TASUTA KESKNÄDAL OTSE SINU KOJU!

Hea Kesknädala lugeja!

Kesknädal Ilmub aastast 1999. Alates 2019. aasta septembrist on ilmumissagedus üks kord kuus. Lehe maht on nüüd suurenenud ja selles on 20 lk ehk ca 30 artiklit, Leht kajastab ühiskonnaelu sündmusi Keskerakonna pilgu läbi.

Alates järgmisest, 2020. aastast, on Teil võimalus saada Kesknädal paberlehena endale otse koju ja seda täitsa tasuta!

Selleks, et ajaleht  jõuaks kohale, on vaja täita vorm  https://docs.google.com/forms/d/15b-gt8MivWQsZWtWiz44M7D_t4An_lEj1z5L8suZr7Y/viewform?ts=5dd3b57c&edit_requested=true

Samuti saab  Kesknädalat tellida helistades telefonil 555 16 007 või siis kirjutades meiliaadressile tellimine@kesknadal.ee

 

 

7 kommentaari
 1. Kiitja Garel 2 aastat ago
  Reply

  Väga hea otsus!
  Nüüd jõuab Keskerakonna poliitika ka maarahva kätte, sest pole saladus, et tellimishind oli pisut kõrge.
  Teie artiklite vastu on paljud vanaema tuttavad ja muidugi ka tema ise huvi tundnud ja seepärast pidime neid paberile paljundama. Muidugi oleks tark tegu, kui kogu leht oleks kohe internetist PDF vormingus saadav. Vanasti ju oli?
  Las värske ja päevakohane olla siin, aga paberleht on ikkagi sisutihe.

 2. Nojah 2 aastat ago
  Reply

  See on küll vaga kena pakkumine. Mina olen tellinud Kesknädalat selle ilmumisest saadik. Eriti meeldis mulle see lehteelmiste peatoimetajate ajal. Kõige rohkem meeldis peatoimetajana Urmi Reinde. Nüüd ei näe ma parimaid ajakirjanikke enam televiisorist kus mu lemmiksaade oli Meedia keskpunki ja nad ei kirjuta midagi ka Kesknädala jaoks. Tore kui ajalehte tuleks see saade , las Reinde, Ummelas ja Lenk kirjutavad seda mida nad varem rääkisid. Mulle meeldiks kui rohkem ajalehes võtaksid sõna veel Loone, Tuus-Laul, Karilaid, Raid.

 3. Eve 2 aastat ago
  Reply

  Mina pole mõned kuud enam Kesknädalat tellinud. Peavoolumeedia väljaandeid ma ei suuda lugeda sest tean et nad on Reformierakonna hääletorud. Seal edestatakse laimukampaaniaid mida mõtlevad välja reformierakondlased. Varem olid löögi all peamiselt keskerakondlased nüüd siis ekrelased kellest tahetakse lahti saada et ise võimule tulla. On arvutis vahest ikka lugenud reformierakondlaste sepitsustest. Lihtsalt naeruväärsed on nende üha uued süüdistused. Korruptsioonisüüdistusi on kõige kergem teistele kaela määrida, nüüd on lisaks tulnud veel ähvarduste valed, varem urgitseti isegi teadlaste poolt läbi vaadatud lõputöödes jne. Reformierakonnas täätab terve meeskond lvalesõõdistuste välja mõtlemiseks. MINA PALUN ET KESKNÄDALAS KAITSTAKS AUSAID POLIITIKUID LAIMU EEST- TULEB KIRJUTADA SELLESTJA SEE OLEKS ÕIGLANE KRIITIKA. VÄHEM TULEKS TÄHELEPANU PÖÖRATA SÕJAHÜSTEERIALE MIS ON VALLANUD PALJUSID RIIKE. KEEGI EI KAVATSE MEID RÜNNATA VÄLJASPOOLT, KÜLL AGA SEESTPOOLT.

 4. Ei pole häda 2 aastat ago
  Reply

  Pole lehel häda midagi. Raamatukogus Jõhvis käisin lugemas.
  Nüüd muidugi tellin koju. Jalavaeva vähem kohe.

 5. Selline 2 aastat ago
  Reply

  otsus on altkäemaksulõhnane ja täiesti ebamajanduslik. Ei tea täpselt lehe omahinda (selles on palju osiseid), kuid 3€ lehe eest ehk 36€ aastas pole sugugi ületamatu neile, kes seda ka usuvad.

 6. Tallinn tegi vea, et kaotas TTV. 2 aastat ago
  Reply

  See tõi kahju Keskerakonnale ja vesi refidele.

  • Leho 2 aastat ago

   Tallinna TV teemal. Olin Tallinna TV (edaspidi TTV) pidev vaataja. Sulgemise asjaoludest. Tallinna elanikkond on paljurahvuslane. Põhiliselt eesti ja venekeelne. Kuid miks siis venekeelsele elanikonnale pealinna TTV ei pakkunud üldse venekeelseid saateid. See oli viga juba TTV loomise ajast. Venekeelne auditoorium kolis osaliselt ETV + ning suurem osa jäi Venemaa kanalitele. ETV + kallutas oma kanalit teatud kindlas suunas ja jätkab seda edasi. TTV-s oleks pidanud vähemalt 30-40 % saateajast suunama venekeelsele auditooriumile. Ilmselt Kõlvart sai sellest aru ja püüdis olukorda parandada, sest valimised on lähenemas

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.