Korb: Keskerakonna reitingut toetavad sõnade taga olevad teod

Foto Tairo Lutter/Scanpix

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas, et Keskerakonna kõrge ja stabiilne toetus on tugev platvorm suveks, mil loodetakse toetust kasvatada ning Reformierakonnast mööduda.

Korb tõdes, et nii, nagu oli prognoositud, on esimene tuhin Kaja Kallase esimeheks saamiseks lahtunud ning Reformierakonna toetus hakkab peegeldama tegelikku olukorda. „Kindlasti saab suvi olema erakondade jaoks töine. Keskerakonna eesmärk on suvel Reformierakonnast mööduda, kõrget toetust hoida ja loomulikult võita kevadel valimised,“ kinnitas Korb, lisades, et erakond jätkab ka suvel tugevat tööd enda põhimõtete tutvustamisel ja inimestega otse suheldes, näiteks „101 rahvakohtumist“ raames üle Eesti.

Peasekretär lisas, et erakonnale on stabiilselt kõrge toetuse ja inimeste usalduse toonud see, et sõnade taga on Keskerakonna valitsemise ajal olnud teod. „Põllumajanduse toetamisest, ravijärjekordade lühendamisest või madalamat palka teenivate inimeste väiksemast maksustamisest aastaid ju ainult räägiti. Keskerakonna juhitud valitsus tegi need ja paljud teised olulised otsused ära. Kindlasti annavad need valijale kindlust, et erakorralisest pensionitõusust või neljarealistest maanteedest ei räägi Keskerakond vaid valimiseelsete lubaduste võtmes, vaid seisame selle eest, et need realiseeruvad,“ ütles Korb.

Korb ütles, et loodetavasti kasvab ka koalitsiooni kogutoetus, sest võrdväärsete partnerite vahel on õhkkond valitsuses olnud töine ning seda näitavad ka tehtud otsused ja omavahelised kompromissid. „EKRE toetuse kasv ja nende koostöö Reformierakonnaga saalis on opositsiooni seisu kindlasti parandanud, kuid usun, et valimistele lähenedes analüüsivad valijaid põhjalikumalt sedagi, kas erakondade lubadused on edasiviivad, kattega ning siirad,“ tõdes Korb.

Kesknädal

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.