Haridus- ja teadusminister Mailis Repsi tervitus õpetajate päeva puhul

Mailis Reps

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps soovib kõigile õpetajatele kaunist ja meeldejäävat õpetajate päeva ning tunnustab neid: “Tänan teid südamest, et tulite nii hästi toime sel kummalisel kevadel. Meie õpetajad on nutikad, loomingulised ja kiired kohanejad, kes leiavad lahendused ka kõige ootamatumates olukordades.”

Ministri pöördumine täismahus:

Armsad õpetajad!

Täna algava uue koolinädala esimene päev kuulub teile, see on teie pidupäev!

Nautige oma päeva: puhake; tundke rõõmu sellest, et täna seisab klassi ees keegi teine; kehastuge õpilaseks ja korraldage mõni väike vimka; laske hea maitsta sellel, mille teie kooli juhtkond on tänaseks korraldanud!

Koguge jõudu, et juba homme jätkata tööd sel keerulisel, koroonaviirusest varjutatud ajal.

Tänan teid südamest, et tulite nii hästi toime sel kummalisel kevadel. Tean, et see nõudis teilt nii mõnegi õhtu- ja öötunni ja usun, et lisas juustesse ka paar halli karva. Aga sama kindlalt tean, et kui vaja, saate jälle hakkama ja veel paremini kui enne! 

Meie õpetajad on nutikad, loomingulised ja kiired kohanejad, kes leiavad töötavad lahendused ka kõige oodatud ja ootamatumates olukordades. Just tänu teile saame öelda, et Eesti haridus kuulub maailma parimate hulka ning paistab silma ka võrdsete võimaluste poolest hariduses. 

Aitäh teile, et meie lapsed on hoitud ja õpetatud nii tavapärastel kui ka keerulisematel aegadel!

Ministri videotervituse leiab ministeeriumi Youtube’i kanalist.

1 Kommentaar
  1. Mailise 1 aasta ago
    Reply

    kõne lühendatult:
    Kallid õpsid, õnnitlen teid kommunismi jõudmise puhul! Nüüd pole enam õpsidel vaja kedagi õpetada ega lastel mitte midagi õppida. Elagu kommunism!

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.