Laur Kaljuvee kandideerib Keskerakonna nimekirjas Rakvere linnavolikokku

Laur Kaljuvee

Ettevõtja Laur Kaljuvee soovib panna oma kogemuse kodulinna kasuks tööle ning kandideerib eelseisvatel kohalike omavalitsuste valimistel Eesti Keskerakonna nimekirjas Rakvere linnas.

Rakvere linnapea ja Keskerakonna Rakvere osakonna juht Triin Varek tunneb headmeelt, et ettevõtlikele inimestele läheb kodukohas toimuv korda ning nad soovivad linna arengusse oma panuse anda. “Rõõm on tervitada uusi meeskonnaliikmeid, kellel on laialdased kogemused ja kindlad eesmärgid. Noortele ja ettevõtluse arendamisele tuleb kindlasti rohkem tähelepanu pöörata. Usun, et Laur Kaljuveed ootab lai tööpõld,” ütleb Triin Varek.

Laur Kaljuvee sõnul seisab Rakvere sarnaselt teiste asulatega silmitsi noorte väljarände probleemiga ning üheks lahenduseks on tema sõnul tänapäevase ja mitmekülgse hariduse pakkumine ning seejuures ettevõtluse ja noorte ettevõtlikkuse senisest jõudsam edendamine piirkonnas, mida just eelkõige kohalik poliitika saab suunata ja ellu viia.

“On vaja luua ettevõtjatest ja haridusjuhtidest koosnev mõttekogu, leidmaks võimalusi piirkonna ettevõtluse hoogustamiseks ning teha seda läbi koostöö tihendamise noorte ja koolidega,” rõhutab Laur Kaljuvee. “Peame ise hakkama muutusi juhtima ja mõtlema, kuidas meie praegu põhi- või keskharidust omandavast 2000 lapsest-noorest ei jääks kümne aasta pärast järele poole vähem, ning ka selle eest hoolitsema, et meie õpetajad oleksid motiveeritud, hakkajad ja pakuksid tänapäevast haridust. Saame luua noortele võimalusi asutada õpilasfirma juba koolis, teha suvepraktikaid või malevat koolivälisel ajal ning aktiivselt kaasa aidata meie ettevõtluskeskkonda värske vere toomisel. Ühelt poolt on ettevõtjatel puudus töökätest, teisalt noortel praktikavõimalustest.”

Laur Kaljuvee on lapsevanemate esindajana osalenud nii Rakvere Muusikakooli kui ka Rakvere Reaalgümnaasiumi hoolekogude töös. “Mõlemad on andnud ettekujutuse, millega meie koolikogukonnad igapäevaselt silmitsi seisavad. Tunnen, et Rakvere linnavolikogu liikmena saaksin nende toimetustele paremini kaasa aidata,” arutleb Laur Kaljuvee. “Kohalike omavalitsuste valimistel hindan eelkõige inimesi ja nende tegusid. Aastate jooksul on mulle ettepaneku nende ridades valimistel osaleda teinud enamus parteidest. Sel aastal on kõige järjekindlam olnud Keskerakond. Hindan väga linnapea Triin Vareki töökust ja linna jaoks korda saadetut. Seega olen otsustanud kandideerida kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas.”

Laur Kaljuvee on abielus, kahe lapse isa. Pärast keskkooli veetis ta 10 aastat kodulinnast eemal, mille sisse jäid õigusteaduse õpingud ja töö panganduses. Rakveresse naastes on ta end teostanud ettevõtjana ning on Rakvere Reaalgümnaasiumi hoolekogu esimees. Samuti on ta osalenud Rakvere Muusikakooli hoolekogu töös.

4 kommentaari
 1. Miks 1 aasta ago
  Reply

  pole toodud, kas Laur on PEDE või PEDEDE vastane? Muidu ei tea ju hääletada.
  Näiteks Siret on PEDEDE pooldaja, järelikult tuleb hääletada kellegi teise poolt. Sest Sireti vastu ei saa hääletada.

  • pedde tundeb kaugelt 1 aasta ago

   Vaid otsimist ja vaatamist

 2. robert 1 aasta ago
  Reply

  Ja mis kanget tootmist see junge Kaljuvee siis Rakveres harrastab Kas müüb polte mutreid või peseb aknaid Kohe mitte ei tea Muidugi on vaja tõõstust arendada aga see suurettevõtmine tõõstuspargi näol küll tootmise järele ei lõhna Poldid mutrid autod sulle mulle kivipurustamine Raha plekitud tuluta Areneb vaid ameeriklane aga kas ta meie riigile ka midagi maksab Ukrainlasi munsterdab sisse omajagu

 3. Mees või midagi. 1 aasta ago
  Reply

  Siret siis pooldab pedetsemist. Nüüd ei ole ju tähtis, kas lased ennast kasutada eest või tagumiselt poolt. Ka imemine pidi OK olema. Sperma maitse on parandatav. Söö moosi ja mett.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.