Viljandimaa keskerakondlasi valiti juhtima Jaak Aab

Jaak Aab

Keskerakonna Viljandimaa liikmed kogunesid eile erakorraliselt, et valida piirkonnale uus juht ja juhatus. Piirkonna esimeheks valiti Keskerakonna juhatuse liige, Järva- ja Viljandimaa esinumber riigikogu valimistel Jaak Aab.

Vastvalitud esimees tänas erakonnakaaslasi usalduse eest ja sõnas, et piirkonna juhatuse ja liikmete töö teravik peab olema suunatud riigikogu valimiste võitmisele. „Mul on hea meel, et vaatamata juhatuse töö ajutisele seiskumisele, on Viljandimaa keskerakondlased olnud aktiivsed ja panustanud Keskerakonna jätkamisse peaministrierakonnana ka järgmises riigikogu koosseisus,“ sõnas Aab.

Ta sõnas, et viimane kuu enne valimisi saab olema töökas ning ta loodab kõigi erakonnakaaslaste toetust valimiskampaaniale. „Vaid Keskerakonna võidu puhul saame olla kindlad, et tõstetakse pensioni, vähendatakse ravijärjekordi ja säilib tasuta ühistransport, mis on toonud paljudele maapiirkonna inimestele olulise rahalise säästu,“ tõi Viljandi piirkonna uus juht välja.

Hääletas 120 inimest ning Jaak Aab valiti juhatuse esimeheks 77 häälega. Keskerakonna Viljandimaa piirkonna juhatusse valiti Peeter Rahnel, Mare Mihkelson, Helmut Hallemaa, Karl Õmblus, Heino Luik, Sirje Taalmaa, Valli Veigel, Katrin Kivistik, Eha Puusild, Juhan Juhkamsoo, Kalev Kõverjalg, Viktor Trofimov, Aare Kaukvere ja Anne Kaarmäe.

Eelmise aasta 14. detsembril taandas Viljandimaa piirkonna juhatuse 15st liikmest end 11 inimest, mistõttu muutus juhatus töövõimetuks. Juhatuse liikmed tõid taandumise põhjuseks rahulolematuse endise juhatuse esimehe tööga.

1 Kommentaar
  1. See 5 aastat ago
    Reply

    ju sihuke äbarik. Kas tõesti kedagi asjalikumat polnud enam leida?

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.