Kaljulaid Reformierakonna peasekretärile: peaministri tööle on üsna lihtne järelevalvet teha ja toetus seda peegeldab

Keskerakonna juhatuse liige Raimond Kaljulaid sõnab, et Jüri Ratase ja Kaja Kallase toetuse pea kahekordne erinevus tuleneb sellest, et Ratas teeb igapäevaselt pikki tööpäevi. Reformierakond peaks aga mõtlema, kuidas oma asju teha paremini.

Kaljulaid tõi välja, et Jüri Ratase toetusnumber peegeldab pikki päevi, mille käigus peaminister kohtub väga paljude inimestega, jõuab paljudesse Eestimaa kohtadesse ning lahendab reaalseid probleeme. „Õnneks on valitsusjuhi üle üsna lihtne järelevalvet teostada igal Eesti inimesel. Valitsuse tegevuskava on täidetud 94% ulatuses ning valitsuse uudistest võib näiteks välja tuua kahepoolsed kohtumised riigijuhtide ja suur-ettevõtjatega, majandusarengu komisjoni juhtimise, kolmepoolsed kõnelused tööandjate ja ametiühingutega ning palju muud,“ loetles Kaljulaid.

Kaljulaid tõdes, et mida täpsemalt teeb oma päevadega Kaja Kallas, ta ei tea, kuid Instagrami järgi kohtub ta samuti inimestega, jagab rongis materjale ning filmib Reformierakonna valimisreklaame. „See on rohkem Reformierakonna sisemise arutelu teema ilmselt, mis on valesti. Ei maksa süüdistada teisi, vaid mõelda, kuidas teha ise paremini,“ leidis keskerakondlane.

Reformierakonna peasekretär kommenteeris Jüri Ratase ja Kaja Kallase toetuse pea kahekordset erinevust sellega, et peaminister Jüri Ratas tegeleb valimiskampaaniaga. Eesti Päevalehe tellitud uuringu järgi on Jüri Ratase toetus rekordiline 35%. Populaarsuselt teine peaministrikandidaat on Reformierakonna esimees Kaja Kallas, keda toetas 18% vastanutest.

5 kommentaari
 1. Ott 2 aastat ago
  Reply

  Eks kuidagi peab laveerima. Ei saa ju K.Kallas anda vettpidavaid lubadusi, kui eelnevad Laari, Ansipi ja Rõivase valitsused pole mitte midagi kasulikku teinud meie rahva heaks, vaesus aina kasvas. Miks neid lubadusi siis varem ei täidetud küsitakse kohe. Siiski ta ei kasuta nii altuid võtteid võimule saamisel kui nii mõnedki teised reformierakondlased. Tavaliselt on ju Reformierakond hääli saanud mürgitades inimeste meeli valede, laimu ja vihavaenu õhutamise teelNeid valivad peamiselt kergeusklikud inimesed, ka rikkurid kes kardavad jääda ilma mõnest eurost vaeste kasuks ja ka meie teisest rahvusest inimeste vihkajad olles ise sageli alaväärtuslikud. Kui lugeda peavoolumeedia kommentaariume siis sellised inimesed kirjutavad seal labaselt, aga õiglased kommentaarid kustutatakse sageli ära. Kõige hullem on see, et laimates tublisid tööinimesi rikkudes nende tervist segatakse nende tööd.Ise ei teemidagi, ega teistel ka ei lase midagi teha. Palju hullemad kui K.Kallas on Ligi, Michal, E.N.Kross, Randperse, kes oma vastiku kõnemaneeriga ilmub ikka enne valimisi ja veel mõned teised, kes teenivad raha laimu ja valestsenaariumide koostamisega peamiselt tublide keskerakondlaste vastu. Nüüd on ka Kolmeraudne välja ilmunud ikka samadel eesmärkidel. Eks peavoolumeedia ka on reformistide hääletoruks. Nii käib Reformierakonna valimisvõitlus kus meie inimeste heaolu saavutamiseks mingit lootust pole.

 2. Ott 2 aastat ago
  Reply

  Ma väga vabandan peab olema Randpere, ma ei kirjutanud nii meelega vaid vajutasin vale tähe peale.

 3. Selles 2 aastat ago
  Reply

  on Raimondol õigus, et Jurka jaburused on kohe läbi näha. Kuid tema eelistatus tuleneb 2-st põhjusest:
  1) Jurka toetajad on ise samaväärsed tiblastunud estoonetsid;
  2) Jurka on tänu oma ametile tehislikult silme ees ja kui midagi ei tee, siis enamikule jääb tühjus märkamata.

  Üsna tõenäoselt moodustavad valistuse Jurka ja Kaja. On ka 3. tegija, kuid teda põlatakse juba Brüsselist ja Jeruusalemmast ettekirjutatult ning liitu ei võeta. Seega emb-kumb, ühtmoodi haiseb see uus võltsvalitsus ikkagi.

  • to-hoh 2 aastat ago

   võtad kohe südameasjaks Ratase valijate solvamise. Muideks Ratas kandideerib sellises piirkonnas kus neid estoonetseid väga ei olegi. Sulle muidugi meeldiks kui oravad teeksid selle kolmanda tegijaga Valitsuse, aga vaat selleks peab valijatelt ka hääli saama. Jääb see kolmas tegija koos oravabandega opositsiooni röökima, aga eks neil ole selle 4 aastaga juba hääl kähedaks röögitud ja teemad lõpevad ka otsa, sest järgneva nelja aastaga tehakse palju asju ära ja kaua sa ikka tühja lõugad. Sama sinulgi, hoia ennast, sest viha lõhub sind ennast nii vaimselt kui füüsiliselt.

  • Tiblastunud 2 aastat ago

   eestlased just need estoonetsid ongi.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.