Urmas Mardi kandideerib Keskerakonna nimekirjas Tallinna volikogusse

Urmas Mardi. Foto allikas: Pealinn.ee

Korteriühistute Liidu juhatuse liige ja õigusosakonna juht Urmas Mardi kandideerib Tallinna Linnavolikogusse Keskerakonna nimekirjas.

„Viimastel aastatel olen teinud väga meeldivat ja tõhusat koostööd Tallinna linnaga ning hindan väga linnapea Mihhail Kõlvarti tegutsemist,“ ütles Urmas Mardi, „näen, et pealinnas on kujunenud selge visioon, kuidas kortermaju ja ühistuid pidevalt edasi arendada ning soovin sellele omalt poolt veelgi kaasa aidata.“

Mardi sõnul on talle tähtsaimaks teemaks pealinna elamumajandus. „Tallinna elamufond on väga mitmekesine ning seeläbi vajavad ka valdkonna väljakutsed ja probleemid pidevat tegelemist. Elamute perspektiivikas majandamine ning hea elukeskkonna loomine toimub tänapäeval linlaste ja linnavõimu ühise tööna. Just see efektiivne koostöö ja uute nutikate arenguvõimaluste otsimine ongi edasise edu aluseks,“ rõhutas Mardi.

Aastatel 2009-2013 oli Urmas Mardi Tallinna Linnavolikogu liige, 2013. aastast juhib Nõmme Linnaosakogu. Sügisestel valimistel kandideerib ta Mustamäe valimisringkonnas.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.