Tallinna linnavalitsus nimetas ametisse linnaosavanemad

Mihhail Kõlvart

Tallinna linnavalitsus nimetas neljapäevasel istungil ametisse linnaosade vanemad.

9. detsembrist jätkab Haabersti linnaosa vanemana Oleg Siljanov, Kesklinnas Monika Haukanõmm, Kristiines Jaanus Riibe, Mustamäel Lauri Laats, Pirital Tõnis Liinat, Põhja-Tallinnas Manuela Pihlap ja Nõmmel asub uueks linnaosa vanemaks Lauri Paeveer.

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart märkis, et kõik peale Nõmme linnaosa vanema, olid samas ametis ka eelmise linnavalitsuse volituste ajal. „Tööd jätkavad linnaosavanemad on oma kogukonna heaks juba palju teinud ja panustanud, algatatud on mitmeid suuremaid ja väiksemaid projekte ning see töö jätkub. Ka Nõmmel on loodud hea ja tugev pinnas, et juhtida ja hoida seda väärikat ja rohelist linnaosa,“ sõnas Kõlvart. „Meie kõigi ühiseks eesmärgiks on luua Tallinnast sõbraliku linnaruumiga loov maailmalinn, kus igaühel on turvaline kodupaik ja kus iga inimene on väärtus.“

Vastavalt linnavalitsuse 1. detsembri 2021 korraldusele täitsid eelmise linnavalitsuse volituste lõppemisest ehk 25. novembrist kuni linnaosade uute vanemate ametisse nimetamiseni linnaosade vanemate ülesandeid vanemate asetäitjad.

5 kommentaari
 1. Kole lugu: Hispaanias jäid koroonasse korraga 70 intensiivravi arsti ja õde – kõik vaktsineeritud ja testitud 3 aastat ago
  Reply

  Hispaania lõunaosas Malagas haigestusid koroonasse korraga ligi 70 intensiivravi arsti ja õde. Põhjus arvatakse olevat asutuse jõulupidu, kus osales ligi 200 inimest.

  Kõik haigestunud osalesid jõulupeol. Kõik olid enne pidu vaktsineeritud ja testitud. Haigusnähud olid kõigil leebed, mis tähendab, et nad ei vajanud haiglaravi.

  Kokku oli 1. detsembril toimunud peol kohal 173 inimest. Haigestunud arstid ja õed töötavad Malaga haiglas, vahendab Reuters.

 2. Eve 3 aastat ago
  Reply

  Tallinnas on pikka aega võimul olnud Keskerakond ja siin tehakse kõik mis võimalik inimeste heaks. Siin hoolitakse inimstest ja ei raisata aega vihavaenu õhutamisele. Vanadel on ka suurem pension kui mujal , hoolitakse laste heaolu kindlustamisest jne. Nimekiri on pikk mida head on tehtud ja tehakse veel. Tublid inimesed kes valisid Keskerakonda parimat erakonda Eestis. Keskerakond saab hääli tubli töö eest ja mitte kisa tõttu ega ega teisi laimates teel võimule nagu mõned seda teevad.

 3. Jane 3 aastat ago
  Reply

  Elan Mustamäel ja mul on hea meel et linnaosa vanem on taas Lauri Laats kes selline nagu peab olema poliiti. Ta on tark, hooliv, töökas, viisakas ja üldse üks tore inimene. Ta ei raiska aega vihavaenu õhutamisele nagu mõned seda teevad. Tallinnas on tubli valitsus, parim.

 4. Jah 3 aastat ago
  Reply

  Tallinnas on tõepoolest hea valitsus. Parim valitsus ongi keskerakondlased koos sotsidega. Õige ongi vihavaenu õhutamise ja sekkumiseta teiste riikide siseasjadesse hoolitseda eestimaalaste heaolu eest. Muidugi nii palju kui see võimalik on, me oleme ju liidus ja peame sealt tulevaid käske ka täitma.

 5. Soo 3 aastat ago
  Reply

  Olen vana inimene ja päevauudiseid eriti ei vaata et tervist ja närve hoida. Varem tellisin Kesknädalat ja mulle meedisid selle lehe peatoimetajad. Ei ole enam ka saadet Meedia keskpunkt kust saime teada mis meil tegelikult toinub. ei näe ega kuule enam parimaid keskerakondlastest ajakirjanikke. Mitut TV kanalit pole ma üldse vaadanud ja in arusaamatu kas raha mujale pole vaja. Tallinnas on hea valitsus ja nuriseda ei saa. Aga ma sain nalja ka aga kui ma seda uskuma hakkasin siis läbi pisarate. Väga raske on seda uskuda aga Rapla inimesed olevat valinud reformierakondlasi ja ekrelasi. Minu meelest nad eu saa hästi läbi ja siis selline valitsus.Vabandan kui eksin ja loodan et eksin sest reformierakond pole inimeste heaks midagi teinud ja on võikule saanud laimates teisi. Eriti raske oli olukord Ansipi valitsemise ajal. Muidugi on praegu K.Kallas parem peaminister sest teeb koostööd Eestimaa parima erakonnaga ja arvestab nendega. Kunagi oli peale väga rasket meie inimeste jaoks Laari valitsemisaega peaminister S.Kallas kes kutsus valitsusse E.Savisaare kes tõstis pensioni 30 protsenti Elu läks paremaks igas valdkonnas. Aga siis omad ajasid laimuga Kallase minema ja võimule tuli Ansip ja kõik hakkas veerema allamäge. Ekrelased räägivad vahest õiget juttu eriti EL-u suhtes ja üldse oli Keskerakonnal nendega koos hea töötada ning palju häid asju sai tehtud koos meie sisepoliitikas. Valimiseelne jutt oli vahest ebameeldiv aga vaikselt tegutsedes on hääli raske saada. Vaid Keskerakond saab hääli tublidelt inimestelt tubli töö eest. Valitsuses ollrs hakkasid mulle ekrelased isegi meeldima kuid kahjuks nende õigeid arvamusi eriti praegu ellu ei viida. Praegu on raske aeg ja kõige tähtdam on abi meie rahva vaesemale osale, , koroonaviiruse leviku tõkestamine ja mitte sekkumine teiste riikide siseasjadesse sest nagunii nii väikese riigiga nagu meie ei arvesta keegi.Võtkem eeskuju Soomest. Vihavaenu õhutamine venelaste vastu on inetu pealegi vene intelligents on Venemaal kõrgel tasemel ja nad ei laima teiste riikide kodanikke.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.