Andrei Korobeinik, Marko Šorin ja Enn Eesmaa veavad Keskerakonna valimisnimekirja Pärnumaal

Pärnu esinumbrid

Eesti Keskerakonna juhatus kinnitas täna õhtul peetud koosolekul Riigikogu valimiste Pärnumaa ringkonna kolm esimest numbrit, kelleks on Andrei Korobeinik, Marko Šorin ja Enn Eesmaa.

Kahte erinevasse Riigikogu koosseisu kuulunud Andrei Korobeiniku sõnul otsustatakse järgmise aasta valimistel kahe maailmavaate vahel. “Kas jätkame reformierakondliku “õhukese riigi” poliitikaga, kus raskel ajal jäävad toetusest ilma nii ettevõtjad kui pensionärid, või liigume õiglasema ühiskonna suunas, kus pension moodustab 40% keskmisest palgast ja Eesti majandus on konkurentsivõimeline ka kriiside ajal. Omalt poolt kavatsen lauale tuua ka nn kahe tooli seaduse revisjoni. Riigikogu liikmed ei pea kohalike volikogude töös osalema, see soodustab poliitilist korruptsiooni. Pärnu linna jätsid võimuga kauplejad uuest ilusast kesklinna sillast ilma, “Luige” tapjatel ei ole kohalikku poliitikasse asja,” lausub Andrei Korobeinik.

Riigikogu liige Marko Šorin ütleb, et tuleva aasta riigieelarve ignoreerib regionaalpoliitikat ja uus riigi teehoiukava on viinud investeeringud maanteedesse miinimumini. “Minu mure on selles osas suur, sest näen liigagi tihti, kui ohtlik on teekond Pärnumaalt Tallinnasse. Tegemist on peamise transiitteega Eestis ja see tee peab olema 2+2 realine. Tallinn-Pärnu maantee saab praeguste kavade kohaselt valmis alles 2050. aastaks,” nendib Marko Šorin. “Kindlasti plaanin edasi minna presidendi otsevalimise seadusega, mis leidis Riigikogu tänases koosseisus kaasamõtlejaid, kuid mitte piisavat toetust.”

Enn Eesmaa tahab enda sõnul edaspidigi oma töö ja tegevusega Riigikogus tõestada, et Eesti esinduskogus on võimalik konstruktiivselt kollegiaalne, mitte aga vihaselt purelev-jagelev tööstiil. “Meie eesmärk pole mitte oma poliitilistele vastastele ära tegemine, vaid rahva elujärje järjepidev edendamine ja tõstmine. Loomulikult toetan pensionide tõstmist tuhande euroni. Meie plaani alusel võidab sellest juba järgmisel aastal kolmandik eestimaalastest,” räägib Enn Eesmaa.

6 kommentaari
 1. ? 6 päeva ago
  Reply

  koor on harjutet kokku laulma. kuidas välja tuleb kui esinemiseks läheb ?

  • Putin kukkus ja tegi püksid täis 6 päeva ago

   Kremli siseinfot edastav kanal General SVR andis teada, et Putin oli kukkunud ja teinud püksid täis, mistõttu arstid ei saanud teda kohe läbi vaadata. Putini jaoks tõeliselt dramaatilised sündmused toimusid õhtul tema residentsis. Trepist alla minnes Putin komistas ja kukkus istuli, misjärel kukkus külili ja libises paar astet alla. Juhtum oli presidendi isiklike ihukaitsjate silme all, kes kiiresti reageerisid ja Putinile appi tõttasid. Kolm turvatöötajat aitasid presidendil lähima diivani juurde ja kutsusid välja elukohas valves olnud arstid.
   Meedikud saabusid mõne minuti jooksul, kuid ei saanud presidenti kohe üle vaadata. Putin põeb seedetrakti vähki, mille tagajärjel on tal juba tõsised probleemid seedimisega ning kukkumise tagajärjel, nagu selgus, langes peamine löök sabakondile, mis tõenäoliselt põhjustas teravat valu, kutsudes esile iseenesliku roojamise.

  • Enn 5 päeva ago

   ju kuulutas, et ta selles seapesas enam ei osale. Huvitav, palju talle maksti?

 2. kes dirigeerib? mõni kuulsus või hall krdinal 6 päeva ago
  Reply

  Muide, jälle räägite keskmisest 1000 euri saavad nemad. Euroopa väiksemad staaziga vanaduspensionid on 800.-eur. Kuidas meie 440.-eurised väikese vanaduspensioni ja staaxziga need 800.- saaksid? 440+200=640 eur.
  Ja seegi on ULME ja seegi 4 AASTA PÄRAST. KUI EI OL ÜHINETUD SOTS. HARTAGA PENSIONITE OSAS.
  KARDATE SEDA SOTS:HARTAT KUI KURADIT, SEST SAATAN TIRIB TRIKID LAGEDALE.

 3. Nii. 6 päeva ago
  Reply

  Reformierakondlased saavad raha kuigi meie riigi ega rahva heaks mitte midagi ei tee. Keskesrakondlased on alati tublid olnid ja seega iga inimene kes neid valib hoolib meie heaolust.

 4. kädistaja harakas 5 päeva ago
  Reply

  ja sina kohe kädistad…
  sellist infot, kui see ka tõsi on , ei lase Kreml välja v.a. kui troonipretendendid selle väljalaskmise korraldasid.
  Mis omakorda tähendab, et P. on samahästi kui troonilt kõrvaldatud. Eks vaatame, mis lähipäevil paistab.
  Teise inimese sellise olukorra reklaaninime kerglasest ja tühisest meelest on inetu. Piiblis on ka juttu pojast, kes isa naerualuseks tegi kui see paljana magas. Peab Harry ikka kutsuma, midagi pole teha.
  Isegi vaenlast tuleb lugupidavalt kohelda.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.