12. september 2018

Kaido Höövelson liitus Keskerakonna meeskonnaga

Endine tippsportlane ja ettevõtja Kaido Höövelson (Baruto) liitus eelmisel nädalal Keskerakonnaga ning kandideerib erakonna ridades ka Riigikokku. Otsus liituda just Keskerakonnaga oli Höövelsoni sõnul kerge, sest ta jagab selle erakonna maailmavaadet, mille kohaselt peab elu edenema terves Eestis.

Kersti Sarapuu: Kõrge toetus ei taga veel võidupärga

Eesti inimeste poolt 2015. aastal valitud Riigikogu alustas alanud nädalal pärast suvepuhkust oma viimast töist poolaastat. Nende kuue kuu sisse jagub jätkuvalt nii inimestele oluliste otsuste tegemist kui ka majas kerkivaid kuumenevaid pingeid. Just eesootavate valimiste tõttu tõotab tänavune poliitikahooaeg kujuneda eriti tuliseks ning head valimistulemust soovivad kõik erakonnad. Keskerakonna  silme ees sirendav valimisvõit on ülimalt kaalukas argument, pannes aluse järgmisele neljale poliitaastale.

Heli Raevald: Naispoliitik – kõlab uhkelt!

Jõgevamaal ja kaugemalgi tuntud daam Heli Raevald juhib Jõgeva vallavolikogus Keskerakonna fraktsiooni ja on ka erakonna naisteühenduse KENA eestvedaja Jõgevamaal. Lähtudes sellest, et naistest kui potentsiaalsetest  emadest sõltub suuresti ühiskonna tulevik, peab proua Raevald nende osalemist poliitikas äärmiselt oluliseks.

Noorte hõivatus huvialaringides on ühiskonnale oluline

Kalendris on lausa märkamatult ette tulnud september, ning see kuu puudutab põhjusega juba väga paljusid lapsi, lapsevanemaid, vanavanemaid ja sugulasi. Nõmmel alustas tänavu esimest korda kooliteed ligemale 400 õpilast. Kõik nad väheke närveerisid, kuid südamest lootsid, et esimese klassi õpetaja on toetav, klassikaaslased toredad ning kooliaeg õpi- ja uudishimu täis.

Andres Laiapea: Eurodemokraatia praktikas

Euroopa Liidu tasandil tegutsev ALDE Partei võtab lisaks erakondadele vastu individuaalliikmeid. Andsin ligi poole aasta eest sisse avalduse selleks saada, et vaadata, kuidas katse luua internatsionaalseid demokraatlikke mehhanisme praktikas töötab.

30 aastat Rahvarindest – september 1988

Neli aastat tagasi, 2014. aasta 3. septembri pärastlõunal Tallinnas Nordea kontserdisaalis peetud avalikus kõnes USA president Barack Obama meenutas Heinz Valgu kuulsaid sõnu. „Ka Heinz Valk, kes viibib täna siin, rääkis kogu laulva revolutsiooni nimel, ja ta ütles, et „ükskord me võidame niikuinii“,“ lausus president Obama.

Nädala juubilar DEAN REED 80

Dean Reedi, „punaseks Elviseks“ nimetatu looming oli tuntud kogu maailmas. Kõik naised õhkasid selle  andeka, galantse ja  karismaatilise  laulja  naeratuse, sportliku  figuuri ja imelise hääletämbri järele. Temast sai legend juba  eluajal. Nagu arvatavasti mehed õhkasid Marilyn Monroe järele. Ja nagu selle filmidiiva  elugi, lõppes ka Reedi elu traagiliselt ja arusaamatutel asjaoludel.

Kõigest pikemalt ja palju muud huvitavat 12. septembri Kesknädalas. Kesknädal.ee veebilehel ilmuvad Kesknädala artiklid nädala jooksul. Lisaks avaldatakse olulisi uudiseid igapäevaselt.

3 kommentaari
 1. Tuhkanenid 2 aastat ago
  Reply

  No mida teate teie lapsukesed Dean Reedist?
  Kas selle unistaja vanamuti juttude järgi?
  Dean oli korrektne Gay ja võttis naisa vaid petteks.

 2. kelly 2 aastat ago
  Reply

  peded arvavad et kõik teised on ka peded. Kust te küll kõik tulnud olete…mis naised-mehed teid küll sigitanud on!
  Suurepärane meenutus. Eve Kivi on staar. Selleks sündinud. Üleilmakuulus…Väga armas ja kena…
  Võite vahutada niipalju kui tahate… Eve Kivi on ikkagi LEMMIK. Ja Dean Reed samuti.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.