Keskerakonna fraktsioon korraldab täna seminari energiakriisi teemal

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon tuleb appi valitsusele, kes ei ole suutnud leida tõhusaid lahendusi energiakriisi lahendamiseks ja korraldab täna inimeste toimetuleku parandamise nimel avaliku seminari, ütleb fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid.

“Tänaseks on selge, et Reformierakonna juhitav valitsus ei suuda pakkuda energiakriisi tingimustes eratarbijatele piisavaid lahendusi ja jätab ettevõtjad sootuks tähelepanuta. Selle taga on omakorda inimeste heaolu ja töökohad – Eestis on juba pead tõstmas uusvaeste klass. Kui Kaja Kallas oma nägu inimeste poole ei pööra, kaalume tõsiselt meeleavalduse korraldamist,” kinnitab Jaanus Karilaid.

Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar toimub veebipõhiselt täna kell 13.00-15.30 ja seda saab jälgida Keskerakonna Facebooki vahendusel.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar energiakriisi teemal

13.00-13.10 avasõnad Jüri Ratas, Eesti Keskerakonna esimees

13.10–13.25 “Riigi roll energiakriisi lahendamisel” – Taavi Aas, endine majandus- ja taristuminister

13.25–13.55 “Eesti olukord täna – probleemid, ohud ja valikuvõimalused” – Alar Konist, Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor

14.00–14.30 “Toidumehi ei tohi mitte narrida!” – Juhan Särgava, Saidafarm OÜ juht

14.30–15.00 “Kohalik omavalitsus. Kas tänavad pimedaks ja küte välja?” – Veikko Luhalaid, Eesti Linnade ja Valdade Liidu tegevdirektor

15.00 Kokkuvõtted

Modereerib Jaanus Karilaid, Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees

3 kommentaari
 1. ELEKTER 04 cop 2 päeva ago
  Reply

  Õppige ENSV elektriajandusest. Ei mingeid lisatasusid!
  4 kopikat KiloWatt!!!!

  • Põlevkivi varud on suured 2 päeva ago

   JÄTKUB 100 AASTAT veel.

 2. Nojah 1 päev ago
  Reply

  Meil on nii vilets valitsus et nad ei tahagi midagi teha meie inimeste heaks. Nende valitsemise ajal on läinud alati allamäge ja neil on muud huvid.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.