Abilinnapea Klandorfi umbusaldamine ei läinud läbi

Kalle Klandorf

Tallinna linnavolikogu opositsioonierakondade algatatud umbusaldusavaldus ei kogunud piisavalt poolthääli ja Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf jätkab ametis.

Teisipäeval toimunud linnavolikogu erakorralise istungi päevakorra ainsa punktina arutati umbusaldusavaldust abilinnapea Kalle Klandorfile, mille esitasid eelmise nädala neljapäeval Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ja Isamaa Erakonna fraktsioonide liikmed.

Umbusaldusavaldus kukkus läbi, kuna volikogu 79 liikmest toetas seda vaid 32 linnavolinikku. Selleks, et umbusaldus leiaks toetust, on vaja vähemalt 40 linnavolikogu liikme poolthäält.

Tallinna linnavolikogu esimehe Tiit Teriku sõnul tõi opositsioonierakondade algatatud diskussioon esile küll üle-eestiliselt kehtiva talvist tänavahooldust puudutava regulatsiooni puudused, aga abilinnapea väljavahetamine seda küsimust ei lahendaks.

4 kommentaari
 1. Väga 3 aastat ago
  Reply

  õige! Korruptandid kaitsevad omasid. Nüüd on ka selge, et iga keskbandiit võib keda iganes saata taksoga sõitma.

 2. Almar Glustsenko 3 aastat ago
  Reply

  Hea naeratus.

  MuPo peab kõik linna majaühistud ja -peremehed läbi helistama, kelle kinnistu ees vähegi lumelükkamise probleeme on esinenud, ja neile selgeks tegema, et igal tänaval, iga 500 m majaesise kohta olgu neil ühiiskassa raha eest ostetud vähemalt 1 käsisahk ning vastavalt lume tihedusele ja sadamise ajale 4 tunni jooksul oleks neil tänava kohta koostatud konkreetsed graafikud, kui tihti ja kelle poolt lund lükata oma majade eest.

  Smuti, et oleks tagatud, et lumelükkajad ei lükka kürval lükatud lumme jäetud läbipääse täis ning omaltpoolt teavitama, mil käivad linnapoolsed kõnniteede masinatega lahtilükkajad seda tegemas.

  Ma proovisin ise kuni 5 cm lund lükata käsisahaga. 150 meetrine lõik kõnniteed 2 saha laiuselt võttis aega maksimum 5 minutit, rahulikult seda läbi jalutades. labidaga ei olnud vaja kusagil vehkida.

  Lumelükkamise probleemi pole küll Tallinnas tänavu näha. See on ilmselge liberastide poliitkambakas.

  Ilmselgelt tahetakse sellega juhtida tähelepanu ära praegu Tallinnas toimuvalt kõige ilgemalt sotsiaalsena poliittekitatud probleemilt, mida liberastid, Klandorfi kambaka varjus, korraldavad, et Raimond Kaljulaid ja Soomes pervostumise kooli saanud vanamutt tahavad Paljassaarde teha lasteaialastele LGBT-pedofiilistamise alasti randa, et, „covidiga” kaasnevate imperiaalsete hirmutamise reklaamide toel, ugrirahvus isevõimeliselt lasteaiavanuselt demoraliseerida ja nii kiirelt välja suretada.

  Eks te proovige, kas jalad ulatavad ikka põhja.

  • Almar Glustsenko 3 aastat ago

   Kajulaidid ja laste pedofiilistuse mutid peavad aga ilmselt leppima üheotsa komandeeringuga Dudajevlasse, kui neil oma laste ees häbi ei ole.

 3. Almar Glustsenko 3 aastat ago
  Reply

  Klandorf, kui ta tahab, saab selle sigaduse kiirelt likvideerida, sest tal on üsna pikk kogemus Lasnamäe linnaosa vanemana, kus olen osalenud probleempere olukorra lahendamiseks korraldatud linnaosa sotsiaalkomisjoni istungil, mida ta juhtis ja mängleva kergusega ka probleemidele kiirelt lahendused leidis.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.