Kahjuks on lõputu vastandumine ainus, mis oravatest alles jäänud

Mihhail Korb

Reformierakonna Tallinna Linnavolikogu fraktsiooni esimees Kristen Michal teatas täna ajakirjanduse vahendusel, et oravad ei toeta linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvarti kandidatuuri linnapea kohale, süüdistades teda ja tervet Keskerakonda muuseas ka oma „valijate alt vedamises“.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korbi sõnul on viimasel ajal aina paremini märgata, et lõputu vastandumine on Reformierakonna viimane allesjäänud tööriist. „Seda, et reformilt toetust ei tule, polnud vaja öelda – see oli selge niigi,“ sõnas Mihhail Korb. „Küll aga ei peaks Kristen Michal isegi mitte üritama kõnelda Keskerakonna valijate eest, keda ta ei tea, ei tunne ega ammugi ei austa.“

„Samuti pole mõtet üritada rääkida „all-linna põgenemisest“ – Mihhail Kõlvart on all-linnas kogu aeg olnud, erinevalt neist teistest, kes seal vaid visiidil käivad,“ ütles Mihhail Korb. „Tallinna arengu pärast ei pea samuti keegi muretsema, Tallinn ehitab täna rohkem kui kunagi varem ja see on ka linnapildis näha.“

7 kommentaari
 1. Miks 3 aastat ago
  Reply

  Miša ei selgita, miks Tallinnas ehitatakse? KELLELE? Kas uutele mutukatele? Kas on mingi uus kava ülejäänud Eesti tühjaks tõmmata? Või on mõttes linnarahva raha omadele “ehitajatele” kõrvale kantida? Neile küsimustele Miša ei vasta.

  • Mets 3 aastat ago

   Kas sa oled titt, et sinule peab kõike selgitama. Tee oma silmad lahti ja näed ise. Või küsi otse ehitajalt.

  • Mäletan 3 aastat ago

   Tallinnat 70ndatest. Oli küll vastik nõukogude aeg aga tänasega võrreldes oli Tallinn siis palju mõnusam elamiseks. Tänased majad on küll uhkema värvikorra all ja säravad, kuid elu nõuetest ollakse maha jäänud. Siis oli vaba tänavatel liikuda, nüüd pole üldse ruumi. Sai isegi Raekoja platsil tasuta ja vabalt parkida, nägin seal sageli ka Kerese Ramblerit seismas, kui ta malekoolis käis. Kõik oli siis selgem. Vast ainus, mis täna on etem, on linnaliiklus. Siis olid bussid ja trammid täis, iga kord ei saanud pealegi, tuli järgmist oodata. Kuid olid ka ööliinid, võisid kell 3 pärast restost väljaviskamist ikkagi koju sõita. Nüüd oled rööveltaksojuhi ohver ja maksad rohkem kui restos.
   Kui praegu kesklinnas eraliiklus päeval keelustada või rängalr maksustada, saaks Tallinnast taas meeldiva asulakese.
   Viga on praegu ka kõrgusesse tungimine, rahvast tuleb 1 ruutkildi kohta liiga palju. Linnas peaks kehtima reegel, et majad ei tohi olla kõrgemad kui 2 korrust. Siis oleks ka linn elamisväärne. Praegu käiakse vaid karpides magamas. Ammu oleks aeg Mustamäe maha tõmmata ja asemele ehitada 2-korruselised ridamajad koos roheluse ja eraaedadega. Ülejääv elanikkond aga suunata muudesse kohtadesse. Peagi jõuab järg ju ka Õismäele ja siis Lasnamäele. Uued majad tuleb ehitada järguti piirkondade kaupa.
   Samuti tuleks soodustada rahvastiku vähenemist, siis saaks ka Tallinnast varsti 400000-lise, siis 300000-lise asula. Unistus oelks muidugi 200000 elanikku poolmaakalikes majades.

 2. Rein Mark 3 aastat ago
  Reply

  Isand Michal võiks süüvida oma minevikku, enne kui hakkab oma poliitilistele konkurentidele moraali lugema

 3. Jane 3 aastat ago
  Reply

  Kõlvart on parim kandidaat linnapea kohale, tubli, aus ja töökas mees. Vaatan iga päes Tallinna TV-d ja olen vaimustatud kui palju on tehtud ja tegemisel meie pealinnas. Peavoolumeedia sellest ei räägi otsib vaid vigu muidugi reformierakondlaste tellimusel. See on nii ääretult alatu.

 4. Harryle 3 aastat ago
  Reply

  Ma soovitan neid lugusid kirjutada peavoolumeedia kommentaariumidesse.

 5. Jah 3 aastat ago
  Reply

  Machal on väga ebameeldiv inimesne. Seal on teisigi sellisesid nagu Kross, Randpere, Rõivas. Ega Ansip parem pole. Paeti huvitab vaid Ukraina ja USA. Loomulikult ei saanud Keskerakond liituda nendega kelle peamiseks tegevuseks on laim, pahasoovlikkus, vihavaenu õhutamine töötulemuste asemel.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.