!

Saada piirkonna poolt valitud aasta 2020 KENA tegevuse lühikirjeldus koos pildiga. Ootame piirkondadest ettepanekuid tunnustada piirkondliku tegevust edendanud aasta KENA piirkonna 2020 nominente. Kandidaate ootame hiljemalt 30. juuniks meiliaadressile naiskogukena@gmail.com või Facebooki Eha Võrk sõnumitesse.

Kõik tunnustuse saajad pälvivad tänukirja ja KENA traditsioonilise kauni ehte. Ootame piirkondade-poolset tähelepanuavaldust oma tublidele valituiks osutunud aasta KENAdele. Aasta KENA 2020 on NAINE, kes on aidanud kaasa piirkondade-üleste ettevõtmiste õnnestumisele ning naisi läbi isikliku eeskuju innustanud.

Valiku langetab KENA juhatus.

1 Kommentaar
 1. Somaallane, kes tappis Saksamaal 3 ja vigastas 5 inimest 5 kuud ago
  Reply

  Somaallane, kes Saksamaal Würtzburgis tappis eile reedel noarünnakus vähemalt 3 ja vigastas vähemalt 5 inimest ning karjus seejuures „Allahu akbar”, saabus Euroopasse 2015. aastal pagulasena.

  Kolm päeva varem oli somaallane mõistetud psühhiaatrilisele sundravile. Tegemist oli 24-aastane immigrandiga, keda politsei tulistas kinnivõtmise käigus jalga, vahendab Daily Mail.

  Noamees, kelle nime ei avaldatud, on elanud Würtzburgis alates 2015. aastast. See oli aasta, mil Saksamaa avas piirid enam kui miljonile migrandile.

  Somaallane elas kuni viimase ajani kodutute varjupaigas. Ta oli politseile tuttav ja oli oli psühhiaatriaosakonnas sees mõned päevad tagasi. Tema käitumises oli märgata vägivalla märke ja mõned päevad tagasi määrati talle psühhiaatriline sundravi.

  Praegu ei välistata islamistlikku rünnakut, sest ründaja karjus: „Allahu akbar” (tõlkes: Kõigevägevam).

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.