Tallinn moodustab Raepressi asemele kommunikatsiooniosakonna

Mihhail Kõlvart Foto: Madis Sinivee/Scanpix

Tallinna linnavalitsus otsustas alates 15. novembrist moodustada linnakantselei struktuuri kommunikatsiooniosakonna ja kustutada struktuurist Raepress.

Linna avalike suhete teenistuse koosseisu luuakse kuue töökohaga kommunikatsiooniosakond, mille eesmärk on linnaelu kajastava olulise teabe edastamine ja koostöö erinevate meediakanalitega, edastas linnavalitsus.

Kommunikatsiooniosakonda moodustatakse kokku kuus töökohta: osakonna juhataja ja viis pressiesindajat, kellest kaks töötavad eestikeelse, kaks venekeelse ja üks ingliskeelse kommunikatsiooni suunal.

„Muudatuse eesmärk on korrastada ja kaasajastada linna kommunikatsioonisüsteem, et vastata paremini linnaelanike teavitamise ja muutunud meediatarbimise vajadusele. Tegemist on ühe sammuga linnameedia ja kommunikatsiooni arendamiseks,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Raepressis on praegu kokku seitse töökohta: Raepressi juhataja ja kuus toimetajat.

Kommunikatsiooniosakonda pressiesindajate leidmiseks kuulutatakse välja avalik konkurss.

BNS

3 kommentaari
 1. Järgmine 1 aasta ago
  Reply

  Mida Sm.Kõlvart järgmisena teeb?Keelab Tallinnas eesti keele?

 2. vana 1 aasta ago
  Reply

  Järgmisena kaotad linnapea koha ja Keskerakonna võimu Tallinnas.See on vääriline tasu TTV hävitamise eest, sest hävitasid poliitmaastikult eesti ühiskonda tasakaalustava televisiooni ja avasid vastuväitlemise võimalusteta rünnakud nii valitsuse, koalitsiooni, kui ka koalitsiooni ministrite vastu.

 3. Kimm 1 aasta ago
  Reply

  laiab et olla. Mina saan aru hoopis nii, et teave peab olema AINULT eestikeelne ja kui keegi tahab seda muus keeles, palgaku omale TÕLK! Oled LOL ja LAISK, siis MAKSA RAISK!

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.