Priit Toobal naaseb poliitikasse

Priit Toobal. Allikas: Priit Toobali blogi

Keskerakonna endinepeasekretär ja mitme skandaali saatel poliitikast tagasi tõmbunud Priit Toobal teatas, et kandideerib tulevastel valimistel Põhja-Sakala vallavolikokku, hakkab kirjutama raamatut oma ajast tipp-poliitikas ning ehitab oma külalistemaja ümber hooldekoduks, kirjutab Sakala. 

2016. aastal poliitikast lahkunud ja pärast seda Viljandimaal ettevõtjana tegutsenud Priit Toobal postitas vana-aasta õhtul Facebooki viis uusaastalubadust, mille hulgas on lubadus kandideerida sügisestel kohalike omavalitsuste valimistel Põhja-Sakala vallavolikogusse, kirjutada raamat enda ajast tipp-poliitikas ja ehitada hooldekoduks praegu koroonakriisi tõttu majanduslikes raskustes olev Kildu külalistemaja.

“Et ma olen vallas tegutsev ettevõtja, siis soovin vallas kaasa rääkida küsimustes, mis puudutavad näiteks haridus-, sotsiaal-, kultuuri- ja ettevõtlusvaldkona. Ma arvan, et valla ettevõtjad võiks asjades rohkem kaasa rääkida,” rääkis Toobal Sakalale.

Tema sõnul ei ole ta veel otsustanud, kas kandideerib valimisliidus või Keskerakonna nimekirjas. “Kindlasti ei ole see ühegi teise erakonna nimekiri ja kindlasti ei kandideeri ma ühegi teise erakonna nimekirjas. Aga kas see on Keskerakonna nimekiri, mille ma kokku panen, või on see valimisliit, vajab kindlasti veel rääkimist peamiselt erakonna piirkonnaga. Erakonna nimekirja koostamine ei käi nii, et ärkan hommikul üles ja arvan, et nüüd koostan nimekirja, vaid see on koostöös erakonna osakonna ja Viljandimaa piirkonnaga, mida juhib Jaak Aab,” ütles Toobal.

“On vaja läbirääkimisi pidada, kas nemad on sellest huvitatud, et ma seda kokku panen, või on neil juba keegi olemas, kes seda teeb. Aga variante on kaks: kas valimisliit või Keskerakonna valimisnimekiri,” lisas Toobal.

5 kommentaari
 1. Eve 1 aasta ago
  Reply

  Priit Toobal on minu lemmikpoliitik ja ma ei usu ühtegi skandaali mis tema kaela aeti. Küllap ei sallitud et ta oli hea sõber meie riigi suurkuju Edgar Savisaarega kes pidi kannatama valesüüdistuste tõttu. Ma oletan et ta keeldus andmast valesüüdistusi.teda süüdi poliitikast välja. Kahju et ta Tallinna ei tule-

 2. Jah 1 aasta ago
  Reply

  Kui ilus mees, erakordselt tore inimen üks parimatest poliitikutest, viisakas ja intelligentne.

 3. No 1 aasta ago
  Reply

  Aava Jaak on valmis igasuguseks afääriks. Järelikult on Priidik juba ette sinna volikokku valitud.

 4. Truuvöös 1 aasta ago
  Reply

  Eve, kas sulle tõesti meeldivad sellised 33 aastased mehenässid, kes ajavad meelat seksikat moosijuttu 15-16 aastaste koolipoistega?

 5. Nojah 1 aasta ago
  Reply

  See on nagu puhang värsket õhku. Imearnas inimene. Tore on nii sõbralikku ja mehelikku nägu näha. Kõike head P.Toobalile.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.