Keskerakond korraldab täna 85nda rahvakohtumise

Mihhail Korb rahvakohtumisel

Keskerakond on eelmise aasta novembrist korraldanud Eesti Vabariigi 100. juubeli puhul 85 rahvakohtumist üle Eesti, kus on osalenud kokku ligi 4000 inimest. Eesmärk on järgmise aasta alguseks korraldada kokku 101 rahvakohtumist.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas, et Eesti Vabariigi sajanda juubeli puhul soovis erakond pakkuda inimestele nii linnas kui ka maal võimalust anda ekspertidele ja poliitikutele oma ideedest ja murekohtadest vahetult teada. „Oleme kogunud rohkem kui 5100 ettepanekut, millest osa leiavad ja on leidnud kajastamist ka meie programmilistes eesmärkides ning Riigikogu valimisplatvormis,“ tõi Korb välja.

Täna toimuvad rahvakohtumised Võsul ja Kristiines ning Korbi sõnul on ees ootamas veel vähemalt 16 rahvakohtumist, millest sarja viimane peaks toimuma jaanuaris. „Kuna Eesti inimesed on formaadi väga hästi vastu võtnud ei saa välistada aga sedagi, et jätkame sarnaste üritustega ka tulevikus,“ sõnas Korb.

Keskerakond alustas rahvakohtumiste sarja eelmise aasta novembris. Toona rõhutas Keskerakonna esimees Jüri Ratas, et erakond on alati seisnud koos inimestega ja töötanud eestimaalaste heaks ning seetõttu soovitakse ka programm teha üheskoos. „Me soovime kohtuda inimestega linnas ja maal. Me tahame kohtuda noorte ja eakamatega, pereinimeste ja ettevõtjatega, riigiteenistujate ja kohaliku elu eestvedajatega. Inimestega, kellele läheb korda Eesti riigi ja rahva käekäik,“ selgitas Ratas.

Rahvakohtumistel arutletakse muu hulgas ettevõtlus-, sotsiaal-, haridus-, regionaal- ja julgeolekupoliitika ning kohalikku elu puuduvate küsimuste üle.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.