Mihhail Korb: Keskerakonna tugevus tuleb välja pingelistes olukordades

Keskerakonna toetus on tõusnud viimased neli nädalat, ületades esmakordselt 2020. aastal 24 protsendi piiri. Märkimisväärne on, et Keskerakonna toetus on kuu aja jooksul tõusnud ligi nelja protsendi võrra ja saavutanud kõrgeima taseme pärast eelmise aasta märtsis toimunud valimisi.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütleb, et viimast tõusu mõjutas otseselt koroonaviiruse levikust tingitud eriolukord. “Reitingu selge tõus näitab, et Eesti inimesed toetavad valitsuse otsuseid eriolukorra ajal,” lausub Mihhail Korb. “Just sellistel puhkudel saavad määravaks selged juhtimisotsused, ühtsustunne ja oskus tunnetada ühiskonna ootusi.”

Mihhail Korbi sõnul on Keskerakonna poliitikud suutnud valitsuses ja kohalikes omavalitsustes eriolukorraga kiiresti kohaneda. “Koolid olid valmis distantsõppele üle minema ning tagasiside näitab, et koostöö õpilaste ja vanematega toimib. Mitmetes omavalitsustes on koolide juures korraldatud sooja toidu jagamine ning lähikontaktide piiramiseks on kehtestatud mitmeid piiranguid,” loetleb Mihhail Korb.

Koalitsioonierakondi toetab kokku 47,1% ja opositsioonierakondi 39,1% vastajatest. Opositsiooni toetus on langenud kuus nädalat järjest ning pole nii madal pärast valimisi olnud. Küsitluse viisid läbi MTÜ Ühiskonnauuringute Instituut ja uuringufirma Norstat Eesti AS ning reitingud peegeldavad viimase nelja nädala koondtulemust. See tähendab, et valimis on vähemalt 4000 inimest.

4 kommentaari
 1. Ammuteada 2 aastat ago
  Reply

  tõde: kui vaja ennast juustest üles sikutada, kutsuseg Korb Miša.

 2. OI- oi -oi. 2 aastat ago
  Reply

  Ennast kiitmast ja naba imetlemisest me ei väsi.

 3. Tahamke suuremat pensioni ja kohe. 2 aastat ago
  Reply

  SUUREMAT PENSIONIT. INIMVÄÄRIKAT ELU. SUUREMAT PENSIONIT JA KOHE. INIMVÄÄRIKAT ELU JA KOHE. SUUREMAT PENSIONIT. KESKERAKONNA LUBADUSTE TÄITMIST JA KOHE. SUUREMAT PENSIONIT JA KOHE. LÕPP VALEDELE JA HÄMAMISTELE. TAHAN SÜÜA JA IGAL PÄEVAL.

  KAITSEVAHENDEID JA HAIGED KÕIK HAIGLATESSE. KOHAD OLGU.

  TAHAME SÜÜA JA RAVIMEID. TAHAME SÜÜA JA RAVIMEID. TAHAME SÜÜA JA RAVIMEID.

  KUI EI , TAHAME UUT VALITSUST. TAHAME UUT VALITSUST. TAHAME UUT JA AUSAT VALITSUST.

  • Kuna 2 aastat ago

   majandus käib nüüd alla, siis järgmised 3-4 aastat pinsitõusu ei näe. Ja kui arv tõusebki, siis on euroke muutunud rohkem väärtusetuks ja tulemus on ikka kehvem kui seni.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.