Virtuaalne kohtumine Keskerakonna aseesimehe, tervise- ja tööminister Tanel Kiigega

Tanel Kiik

Teisipäeval, 16. märtsil kell 17.30-19.30 toimub virtuaalne kohtumine Keskerakonna aseesimehe, tervise- ja tööminister Tanel Kiigega. Põhiteemaks on olukord koroonaviirusega, valitsuse otsused ja tuleviku väljavaated.

Soovime anda erakonnaliikmetele võimaluse kuulata infot otse ministrilt ning võimaldada teil huvipakkuvaid küsimusi ka küsida.

Osavõtt on mõeldud AINULT KESKERAKONNA LIIKMETELE. Selleks, et kohtumisel osaleda, palume end registreerida hiljemalt 16. märts kell 12.00. Registreerimiseks tuleb saata enda soov e-kirja teel aadressile konverents@keskerakond.ee.

Palume lisada oma ees- ja perekonnanimi ning piirkond, kus olete registreeritud. Hiljemalt kella 16ks saadame teisipäeval kõikidele registreerunutele Zoomi lingi. Tegemist on programmiga, mida ei pea eraldi alla laadima. Koosolekul saate lingi abil osaleda läbi veebilehitseja.

Juhul kui teil on küsimusi ministrile, võite need registreerides kohe esitada ning need lisatakse küsimuste nimekirja.

2 kommentaari
  1. Mul 2 aastat ago
    Reply

    ainult 1 küsimus: millal mannetu ja otsustusvõimetu … Tanel tagasi astub? Aitab 700-st mõrvatust.

  2. Valitsuses rivis vargad, pätid. 2 aastat ago
    Reply

    Enamus kõik Keskerakondlased. Pühataevas, mis on saanud sellest erakonnast ja kuidas meil pääsesid valitsema vargad ning kaabakad. Meid juhib varas Reps. Rahandusministeeriumis minester haiseb jne.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.