Jaanus Riibe tutvustas Väärikate Meeste Klubi liikmetele linnaosa plaane

Foto: Kristiine LOV

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtus kolmapäeval tegevuskeskuses Väärikate Meeste Klubiga. See on juba kümnes hooaeg, kus väärikad mehed kokku saavad, ja klubi on asutatud 17. september 2012.

Linnaosavanem Jaanus Riibe tutvustas kohtumisel linnaosa suuremaid plaane , mis lähiaastatel teoks saavad “Huvikeskus Kullo uue keskuse rajamine, kus avatakse ka raamatukogu, kontsertsaal ja noortekeskus; Tondi raudteeülesõidu kahetasandiliseks ehitamine; Rahumäe tee rekonstrueerimine ja uus Tallinna Vindi lasteaia hoone. Samas on selle kõrval meie rõhk ka väiksemate rohealade, hoovide ja mänguväljakute korrastamisel. Kristiine plaane iseloomustavad rohelus ja sõbralik linnaruum. Juba varsti algab esimese purskkaevu rajamine Kristiine linnaosas, mis toob elanikele rõõmu ja loob uut kvaliteeti puhkealale,” rõhutas Riibe.

“Kristiine inimesed on olnud Ukraina sõjapõgenike aitamisel ja annetamisel samuti väga aktiivsed ja toetavad,” lisas Riibe.

Väärikate Meeste Klubi käib septembrist kuni maini iga teisel ja neljandal kolmapäeval kell 14 Kristiine päevakeskuse ruumides (Sõpruse pst 5). Liikmeid on klubis 15. Liikmeks saamiseks tuleb nõustuda klubi liikme reeglitega. Klubi on meesteklubi. Vahel leidub tegevust ka väljaspool päevakeskuse ruume – organiseeritakse üritusi väljasõitudega vabariigi piires kultuuri objektidele ja muuseumidesse ja kutsutakse külalisesinejaid mõnda teemat lahti rääkima. Plaanis on külastada Osmussaart, Jõgeva Sordiaretuse Instituuti, Kunda tsemenditehast jne.

Pealinn

1 Kommentaar
  1. Ele 1 kuu ago
    Reply

    Tore et meil on väärikaid mehi kes hoolivad meie inimeste heaolust ja ei raiska aega vihavaenu õhutamisele mis võin tuua vaid häda kaela ja ei aita kedagi.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.