Linnapea Mihhail Kõlvart esitab Kesklinna vanema kandidaadiks Monika Haukanõmme

Monika Haukanõmm

Linnapea Mihhail Kõlvart tutvustas täna linnavalitsuse liikmetele ja linnaosavanematele Kesklinna vanema kandidaati Monika Haukanõmme. Uue kesklinna vanema ametisse nimetamine on kavas järgmise nädala linnavalitsuse istungil.

Mihhail Kõlvarti sõnul tuleb poliitikule kasuks mitmekülgne töö-, elu- ja ka juhtimiskogemus. “Monika Haukanõmme sotsiaalvaldkonna taust aitab teda kindlasti töös linnaosavanemana ja inimeste igapäevamurede märkamisel ja aitamisel. Haukanõmmel on ka piisavalt poliitilist kogemust, et linnaosavanema rolli edukalt täita,“ ütles linnapea.

„Kesklinna vanem on väärikas ja nõudlik ametikoht ja suhtun sellesse täie tõsidusega. Linnaosavanemana näen lähema aja väljakutseid elanike sotsiaalse turvalisuse tagamisega ka koroonaviiruse teisele lainele mõeldes, keskkonnasõbraliku liikuvuse arendamist kesklinna piirkonnas ja tööd Tallinna avamisega merele. Oma töös pean oluliseks lähtuda avatud ja kogukonda kaasavast juhtimist, väärtustada asumipõhisust ja rohelist mõtteviisi,“ selgitas Monika Haukanõmm oma prioriteete.

Alates 2019. aastast on Monika Haukanõmm olnud Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse juhatuse esimees. 2015-2019 kuulus Monika Haukanõmm Riigikogu XIII koosseisu. Aastatel 2010-2015 oli Monika Haukanõmm Eesti Puuetega Inimeste Koja juhatuse esimees ja aastast 2017 on ta Eesti Paralümpiakomitee president. Aastatel 2005-2010 töötas Haukanõmm Sotsiaalministeeriumis hoolekande osakonna nõuniku ning eakate ja puuetega inimeste poliitika juhina. Monika Haukanõmm on lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaaltöö erialal 1998. aastal.

6 kommentaari
 1. Ei 2 aastat ago
  Reply

  oska tema võimetuse kohta sel alal midagi kosta, kuid riigikogulasena esitas ta sageli totakaid küsimusi, et saada linnuke kirja. Kui vahepeal on talle midagi rasket pähe kukkunud, on ehk rohkem loota.

  • vana 2 aastat ago

   Kas panite ka oma totruse kirja linnukuse pärast?

  • Tak 2 aastat ago

   totšno, tavaariss Вана!

 2. Nojah 2 aastat ago
  Reply

  Pikka aega on olnud Tallinn Keskerakonna juhatada ja ma olen kõigega rahul mis seal tehakse.

  • See 2 aastat ago

   võim ja vaim lõpeb järgmisel aastal. Või vähemalt jaotatakse võimutsemine mingi muu bandega kahepeale. Sest järgmisel valimisel keskbande ainuvõimu enam ei saa. Hoolimata vigasest soosivast valimisseadusest, mis ei järgi võrdelist kohajaotust.

 3. Moonika 2 aastat ago
  Reply

  on ju poliitiline prostituut. Alles ta oli mingi vababandiit, siis puges pedesotside ridadesse ja nüüd keskbandes. Kuna sai täis ka 3 kuud, siis tuli talle ülemeelitamistasuna linnaosa vanema koht sahkerdada. Kohe ei saanud, sest oleks silma välja torganud aga nüüd kõik meelest lännu ja võib. Mõni piiksub ja unustatud.
  Elaks ma kesklinnas, nõuaks ma kohe tegevuskava, mitte mullitamist, kuid ÕNNEKS ei ela ma üldse selles vastikus Tallinnas.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.