Astroloog Villu Põldma ennustus 2019. aastaks

Pluto ennustab. Pluto Kaljukitses.

Pluto on tõsiste materiaalsete ja vaimsete muutuste planeet, ning nüüd ongi arvata, et 2019. aastal toimuvad tõsised muutused just riikide juhtkondade osas. Sisuliselt vahetatakse välja juhid paljudes riikides, kus toimuvad valimised.  Seda protsessi võimendab Pluto Saturni ühendus, mis näitab ka majanduse põhimõttelist muutust.

Neptuun ennustab.

Neptuun omas märgis pöörab ümber ja alustab uut suunda lastekodude, haiglate, vanglate ja puhketsoonide alal. Samuti põllumajanduse ja toiduainetetööstuse ülimal monopoliseerimisel. Sundkorras minnakse üle maailma GMO põllumajandusele. Kontrast rikaste ja vaeste osas suureneb äärmusteni.

Uraan ennustab.  Uraan Sõnnis.

Majanduse kontroll ning politsei ja kontrollorganite tähelepanu pöördumine majanduskuritegude poole. Kontrollorganite tugevdamine, politsei võimu suurenemine. Seadused hakkavad üha rohkem kontrollima ja maksustama nii ettevõtete kui ka eraisikute majandustegevust. Hakkame jõudma Põhjamaades juba toimiva lauskontrollini – eraisiku ja ettevõtte iga tühinegi samm on maksustatud. Selle valdkonna seadusandlused  toimuvad veebruarist aprillini ja juulist oktoobrini.

Saturn ennustab. Saturn Kaljukitses.

Saturn näitab, et maailma majandus on juba  mõnda aega tõusuteel, ja see päästab ka Eesti majanduse pikast kriisiseisust välja. Nii ongi viimasel paaril aastal täheldatud majanduskasvu. Majanduse kasv suureneb ka selletõttu, et Saturn tõuseb Eesti taevas järjest kõrgemale üle silmapiiri. Suureneb Eesti eksport, ja ka eestlased tõusevad uuesti maailmas esile nii kultuurialadel kui ka spordis. On oodata uusi medalitega hiilgeaegu. Saturni selline seis näitab ka majanduse ümberkujundamist – Saturni konjunktsioon Plutoga viitab sõjatööstuse laienemisele.  Paljud majanduslepingud võetakse riigi kontrolli alla ja riik hakkab üha rohkem majandust mõjutama. Näitena Danske panga juhtum, mida laialdaselt uuritakse, saabki kontrolli tugevdamise aluseks.

Jaanuaris, juunis-juulis ja oktoobris-novembris on palju avalikke korruptsiooniskandaale paljudes riikides, mis põhjustab riigi kontrolli suurenemist majanduse üle. Paremad ajad on veebruar, märts, aprill, august ja oktoober.

Jupiter ennustab. 

Jupiter on ka oma õiges märgis nagu Neptuun ja Saturn, mis on kindel märk, et võimu igal elualal võtab üle järgmine põlvkond. See mõju laieneb kogu maailma riikidele ja samas ka Eestile. Nii et 2019. aasta valimised toovad palju uusi inimesi võimule nii majanduses kui ka poliitikas. Muutub ka majanduse iseloom ja poliitiline suund.

Haigused.

Veresoonkonna häired ja vererõhu kõikumine võib esineda neil, kes on sündinud Kalades, Kaksikutes ja Neitsi märgis.

Liigeste ja hammaste haigusi ning ka neerupealise hädade ja suguhaiguste oht on nendel, kes on sündinud Jääras, Kaaludes ja Vähi märgis.

Jalaveenide laienemine, peaaju lupjumine ja  muud õnnetusjuhtumid võivad tabada neid, kes on sündinud Lõvis, Veevalajas ja Skorpionis.

Neeruhaigused võivad esineda neil, kes on sündinud Kaksikutes, Neitsis ja Amburis.

Kliima.

Pluto Kaljukitses ja lisaks veel Saturniga ühenduses võib viidata tulemägede suurele pingele, millele lisab jõudu veel Uraan Sõnnis ja Mars oma halbades aspektides. Ka mägironijad peaksid sel aastal ettevaatlikumad olema.

Oluline on, et Neptuun on oma elemendis ja oma märgis ning  juhatab vete vägesid ja peab kohe ütlema, et üleujutuste aeg pole veel möödas, ega saa ka mööda lähiaastatel. Vetevoogude ümberkujundamine. Jõed tahavad sängi muuta, hoovused muudavad suunda, vihmasajud esinevad teisiti. Jupiter lisab veel maavärinaid ja äikest sinna juurde. Keerulised kliimaolud jätkuvad. Põhisündmused kliima osas võivad toimuda aprillis, mais, augustis, septembris ja oktoobris.

Sõjaohud.

Sõjad jätkuvad Vahemeremaades endist viisi, aga et planeedid lähenevad taeva ühele poolele, siis on arvata ka sõjategevuses vaherahude osakaalu suurenemist. Aga siiski sõjakas Mars on vastasseisus Jupiteriga aprilli keskel, Saturniga ja Plutoga juuni keskel – tõsise majandusliku ja poliitilise konflikti aeg. Mars on vastasseisus Neptuuniga augustis-oktoobris ja  Uraaniga  alates 20. novembrist.

Eestis sõda ei tule. Aga sõjalistest missioonidest osavõtt on võimalik.  2026. aastal algab sõjategevuse laienemine põhjapoole.

Eesti. Suurte muudatuste algus.

Pluuto, Neptuuni, Uraani, Saturni, Jupiteri praegused asendid näitavad kõik suuri muutusi. Sealhulgas ka Eesti riigi juhtkonna osas.  Kui Jupiter. Saturn ja Neptuun jõuavad  omaenda märki, siis on alati kindel, et ka meil vahetatakse suures osas välja endised parlamendiliikmed ja valitsuseliikmed ning asendatakse täiesti uute tegijatega. Nii ka praegu on võimalik uute erakondade eelistamine endiste ees, nagu kunagi kerkis esile Res Publica.

Demokraatiat pole maailmas kunagi olnud ja seda ei ole ka tänapäeval. See, mis on –  aadlike oligarhia. Aadliklassi pole ju keegi hävitanud: see on alles ja võim on aadlike käes juba tuhandeid aastaid ja kõik seadused tehakse ainult nende huvides. Ja ka sõjad korraldatakse kõik aadlike võimu ja raha huvides, ning ka politsei kaitseb peamiselt aadlike (suurettevõtete, pankurite, kasiinode ja võimu esindajate) huvisid, kes saavad alati kohtust õigeksmõistva  otsuse. Lihtrahva esindaja mõistetakse kohtus peaaegu alati süüdi. (Eesti kohtus kuni 95%.) Prokuratuur jääb süüdistusega alati peale.

Jupiter toob Eestile lisaks ka uued välismaised äri- ja koostööpartnerid. Ja ilmselt Eesti osa välispoliitikas  muutub. Teisest küljest toob just Jupiter ka parlamenti  ja valitsusse uue noorema põlvkonna ning lisaks veel teisi uusi inimesi. Sisuliselt vahetub juhtkond kuue aasta jooksul täielikult välja. Siis ongi arvata, et Eesti parlamendi ja valitsuse poliitilised eelistused muutuvad juba aasta lõpuks. Samal ajal suureneb ka politsei võim ning seadused karmistuvad. Olulised muutused selles osas toimuvad aasta lõpul.

Saturn tõstab jälle sammhaaval Eesti väliskaubandust ja majandustegevust. On oodata  suuremat majandustõusu. Saturni ja Pluto ühendus liidab ka Eesti majanduse sõjatööstusega ning muudab selle orienteeritust  põhjalikult. Majandus praegusel kujul väheneb ja aastalõpust alates hakkab täielikult muutuma. Muutub ka meditsiiniline teenindussüsteem. Koolisüsteemis ja laste osas suurendab riik oma võimu. Me hakkame Põhjamaade õpetamis- ja kasvatussüsteemile järele jõudma.

Uraan näitab õigussüsteemi ümberkujunemist ja huvitaval kombel tekib seadusi, mis ahistavad ka rikkaid ärimehi ja pankureid ning ka poliitikuid.  Ilmselt need uued majandusseadused ja isikuvabaduse seadused peavad  kõrvaldama võimult vanema põlvkonna, sest uue põlvkonna tulek toimub just nüüd. Iseloomulik  on kontrollorganite tugevdamine, politsei võimu suurenemine. Uued seadused hakkavad üha rohkem nii ettevõtete kui ka eraisikute majandustegevust kontrollima ja maksustama.

Neptuun korraldab  põllumajandust ringi,  arendab lastekodude,  haiglate ja vanglate süsteemi ning reguleerib kinnisvara. Raskem aeg nendes valdkondades tuleb  augustis ja oktoobris.

Migrandid hakkavad ka pikkamööda, seoses majanduse kasvuga, Eestisse imbuma, ning see mõjutab meie haridussüsteemi ja sotsiaalsüsteemi negatiivselt.

Valimised 3. märts 2019.

Valimiste päev näitab, et võim läheb enam-vähem ühesuguste inimeste kätte ja võimusisesed vastuolud vähenevad tunduvalt. Aga samas peab ka ütlema, et võimuringkonda ilmub palju uusi  inimesi ja hakkab peale järjekordne põlvkondadevahetus, mis kestab 6 aastat.   Ikka on eelistatud kuulsaid ja rikkaid inimesi ning seekord jäävad domineerima rikkad majandusinimesed ja kerkivad esile ka väga tugevad poliitikud. Muidugi Neptuun toob võimu juurde ka palju neid, kes tahavad lihtsalt mõnusalt raha teenida ja toiduahela eesotsas olla.

Erakondadest on peaaegu ühe pulga peal Eesti 200, Isamaa ja Vabaerakond. Kõik need erakonnad unistavad vähemalt 5 protsendist, ja selle tulemuse nad umbes ka saavad. Eesti 200 jaoks on see eelis, et rahvas soovib näha poliitikas uusi inimesi, ja tulemus võib üllatav olla. Vabaerakonna jaoks on valimised veidi varajased, hilisemad valimised oleks andnud parema tagajärje, 5 protsendi küsimus on piiripeal. Isamaa erakonnal on juba kõige madalam punkt möödas ja loota on, et nad saavad oma 5% täis.

Keskerakond ja Reformierakond saavad peaaegu ühesuguse tulemuse.

Konservatiivse Rahvaerakonna tulemus võib parem olla kui arvatakse, hoolimata sellest, et võimuliit püüab konservatiividest suure tondi teha. Konservatiividele lisab toetust ka see, et rahvas eelistab poliitikas  uusi tegelasi.

Sotsiaaldemokraatide tulemus langeb võrreldes eelmiste valimistega, sest rahvas on nende ideedest tüdinenud.

Villu Põldma

4 kommentaari
 1. irw 2 aastat ago
  Reply

  no jätame meelde selle ennustuse, aga võin juba praegu öelda, et seda kõike ei tule, millest ekre kalduvusega ennustaja siin räägib. Õnneks mõned asjad selguvad juba õige pea (mõne kuu pärast) ja saame teada, mis siis kah täppi läks kui üldse läks.

 2. Hiromant Pastelli 2 aastat ago
  Reply

  Planeetide konstellatsioonile lisaks tuleb silmas pidada ka lennumasinate vastassuhteid valimispäeval. Kuidas paiknevad üksteise suhtes 3. märtsil Finnairi, Aerofloti ja Lufthansa lennukid, on omajagu põnev ja väljakutseterohke teema, mis võimaldab kaugeleulatuvaid järeldusi.

 3. Las 2 aastat ago
  Reply

  mina ka ennustan. Igal hommikul tõuseb päike ja igal õhtul läheb ta looja. Seda imekombel ka siis, kui taevas on pilved ja me päikest ennast ei näe. Teiseks ennustan, et pisut üle 28 päeva takka kordub noorkuu ja täiskuu. Ka siis, kui me teda läbi pilvede ei näe. Kolmandaks ennustan, et mida rohkem midagi kiidetakse, seda sitem ta on.

 4. online kasiinod 2 aastat ago
  Reply

  Kasiinosi on tõesti Eestisse juba liigagi palju tekkinud. Oleks viimane aeg aadlikel sulgi kärpida ning neid reegleid natukene karmistada…

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.