Tarmo Tammiste: taastame Narva Linnavolikogus Keskerakonna fraktsiooni!

Tarmo Tammiste

Narva Linnavolikogu liikme Tarmo Tammiste kommentaar seoses Narva linnapea ja linnavolikogu esimehe umbusaldamisega.

Rahulolematus Narva linnavalitsuse ja linnavolikogu tööga oli suur. Inimesi kiusati ja koondati põhjendamatult ning igapäevane töö oli tugevasti häiritud. Suhtumist volikogu esimehesse näitas ilmekalt ka tänane volikogu istung, kus tema fraktsiooniliikmed umbusaldusega kaasa läksid.

Samuti puudus Narva linnajuhtidel tulevikuvisioon. Viimasel ajal on Narva rajatud suvalistesse kohtadesse autoparklaid ehk on toimunud raha tuulde loopimine. Samal ajal ei ole tähelepanu pööratud tegelikele kitsaskohtadele. Selle asemel, et Vabariigi Valitsusega koostööd teha, kostus Narva linnajuhtide suust pidevat nurinat.

Kuidas edasi? Narva Linnavolikogu korraline istung on planeeritud 26. novembriks, kus valime linnapea ja linnavolikogu esimehe. Taastame Keskerakonna fraktsiooni, kuhu hakkab kuuluma kümmekond inimest, ja alustame koalitsiooni läbirääkimisi valimisliiduga “Meie Narva”. Tahan rõhutada, et mitmed volikogu komisjonid töötavad korralikult ja toimivaid koosseise ei ole plaanis lammutama hakata.

Uue koalitsiooni esimene eesmärk on kokku panna Narva elanike huvisid arvestav linnaeelarve, samuti jätkame pooleliolevate projektidega. Olulisel kohal on ka Ida-Virumaa tööstuspargi arendamine ning seal tegevust alustada soovivate ettevõtete igakülgne toetamine.

Tulevikku vaadates tuleb keskenduda Euroopa Liidu rahastusallikatele – rohelise kokkuleppe strateegiast ja õiglase ülemineku fondist on Ida-Virumaa arenguks võimalik kaasata märkimisväärseid summasid. Suurtest objektidest tuleb kindlasti lahendada Narva haigla uuendamise küsimus ja samuti seisab Keskerakond selle eest, et 2022. aastal saaksime alustada jalgpalli sisehalli ehitusega.

3 kommentaari
 1. Правда Справедливая 1 aasta ago
  Reply

  этот путешественник на халяву за счёт нарвитян опять лезет в кресло мэра.Евгафов хотя бы на письма отвечал.А ты,хитрозадый,только и делал,что ездил куда хотел.Хорошую кормушку облюбовал.Но Бог шельму метит.Ты забыл об этом.

 2. Ja 1 aasta ago
  Reply

  võimu tahetakse võtta selle jubeda pedesotsi Raigu Katri abil? Kuhu te veel langeda võita?

 3. Kellelgi peaks häbi olema. 1 aasta ago
  Reply

  Eile õhtul vaatasin jälle vene saadet Lutse vsehh ja see lõppfoor. Viimases saates sai esimese kolme hulka Eest kodutu neiu Narvast. Pea kõikidele andekatele noortele kodukohad saatsid kingitusi ja paljud said uued korterid koos mööbliga. Eesti ei saatnud isegi õnnitluse meie noorele lauljale. Teadmiseks, need noored lauljad tegid meie “proffidele” silmad ette. Tõeliselt andekad inimesed ja juba praegu tähed. Selles võistluses osalesid vanemates ilma jäänud lapsed. Südant lõhestav oli kuulda nende ränka saatust. Meie riik aga pasundab laste heaolust, hoolimisest jne. Tegelikult kogu see jutt on rahva lollitamine. Lastest ei hooli ju keegi. Midagi ei ole teinud nende kaitseks meile pähe määritud suurte ninaaukudega populistlik, rahva vaenu õhutav president. Eestil rahval on õnnetus. Juba mitmes president on pähe määritud. Millal saabub lõpp.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.