Rändekalade päeval sõlmisid Keskkonnaministeerium ja Lääne-Harju vallavalitsus koostööleppe

Erki Savisaar ja Jaanus Saat
Padisel peetud rahvusvahelise rändekalade päeva üritusel sõlmisid keskkonnaminister Erki Savisaar ja Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat vaba tahte lepingu, et tõhustada koostööd ja infovahetust.

Lääne-Harju Vallavalitsus on kohaliku piirkonna kestliku arengu praktikate eestvedaja, kes jagab kogemusi kogukondade kaasamise osas keskkonnaeesmärkide saavutamisel. „Keskkonnaministeerium on nõu ja jõuga valmis aitama kohalikke omavalitsusi, kes selleks soovi avaldavad,“ ütles keskkonnaminister Erki Savisaar. Leppes on kirjas, et Keskkonnaministeerium informeerib ja kaasab Lääne-Harju valda oluliste keskkonnaõigusaktide koostamisse.

„Lääne-Harju vald on huvitav kooslus kõrgel tasemel tööstusest ja haruldastest loodusväärtustest,“ rääkis keskkonnaminister. Inimeste jaoks olulise tööstuse arendamisel on oluline panustada ka keskkonnahoidu. Savisaare sõnul väärib rändekalade päeval esiletõstmist näiteks Vasalemma jõel asuva Vanaveski paisu alla­laskmise plaan, mis kasvatab tulevikus eelkõige lõheliste arvukust.

1 Kommentaar
 1. Putinil oli eelmisel nädalal edukas vähioperatsioon ja ta terveneb 11 tundi ago
  Reply

  Vene presidendil Vladimir Putinil oli eelmisel nädalal edukas vähioperatsioon ja ta terveneb, väidavad Vene opositsiooni allikad.

  69-aastasel Putinil tehti eelmisel esmapäeval lõikus, mida soovitasid arstid ja mis kulges edukalt, väidavad Kremliga siseinfoga kursis olevad allikad.

  Putini tervis oli pärast seda reedel veidi halvenenud, aga siis ta tervenes. Arstid on soovitanud Putinil vältida pikemaid koosolekuid.

  Vene opositsiooni allikate väitel näidati Putinist eelmisel nädalal vanu arhiivikaadreid. Riiki juhib Putini raviprotseduuride ajal endine FSB juht Nikolai Patrušev.

  Kreml pole ametlikult Putini haigusi kommenteerinud, aga on väitnud, et president on hea tervise juures.

  Pärast Venemaa rünnakut Ukraina vastu on pidevalt spekuleeritud, et Putin on raskesti haige ja sureb kohe-kohe ära. Samas on Putin elus ja juhatas reedel julgeolekunõukogu istungit.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.