Kiik: surnud päästja juhtum avalikustati kuulujuttude vältimiseks

Koroonaviirus. Foto:: Vikipeedia

Töö- ja terviseminister Tanel Kiige sõnul tegi ravimiamet sel nädalal surnud päästeametniku juhtumi avalikuks, et vältida kuulujuttude levikut.

Ida-Tallinna keskhaiglas suri kolmapäeval päästetöötaja, haigla ja ravimiamet uurivad, kas mehe surm võis olla seotud kahe nädala eest saadud vaktsiini või vaktsiini kõrvaltoimetega.

Peaminister Kaja Kallas, töö- ja terviseminister Tanel Kiik ja riigihalduse minister Jaak Aab avaldasid neljapäevasel valitsuse pressikonverentsil kaastunnet lahkunu lähedastele.

Kiik sõnas, et ravimiamet tegi juhtumi avalikuks, et vältida kuulujuttude levikut. “Välja öeldi see selleks, et ei tekiks nurgataguseid jutte,” sõnas Kiik.  “Ravimiamet ütles välja selle info, mida sai öelda.”

Ministri sõnul tuleb surmajuhtumi asjaolud välja selgitada kiirelt, kuid samas korrektselt.

Ravimiameti ohutusjärelvalve büroo juhataja Maie Uusküla ütles kolmapäeval ajakirjanikele, et mehel tekkisid esmalt mehel esmalt palavik ja peavalu, mis on tavalised AstraZeneca vaktsiini kõrvalnähud. Kümne päeva pärast  tekkisid mehel tõsisemad sümptomid ning ta viidi haiglasse. Mees suri kolmapäeval.

Uusküla sõnul uuritakse, kas mehe surmas võis olla seos vaktsineerimise või vaktsiini kõrvaltoimetega.

“Analüüsid andmete hindamine võtab aega, enne kui saame öelda, kas vaktsiinil võis olla mingi roll selles surmas,” ütles Uusküla.

BNS

9 kommentaari
 1. killer 19 2 aastat ago
  Reply

  Hr. Kiik…soo.vitan soo.jalt head lu.gemist WHO 1972 bulletin 47 nr2, memordanda #1 ja #2
  mil.lal haka.taxe kor.vama vax. kahjus.tusi ensv-s?
  Su.rm on kah.jux paljude vax. ta.gajärg, po.le va.ja siin si.luda mi.dagi

 2. Kui ma ei eksi siis Inno ja Irja Tähismaa
  laps invaliidistati vaktsiinidega.

  • Almar Glustsenko 2 aastat ago

   Kas te, Toomkoerad, peate meid täiesti lollideks või? Arvate, et kui te sionistliku pandeemia juut, Hodorkovski varastab meie ugride maalt, Ida-Ugrilast miljoneid tonne naftat ja saab nii oma käsutusse 200 000 000 000 dollarit raha ning te kutsute ta pärast seda oma Mustpeade majja, ajaloolisesse vabamüürlaste Ugrila neegristamise keskusesse sisult riigivisiidile ja lasete tal arvata, et ta saab ära osta meie Tallinna Sadama ja ÜRO peavabamüürlane, Guterres teeb oma masstulnukastamise ja rahvuste hävitamiseks rändeleppe ning siis käivitab Rocefellerite 2010 “covid”-vangistuse plaani, kui Helme võtab meilt ESMi röövitud 15 000 000 000 euro vastu vaid 5 500 000 000 eest hiigelriigilaenu, et see Pandi-Nõgenese-Pruuli-Tederi jms vabamüürlaste ordude Kallaste-llveste esindatud pandeemjuutlale kantida ja ugri metsarahvas oma majandusest välja lülitada, et me siis ei pane tähele, et millal ja miks meid vangistatakse ning maskiga lämmatatakse või “covid”-vaktsiinide-kiibi ja 5G koosmõjul tapetakse?

   Et me ei pane tähele, kuis ajalehed ja TV on viimase aasta jooksul täis rahvuse vljasuretamise, tulnukastamise ja Marsile ära lahkumise retoorikat, igasugu te kompleksides matside, nagu Aas ja joodikust Aab retoorikat, et tuleb raudteed ja maanteeliiklust robotiseerida ja meie peame selle nimel oma looduslikust iseelamisest loobuma ning selle 7-kordselt kinni maksma? Igasugu maskis lauljate konkursse (sellega lisaks meile näkku sülitamiseks) ja Stefanitega, Bentoni Sissidega ja Armeenia pooletoobiste “selgeltnägijatega” paaritumise poliitikat. Mangi poolt Rootsi dauni, kui meile tuleviku kuulutamise poliitikat?

   Maarahvuse vastases riigipöördes juudistajad. teil on viimane aeg lahkuda ja omale pähe määritud ADL Foxmani/Rockefelleri/Rottsildi/Hodorkovski Mossadi Gladio-B eriop nimega “covid-19” Eesti Ugrilas nurjunuks kuulutada ning kokku pakkida.

   Kui te ei saa aru, kuis juudid-vabamüürlased teid pandeem-juudistuseks manipuleerivad, siis meie saame, sest me oleme ugrid, mitte juudid ja teiesugused pooletoobised poliitikud, kes endile samasuguseid nõunikke ja ametnikke palkavad, kelle kohta Foxmani seltskond ütleb: loll goiym.

   See ei lahe teil ilma tagajärgedeta läbi, et te hakkate nüüd tegema meediakampaaniat, et me, pärismaalaste, vaktsiinidesse massuremus saab olema loomulikult suur, aga et me peeksime ikka end edasi vaktsineerida laskma.

   Kui teil, Toomkoertel, oidu ei ole, siis soovitame teile soojalt harakiri.


   Terroritegusid panevad toime võimud ise ,RahvuslikTeataja.ee , 1-7 number, 2017, lk 10-11

   RahvuslikTeataja.ee , 1 number, 2021, lk 1

   Jüri Lina: vabamüürlased… , Õhtuleht , 9.10.2021, lk 10

   jyrilina.com

   Robert Kennedy jr, Õhtuleht, 8.12.2020 , en.wikipedia.org

   Auleegioni orden , Rootsi Serafimi Orden , Casa Nostra , Lyons Club, Rotary klubi, Rooma klubi, sygiskool.ee/2014, piiskop jordani juhitud Opus Dei jms

   Wikipedia.org (inglise- ja eestikeelene variant)

   https://www.ohtuleht.ee/681096/kommentaarid 9. juuni 2015, 22:25

   Liveinternet & 5010089 & 233047090

   http://birthofanewearthblog.com/how-the-kabbalist-jews-took-over-the-roman-catholic-church-through-the-jesuit-order/

   http://birthofanewearthblog.com/25-senators-in-secret-meeting-with-jewish-leaders-to-plot-strategy-against-growing-anger-over-influence-of-jewish-elites/

   https://politicalvelcraft.org/2013/08/28/hungary-kills-the-rothschild-imf-banks-ordered-to-vacate-country/

   https://blagin-anton.livejournal.com/236521.html


   https://www.liveinternet.ru/users/globalnaya_politika/post281741586

 3. mida meile räägitus ei ole? 2 aastat ago
  Reply

  MEES SURI ÄRA JA KOHE TEATATI, ET NÜÜD HAKATAKSE ZENECAGA SÜSTIMA 65-70 a. = NEID, KES VEEL KÕIGE KAUEM PENSIONI TARVITAVAD. 85 a SEDA KUIGI KAUA ENAM EI TEE J U.
  MEILE ON RÄÄGITUD KOGUAEG, ET ZENECA SUURIM VÄÄRTUS ON , ET EI LASE RASKELT HAIGESTUDA.
  40% JÄTAB AGA NAKKUSKAITSETA EGA KAITSE KA VÄHEMALT ÜHE AGRESSIVSE TÜVE EEST.
  SELLISES VANUSES INIMESTEL ON AGA PEA KÕIGIL KROONILISED HAIGUSED JA VÄIKSEM ELUJÕUD, MISTÕTTU KA KESKMINE VÕI KERGEM VORM VÕIVAD VÕTTA RASKE KUJU JA SANDISTADA VÕI TAPPA.
  RNA VAKTS. KAHJULIKUD MÕJUD VÕIVAD ILMNEDA AGA AASTATE PÄRAST. JA JUTT POLE TURSEST KÄEL VÕI PÄEVASEST VÄSIMUSEST…ZENECA POLE RNA VAKTS.
  NNII, ET MIDA SIIS SÜSTIDA ?

  • Almar Glustsenko 2 aastat ago

   Kui narkaril on lomka, siis tal on ka ainus probleem, et mida siis süstida.

   … ja süstib seda, mida esimesena talle annab see, kes teda taas vargile või surmaga lõppeda võivale teole saadab. Kui vaja siis võin sellest palju lugusid rääkida, mida mulle on räälinud ÜRO peavabamüürlase palgal oleva, Ahvlast neegrite ilmselgelt mass-sisseostu korraldava IRL parema parempoolse riigikogulasega samal tänaval aastaid koos tegutsev riiklik narkomafiooso “Sent”, kes IRL ja Refi poliittoel ja koos võõrpankadega petab oma sugulastelt (näteks endine BNS´i juht, Mait),neilt, kes teda sõbraks on pidanud ja igalt, kellelt ta on võimeline, kodusid väja.

 4. Nojah 2 aastat ago
  Reply

  Mulle rääkis tuttav eestlasest Peterburis töötav arst et ei tea ühtegi surmajuhtumit seoses vaksineerimisega. Aga ELu vihavaenu õhutamine Venemaa vastu ja alatute tegelaste saatmine Venemaa lõhestamiseks el lase nüüd meil ka Venemaalt vaktsiini saada. Nende meelest las koroona möllab aga head vaktsiini ei tohi muretseda. Muidugi oleme jälle liidus ja peame käske täitma.Ainult et praegune Venemaa pole meile midagi halba teinud.

  • Almar Glustsenko 2 aastat ago

   See on väga huvitav, et kui riigipiir on vahel, siis keskmine impeeriumimeelseks ajupestud kõrvalriigi elanik hakkab piiritagusest mõtlema, kui 1-st isikust.

   Või siis ka keskmine teatud impeeriumi vastane, milles praegusel juhul ta ise elab, hakkab samastama end kõrvalimpeeriumiga, mis tundub talle 1 isikuna.

   See on täiesti jabur aga täiesti reaalne ja väga levinud sotsiaalpsühholoogiline fenomen.

   Antud juhul siis sa end oma hõimkogukondlikult määratleda ei soovi või ei oska või pole harjunud. Ja seetõttu määratled end hoopis sulle ebamäärastunud parema Venemaa impeeriumi osana, millisest vaatevinklist sarjad Euroopa Liitu ka 1 imperiaalse isikuna.

   Kusjuures kasutab 2-s järjestikuses lauses jutti EL kohta nii nimetust NEMAD ki ka nimetust MEIE, kuid ei täpsusta ilmselt endalegi, et mis vahekord täpsemalt on nendel nemadel, meiedel ja sinul, lähtuvalt vaktsineerimisest.

   Kas sa proovi ei taha teha ja näiteks kasutada Eestis kindla määratlusega pärismaise rahvuskogukonna või muu rahvuskogukanna kohta (ma ei tea kumba ja missugusesse sa neist kuulud) määratlust MEIE VASTAV RAHVUSKOGUKOND ja VIIRUSEKUULUTAJATE NING TEISI VAKTSIINIDA TAHTJATE KOHTA määratlust NEED, KES KASUTAVAD 3-NURKSEID JA 6-NURKSEID SÜMBOLEID, minu hinnangul siis juut-vabamüürlased.

   Ja proovida samamoodi oma arusaamist konkretiseerida Euroopa Liidu impeeriumi suhtes, Vene Impeeriumi suhtes, USA(-Kanada?) impeeriumi suhtes, Hiima sisemiste ideoloogiliste jaotuse suhtes (mis mu hinnangul võivad jaguneda küll pigem Hiina riikliku ühiskommunismi ideoloogia ja nende 3-nurkadega kaubavahendusoligarhide vahel, kes vahendavad meile Hiina orjakaupa, kuid ei ole ise hiinlased, näiteks lepivad Omniva voogusid kokku)

   Rockefelleri/Rottsildi/Hodorkovski/Kallase/Ilvese jaoks on kõik vaktsiinid head. peaasi, et ADL Foxmani/ÜRO Guterrese unelmat teaostavad Uuest Maailmakorrast, kus kellelgi ei ole enam oma rahvust ja Maaga seotud peremehetunnet.

   Sputnik – lenda ära kosmosesse

   V – vabamüürlaste sumbol, mis on tavapäraselt kasutatav sümboliseerimaks juudi ülemvõimu 6-nurka, on sellest 1/2. Aga see ei tähenda, et Zeneca jms sünteesravimi firmad seda 666-pandeemiat ei kanna. Vaata kasvõi käesolevat Baltikumi parlamentide poolt (ka näiteks nüüdseks Objektiivi ja suures osas ka UuteUudiste poolt) roosikrantslikult heakskiidetud Margus Linnamäe
   ravimi/ajakirjandus/kinondust, kus ugri- ja läänemerelastele räägitakse mesijuttu, et vaat kui hea, et apteegiajakirjanduse oligarh ja Kasela/Temnikova oma pede-Rebasla rahvusetu Sõpruse laulupeol meile uut halli massi ja halli 6-nurkadega rassi reaalsust konstrueerivad.

   Temnikova juba reklaamis seda meile algselt põrgupõhjalikut tumedas LHV reklaamis. Nüüd avaldas Maalehe juutla (mitu lehekülge on neil täis meekärje sümboleid, mis on varjatud juudi-6-nurk) esiküljel justkui patriootliku LHV rukilillereklaami, mis on aga tegelikkusest samuti topelt-3-nurkadest ehk rombidest koosnev juudi-6-nurk..

   Nädal tagasi igatahes oli LHV´l Foorumi seinal liikuvana ja LHV ametiühingutelt Kallase kaudu varastatud majal 3-nurkkadest koosnev ja juudistatud Pöffihunti meenutav 3-kandiline süda.

   See tähendab, et nad ütlevad meile: ME PANEME TEID ISIKSUSETUTEKS SUUKORVISTATULT ROBOTBUSSIDESSE, ROBOTITENA MEIE UUT REAALSUST NUTIFONIDE EKREENIDELT UUDISTEST SISSE IMEMA NING MEILT LANU VÕTTES, OLETE VARSTI SUNNITUD KA, INTRESSINA OMA ELUSA SÜDAME ASEMELE NIISUGUSE KANDILISE ROBOTSÜDAME PANNA LASKMA.

 5. Jane-Ele Sitaott 2 aastat ago
  Reply

  Venemaa pole meile kunagi halba teinud! Rehvormierakond on eesti maailma kõige vaesemaks riigiks muutnud! Kirjutan nüüd sama ka ele nime all, siis eve nime all, nojah nime alll…vist juba kirjutasin

 6. Almar Glustsenko 2 aastat ago
  Reply

  Sul on nüüd vaja oma passist koopia teha, see internetti üles panna koos (Mormoonide käest laenatud kirikuraamatu) väljavõttega sellest, missugune ADL foxmanlik mõisnik (Ungern-Sternberg-Kõlvatu-Tshingis-Khaan, Krusernstern, Üksküll, Bellingcat, Suurlähker või Rakvereraibe-Poola-Metsas näiteks) su esivanemale niisuguse perenime pani ning see viide siia üles panna.

  Ja siis minna Doubou või misiganes, vahepeal Eestisse tagasi puhkama tulnud, Euroopai kohtuniku juurde ning esitada kaebus moraalse kompensatsiooninõudega. Näiteks 180 aastat korda 50 eurot päevas.

  Ja kui eurokohus keeldub seda sulle välja mõistmast, selle laekumise tagamiseks endale täiteteenistust loomast (praegu on selle nõude tagamine kindlustamata, seega on otsus propagandistlik, seega töötab nende juudi-vabamüürlaste heaks, kel parajasti eurokohtus enim võimu) ning sulle kahju välja mõistmast,

  siis on vaja pöörduda Haagi ja ÜRO inimõiguste kohtu poole ja lasta rahvusvahelisel kõrgvabamüürlasel, Guterresel, asjad paika panna.

  Eks nemad juba otsustavad, kas lasevad kohtualusel mitmete aastate juuksul oma kohtusaalis ära surra ja lasevad nende sugulased siis Kuuba vabadusesaarele, Guantanamo Bay piinakambrisse koolnukspiinatavaks viia, nagu nad ilmselgest vabadusvõitlejast Jugoslaavia presidendiga tegid ja nüüd veel ühte Mileshevitshi (Eesti Foxmaniriigi Mossadi Gladio-B) Tartu vanglast välja ei lase

  või Tartu arvutigeeniust Tshastsinit ja ta kamraade, koos nende teenitud 52 000 000 dollariga Google´i USA vanglst ja sunnivad LKAgentuuril nende abil rahvuslastest häkkereid vabamüürlaste kontrolli alla meelitada, nagu BLM-Jumal, 6.03.2021, oma ETV2 filmis esitles
  ,,,
  või

  lihtsalt oma Equadori rahvuslaseks maskeeritud Leninil poolt Londoni saatkonnas surnuks pleegitada.

  Muudmoodi ei saa, sest Pereseisuametisse (või on see nüüd, uut Eestis Laulu finaali avapaugu põrgut vaadates, nimetatud ümber Rahvus-Pere-Surmaametiks?) sa, kuulukse Rockefeller Centeri 2010 kuulutatud Maaima sulgemise plaani järgi, 3 aasta jooksul veel nime muutma minna ei saa.

  Või elad edasi oma Ka-Ka-Ratta nime all, nagu me kõik oleme sunnitud tegema viimase kuu jooksul. Või äkki viimase 800 aasta jooksul ja äkki oleme selle ise ära teeninud, sest oleme ära unustanud, et kus on piir ning kas see tõmmatakse pere/hõimukogukonna ja sissetungida tahtvate vahele sinnasamasse? Või oma hõimu ja Hansakeskuse või Nõva või Moskva või Brüsseli vahele. Või Indiaania peremeeste käest Mannohhata paari viskitünni eest väljapetnud anastajate ÜRO poolt näiteks keset Palestiinat.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.