Kersti Sarapuu: tänan kõiki Keskerakonna volikogu liikmeid koostöö eest!

Kersti Sarapuu

Laupäeval toimuval Keskerakonna volikogu istungil kandideerib esimeheks Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees ja Pirita piirkonna juht Tõnis Mölder. Neli aastat volikogu esimehe ametit pidanud Kersti Sarapuu seati kandidaadina küll üles, kuid Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees otsustas kandideerimisest loobuda.

“Môtlesin tôsiselt oma jätkamisest. Tänaseks olen teinud otsuse, et ma siiski ei kandideeri seekordsetel valimistel volikogu esimeheks ning juhin volikogu sel laupäeval viimast korda,” lausus Kersti Sarapuu. “Olen otsustanud, et annan võimaluse nooremale erakonnakaaslasele asuda tööle nii volikogu esimehena kui ka läbi selle erakonna juhatuses. See, et meie juhatus saab veel ühe noore ja aktiivse inimese juurde, on erakonna jaoks suur võit. Mulle isiklikult aga annab see võimaluse keskenduda Keskerakonna fraktsiooni tööle Riigikogus. Jätkan fraktsiooni esindajana ka juhatuses.”

Seoses koroonaviiruse levikuga toimub Keskerakonna volikogu istung interneti vahendusel. Protsessi juhitakse Keskerakonna Tallinna büroost. Kell 10.15 alustab ettekandega Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja pärast seda on võimalik teda büroo ees intervjueerida.

Et järgida hajutatuse nõuet, on homme avatud Keskerakonna bürood Tartus, Rakveres ja Pärnus, kus volinikud saavad istungit videovahendusel jälgida ning hiljem valimisprotsessis osaleda. Seekord valitakse lisaks volikogu esimehele ka Keskerakonna aukohtu liikmed. Tulemused selguvad orienteeruvalt kell 13.45.

1 Kommentaar
  1. Vist 1 aasta ago
    Reply

    luges meie arvamust, et oleks aeg minna Brüsselisse.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.