Piltuudis: allkirjad koos

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon toetab üksmeelselt Alar Karist presidendikandidaadina.
Allkirjade üleandmine toimub Vabariigi Valimiskomisjonile reedel kl 10.00
PS! 2 allkirja on digitaalsed.
10 kommentaari
 1. Mis 7 kuud ago
  Reply

  kasu neist on kui sotsid kukutavad Alari läbi. Isamaareeturid ju tervikuna tema poolt ei hääleta (Alar on rahva pedestamise pooldaja) ja sotsid pooldavad Viha-Kersti jätkamist ning on kõik Alari vastu. Sinna need vajalikud 3-4 häält jäävadki. Edasi läheb valimine põllule, kus sotsid loodavad Viha-Kerstile lisa saada.

  • Pange kirja mida Ratas on teinud head. 7 kuud ago

   Kui tahateee nuga selga, kuulake Ratast, Karilaidi. Simsonit ja veel Repsi. Neil löömine reetmine, varastamine selge.

  • Täpselt 7 kuud ago

   nii läkski nagu ennustasin. Just pedesotsid olid reeturid. Kui peded said aru, et Kersti vihavalinguid enam ei kannatata, tuli ka äratundmine ja Senka käskis oma neegritel poolt hääletada.

 2. Enn 7 kuud ago
  Reply

  Väga hea presidendikandidaat ja arvan et rahvas valiks teda kui meil oleks demokraatlik riik.

 3. Nii 7 kuud ago
  Reply

  Hea valik muidugi, ainult ks see ka läbi läheb. Iga erakond tahab et läbi läheks tema kandidaat ja võib jälle toimuda selline tsirkus nagu eelmine kord. Jsamaa on astunud jälle vaenutsevale teele karjudes oma vastikut loosungit plats puhtaks. Kas nad aru ei saa et neindele antakse vähe hääli ja nad on olnud valitsuses vaid kohatäiteks. Parem loosung on Isamaa erakonnast plats puhtaks. nad vaid karjuvad aga töötulemusi pole. Sotsid ja ekrelased on paremad ja nendega oleks koostöö parem kui nad lepiksid teineteisega. Ma mõtlen et kui hea oleks elu meie maal kui valitseksid kogu aeg keskerakondlased ja oleks veel teine tubli erakond nagu oli Rahvaliit mis laiali aeti. ja siis me oleksime võinud küll öelda et sellist Eestit me tahtsime.

 4. uskmatu-toomas 7 kuud ago
  Reply

  Mitte valime vaid tagatoa otsuse põhjal määrame ja sellega astume me maailma riikidega nagu Põhja Korea jt.ühte jalga.

 5. Nii 7 kuud ago
  Reply

  Hakkasin kahtlema sest Reformierakond toetab ka Karist. Kunagi said nad omale presidendiks Ilvese kes tegutses vaid nende huvides.

 6. mnjah 7 kuud ago
  Reply

  Seekord sõltub praktiliselt ainult Isamaast kas Karis valitakse või mitte ja kui mitu inimest istungilt puuduvad. Teoreetiliselt peaks koos Isamaaga saama Karise valitud isegi siis kui seal on mõned kes Karist ei toeta. Aga see kõik on teoreetiline. Istungist osavõtjate registreerimine saab olema märgiline, eriti kui puudujaid tuleb koalitsioonist. EKRE juba hõiskas maha et nemad kogunevad enne istungit arutamaks, kas võtta sedelid välja või mitte, aga nemad Karise poolt ei hääleta. Et oma fraktsiooni liikmete üle kontrolli omada, siis ilmselt jäetakse sedelid välja võtmata, sest mine tea, äkki mõni ekrelane otsustab sedelit mitte ära rikkuda ja sellega ei saa riskida. Mäng on vaja ikka lõpuni mängida ja võita on palju, eelmine rekord…. 16 on ilmselt võimalik purustada, aga presidendiks sellega ei saada. Jäärapäisus pole voorus ja igasugu mängud pole riigimehelikud. Poliitika on kompromisside kunst ja ilma seda oskust omamata, pole Helmel vaja isegi mitte unistada peaministritoolist. Praegu käituvad kui tolad,kes on kõige suuremad Kaljulaidi kritiseerijad ja sama sillutavad talle teed valimiskogusse. Peab ikka ajuehitus olema ja vähe hoolima oma valijatest. Aga noh, mine tea, äkki mõtlevad veel ringi, kaks päeva aega veel.

  • Puuduvad 7 kuud ago

   hääletuselt Helir, Siim ja vist oli veel üks, kes kohale ei jõudvat. Nii et 68-3 = 65 häält.

 7. Aga 7 kuud ago
  Reply

  võibolla tehakse hoopis sihuke tehing, et Kaljulaiu kõrvaldamiseks hääletavad ka isamaatud ja konservandid Alari poolt, siis oleks 68 ja üle häält kohe koos ja vihapunn Kersti mängust väljas. Sest kui 68 häält kokku ei tule, läheb jura valdadesse ja seal on vihapunnil suuremat lootust edasi viha pursata. Ja kuna see on tema 2. vihastamisaeg, siis enam ta end tagasi ei hoia. Läheb lausa vihasõjaks.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.