Värskes Kesknädalas:

Siret Kotka-Repinski : Aeg on tõsta ühe- ja kahelapseliste perede toetusi!

Keskerakonna esimehe Jüri Ratase poolt juhitav valitsus on enda üheks suureks eesmärgiks võtnud Eesti rahva hoidmise, meie keele-, kultuuri- ja teadmusruumi säilimise. Kui varasemalt võimul olnud reformierakondlastest peaministrid põhjendasid eestlaste välismaale lahkumist ja sündimuse vähenemist kui ajutist demograafilist auku, siis praegune valitsus on tunnistanud, et tegemist on kriisiga, mida tuleb kiiremas korras hakata lahendama.

Märt Sults: Kas see ongi lõplik hääbumine?

Valga Haigla nõukokku kuuluvad Tartu Ülikooli Kliinikumi liikmed on juba kuid rünnanud Valga Haigla sünnitusosakonda kavatsusega see sulgeda. Igal haiglanõukogu koosolekul on välja toodud erinevaid põhjusi, miks sünnitusosakond kinni panna.

Kadri Simson: Tasuta ühistransport on laienemas üle Eesti

Tasuta ühistransport kütab jätkuvalt kirgi, kuid pilt üle kogu Eesti on muutumas üha selgemaks. Nii peabki olema, sest valitsuse poolt paika pandud priisõidu tähtaeg on kätte jõudmas.

Andre Hanimägi: Suvine sosin valitsusevahetusest aitaks vaid Reformierakonda

Peaminister Jüri Ratas polnud veel Eesti pinnalt Kanadasse suundunud, kui meedias juba spekuleeriti paremvalitsuse sünni üle. Nimelt on ringlemas kuulujutt, et Reformierakonnal on opositsioonis olemisest küll saanud ning et koostöös muu hulgas IRL-i ehk tulevase Isamaaga, EKRE ja Vabaerakonnaga tuleks solidaarsemale ühiskonnale vesi peale tõmmata.

Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler: Meie majandusel läheb hästi

Riigikogus arutati 10. mail Finantsinspektsiooni 2017. aasta aruannet. 84 töötajaga tehakse järelevalvet Eestis tegutsevate finantsasutuste üle, mille koondbilansimaht on üle 31 miljoni euro.

Marko Šorin: Asukoht on Pärnu eelis ja privileeg, mida ära kasutada

Marko Šorin on omavalitsustegelane, kes seostub ennekõike ühe paigaga – Sindi linnaga. Ta on uhke, et Eesti tööstus sai suuresti alguse just sellest linnast ning et siinne laulukoor loodi Eesti esimese üldlaulupeo aastal.

Andres Laiapea: Kas Itaalias valitseb uus konsensus?

Juba vahetult pärast märtsis toimunud valimisi arvasid paljud, et ainsaks lahenduseks Itaalias tekkinud poliitilisele olukorrale on uued valimised. Paraku ei pruugi need muuta kujunenud jõudude vahekorda.

Lisaks palju muud huvitavat ja olulist

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.