Narva Linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni liikme Tarmo Tammiste kommentaar SA Narva Haiglas toimuva kohta

Tarmo Tammiste

Viimaste uudiste valguses jääb mulje, et Narva tagandatud linnapea Aleksei Jevgrafov on meistersportlane ükskõik millises eluvaldkonnas. Kui linnajuhtimisega hakkama ei saa, siis laseb end SA Narva Haigla juhiks kabetada.

SA Narva Haiglas töötab sadu inimest ja koroonapandeemia olukorras vajab asutus kogenud ja autoriteetset juhti. Nendele tingimustele vürst Jevgrafov kindlasti ei vasta. Ja kas ei oleks loogiline korraldada Ida-Virumaa suuruselt teise haigla juhi leidmiseks konkurss?

Praegu toimus protsess hämaras kabinetis, kus suurte rahaliste kohustuste all ägav Jevgrafov ja tema ustavad käsilased malelaual nuppe tõstsid, unustades välkpartii ajal ära ühe juriidilise nüansi. Nimelt peab Narva linnavalitsus esmalt Jevgrafovi nõukogu liikme kohalt tagasi kutsuma ja alles siis on võimalik teisele toolile istuda. Jevgrafov jätkas talle omases stiilis – seadused on selleks, et neile vilistada. Isiklik ego ja heaolu kaalub üles kõik muu.

Lugupeetud Olev Sillandile, keda kolleegid kõrgelt hindavad, avaldati survet ja taandati haiglajuhi kohalt ülemarsti ülesannetesse. Kujutan ette Narva haiglas valitsevaid meeleolusid ja uut juhti saatvaid kõõrdpilke. Äärmiselt räpane mäng. Mädalõhna on tunda ka Hiiumaal. Sellist komejanti võib mängida Vaba Laval, aga mitte Narva haiglas.”

1 Kommentaar
  1. Nojah 2 aastat ago
    Reply

    Taevas tule appi mida te üldse nõuate ühelt reformierakondlaselt. Neid ei huvita üldse midagi muud kui enda upitamine ja võimule saamine. Ega pole ime et Ansipi valitsuse ajal vaesus aina kasvas ja arstiabi saamise võimalus kohapeal kaotati ära. Ainult suuremates linnades oli võimalik arstiabi saada raha eest või seistes tohututes järjekordades. Ega hooliv inimene ei astugi Refrmierakonda ja minu teada on Jevgrafov Reformierakonna liige.hea et praegune valitsus leiab võimalusi rasketes pandeemia oludes aidata inimesi. Keskerakondliku võimu tulekuga hakkas kiiresti paranema olukord igas valdkonnas ja nüüd pole nii raske inimesi aidata.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.