Tulevane juhatuse liige Kotka-Repinski: erakond peab töötama oma valimislubaduste täitmise nimel

Siret Kotka

Keskerakonna juhatuse uueks liikmeks saab Raimond Kaljulaidi lahkudes riigikogu liige ja Lääne-Virumaa keskerakondlaste juht Siret Kotka-Repinski.

Ta sõnas, et iga erakonna eesmärk peab olema oma valijate eest seismine, mistõttu ta toetab juhatuse otsust alustada konsultatsioone võimaliku võimuliidu tekkeks. Kotka-Repinski sõnas, et mõistab täielikult, miks võimalik võimuliit EKRE ja Isamaaga tekitab erakonnas väga erinevaid arvamusi ja kriitikat, kuid enda häält saab kuuldavaks teha vaid ühise laua taga istudes ja murekohti arutades. „Seetõttu tuleb ka Keskerakonnal vaagida kõiki võimalusi, kas ja kuidas täita seda ootust, millest valijad meile oma häältega märku andsid – olgu need sotsiaalvaldkonna- või haridusküsimused, Eesti inimeste sissetulekute tõus või julgeolek. Olulisi eesmärke saab ellu viia eelkõige valitsuses,“ tõi Kotka-Repinski välja, et iga erakond peab töötama oma valimislubaduste täitmise nimel.

Ta rõhutas, et enne esialgseid konsultatsioone ei saa tema hinnangul väita, et võimalik valitsus Keskerakonna, EKRE ja Isamaaga oleks ei tooks riigijuhtimisse positiivseid muutusi. „Ühelgi erakonnal ei ole täna võimalust üksi oma programmi ellu viia. Selleks tuleb otsida koostöövõimalusi ning esialgsed konsultatsioonid alles näitavad, kas ja mil moel on erakonnad valmis ka järeleandmisi tegema. Põhimõte, et iga Eesti inimene peab olema hoitud, on igal juhul kõige olulisem ning sellest ei saa taganeda,“ rõhutas ta.

Keskerakonna juhatuse liige Raimond Kaljulaid andis täna teada, et loobub juhatuse liikme kohast, sest erakond alustas konsultatsioone Isamaa ja EKREga.

8 kommentaari
 1. No 2 aastat ago
  Reply

  näed, Siret rihib ministrikohta!

 2. Kuhu 2 aastat ago
  Reply

  ta ministriks siis sokutatakse?

 3. Vello 2 aastat ago
  Reply

  Ehk oskab Siret ka öelda, mida ta vana sõber Edgar ka kõigest sellest arvab?

 4. Aivar 2 aastat ago
  Reply

  Teadmiseks kõigile santidele ja vigastele: kui teid kimbutab ravi puudumine, siis pöörduge savisaare poole, kes omakorda pöördub kofkini poole. Ja siis te sõidate kolmekesi soojale maale, kus teid terveks ravitakse!
  Ei usu või? Siret ise rääkis. Ja kuna EleEveOtiJoe sõnutsi tuleb pasaparteilaste suust ainult tõde ja puhast kulda, siis…

 5. maali maalt 2 aastat ago
  Reply

  See on hea, et Siret pumba juurde sai. Edgaril kah jälle muretum tunne, kui varrehoidjal hästi läheb. Raimond käib meil nüüd Hundisilmal ahju kütmas, ta ei pea juhatuse koosolekutel käima, kütab seeaeg ahju, sest nüüd on tal koormus väiksem. Ühtlasi kahetseb ka pattu vanameistri ees, sest tema ju oli see, kes kapos kitumas käis. Nüüd on don Raimondo endise väimehega juba ära leppinud, joovad koos teed ja räägivad anekdoote.

  • Mis 2 aastat ago

   sa räägid! Kas Kremli-Raimond on tõesti koputaja! Müüb lausa Aristotelese ja Hegeli maha.

 6. Ela 2 aastat ago
  Reply

  Keskerakonna valimiseelsed lubadused olid head kuna peamiseks peeti eestimaalste elatustaseme tõus mille eelmised valitsused viisid viimaste hulka. Aga olles koos kahe teise erakonnaga on neil raske neid lubadusi ellu viia sest teistel erakondadel on töhtsamad vihavaen vene rahvusest inimeste vastu ja sõjamängud. Nad ju said hääli kergeusklikelt ja alaväärtuslikelt inimestelt selle eest.

 7. Pakun 2 aastat ago
  Reply

  Sirtsule põllumajanduse ministri kohta. Sest Tarmoke pole oma tööga toime tulnud. Jagab mahepõllunduse sildi all raha keemiliste mürkainetega põldudepritsijatele ja õige mees veel pealegi. Laseb lehmadel terve suve poris seista, sest rohelise asemel antakse neile ette eelmise aasta läppunud põhku. Tarmoke pole vist kunagi Põlgastes käinud, ainult luuletab Tallinnas.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.