Keskerakonna Võrumaa piirkonna juhatus soovib näha Jüri Ratast erakonna esimehena

Keskerakonna Võrumaa piirkond otsustas esitada erakonna esimehe kandidaadiks Jüri Ratase. Juhatuse liikmekandidaatideks esitab piirkonna juhatus järgmised nimed: Anneli Ott, Jaak Aab, Kersti Sarapuu, Taavi Aas, Mailis Reps, Jaan Toots, Siret Kotka ja Janika Usin.

Võrumaa piirkonna juhatuse liikmete hinnangul on Jüri Ratas näidanud ennast tugeva ja samas väga tasakaaluka juhina, kellel on oskus leida kompromisse ka kõige keerulisemates olukordades. Piirkonna esimehe Anneli Oti sõnul on oluline, et Jüri Ratas on lisaks erakonna juhina ka peaministrina näidanud, et mõistab Kagu-Eesti probleeme ning peab oluliseks Eesti tasakaalustatud arengut.

“Keskerakonna valitsuses olemise ajal on algatatud Kagu-Eesti programm, oluliselt on suurenenud teede rahastus Kagu-Eestis ning omafinantseerimise määr korterelamute programmis on väiksem kui mujal Eestis. Koroonakriisi juhtimine ja sellest väljumiseks tehtud sammud näitavad samuti, et tegemist on võimeka juhiga, kes suudab enda ümber luua tugeva meeskonna ning kaasata otsustusprotsessi erinevad asjatundjaid,” lausus Anneli Ott.

Keskerakonna XVIII kongress toimub 22. augustil Tallinna Lauluväljakul.

2 kommentaari
  1. Mina 2 aastat ago
    Reply

    ka pooldan Ratta Jurkat! Sest Jurka on parim udujutlustaja, kes oskab tunni või teisegi rääkida veenvalt mitte millestki mitte midagi. See on parim tõend, et tegu on suure politikaaniga. Jurkale pole lihtsalt vastast.

    • Ahjaa 2 aastat ago

      unustasin lisada, et minu hääleke ei lähe arvesse, sest ma ei kuulu keskbandesse. Kuid head nõuannet sobib alati järgida.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.