Pae järvel näeb Eesti lipu hiiglaslikku videoprojektsiooni

Foto: Lasnamäe linnaosavalitsus

Kolmapäeval näeb Eesti riigi sünnipäeva puhul Pae järvel Eesti lipu hiiglaslikku videoprojektsiooni – sini-must-valge ilmub järve jääkattel õhtul pärast päikeseloojangut ja on nähtav südaööni.

“Koroonaviiruse jätkuva leviku tõttu pidime muutma plaane Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamiseks Lasnamäel. Varem väljakuulutatud traditsioonilise kontserdi asemel, mis pidi toimuma kultuurikeskuses Lindakivi, kutsume kõiki täna õhtul Pae parki imetlema veehoidla jääl projitseeritavat Eesti suurimat trikoloori,” ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Pae järve õhukesele jääle projitseeritava Eesti Vabariigi lipu suurus on ligikaudu 40 x 18 meetrit. Valgusprojektsioon katab peaaegu kogu veehoidla lääneosa. Lasnamäe linnaosavalitsus tuletab meelde, et Pae järve jääle minek on rangelt keelatud, kuna temperatuuri tõusu tõttu on jää alla vajumise tõenäosus väga suur.

Samuti palub linnaosavalitsus pargi külastajatel olla tähelepanelikud ja arvestada jäide ohuga. Pargis peab liikuma ettevaatlikult, eriti laskumistel ja tõusudel. Võimalusel on soovitatav kasutada neid pargiteid, mis on puistatud graniitkillustikuga.

„Õnnitleme lasnamäelasi Eesti iseseisvuspäeva puhul! Loodame, et püha möödub rahulikult, kitsamas ringis ning varsti on meil taas võimalus kokku saada,” lisas Svet.

2 kommentaari
  1. Enn 1 aasta ago
    Reply

    Küll on tore et meie pealinn on olnud pikemat aega heades kätes. Soovin et ka edaspidi oleks see nii. Palju õnne keskerakondlikule linnavalitsusele Vabariigi aastapäeva puhul ja palju edu. Kahju et ei ole enam Tallinna TV-d ja minu lemmiksaadet Meedia keskpunkt kust saime teada mis meil tegelikult toimub. Keskerakondlastest ajakirjanikud on parimad sest nad ei valeta ega vassi nagu mitmed peavoolu ajakirjanikud olles Reformierakonna hääletorud.

  2. nice 1 aasta ago
    Reply

    ILUS !

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.