Triin Varek – Keskerakonna Rakvere linnapeakandidaat

Foto: Helen Solovjev

Keskerakonna Rakvere osakonna juhatus kinnitas 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimiste linnapeakandidaadiks Triin Vareki. Varasemalt abilinnapeana töötanud ja alates 2019. aastast linnapea ametis Triin Varek ütleb, et mitmed koalitsioonilepingus kajastatud projektid on valminud või lõppjärgus.

“Vallimäe arendus, Pika tänava rekonstrueerimistööde esimene etapp, tänavavalgustuse kaasajastamine, tasuta hommikusöök lasteaedades, koolimööbli hange, erinevad projektid sotsiaalvaldkonnas,” loetleb Triin Varek, kes oli Rakveres Keskerakonna esinumber ka eelmistel valimistel.

Alates 2017. aastast Keskerakonda kuuluva Triin Vareku sõnul lähtutakse oma tegevuses ja valmisplatvormi koostamises eelkõige inimeste heaolust. “Mitu olulist projekti on ellukutsumise faasis, näiteks põhikooliõpilastele mõeldud töö- ja tehnoloogiakeskuse ning jalgpalli kuppelhalli rajamine. Samuti seisame selle eest, et riigipoolse lisarahastuse saaks Arvo Pärdi nimeline muusikamaja,” lausub Triin Varek. “Suureks väljakutseks on saada üheks esimeseks kliimaneutraalseks omavalitsuseks Eestis. See projekt võimaldab meil viia uuele tasemele ka rahvusvaheline suhtlus ja õppida parimatest praktikatest.”

Triin Varek tõstab esile riiklikke prioriteete ehitada välja neljarajalised maanteed, panustada kiirele rongiühendusele ja suurendada kohalike omavalitsuste tulubaasi. “Inimesed hindavad järjest enam hubast elukeskkonda, millesse oleme Rakveres viimastel aastatel ka oluliselt panustanud, kus kõik vajaminev on mõne kilomeetri raadiuses. COVID-19 olukorras on järjest rohkem pööratud tähelepanu kaugtööle ning see annab Rakvere elanikele senisest suurema võimaluse teostada end suuremate linnade ettevõtetes ja asutustes,” räägib Triin Varek.

3 kommentaari
 1. Kui 1 aasta ago
  Reply

  Triinuke tahab kaotada Rakvere kui pedepealinna seisundi ja on ka põhimõtteliselt igasuguste väärakate vastu, on ta mõeldav ka linnapeana. Kui aga mitte, siis kerigu kus … .
  Paljud elanikud ei julge enam tunnistadagi, et nad on Rakverest, sest kohe mõeldaks eneist kui pededest.

 2. Oli magus leib. Teod puuduvad. 1 aasta ago
  Reply

  Linnapeana on ta meile õnnetuseks.

 3. Almar Glustsenko 1 aasta ago
  Reply

  Ma muidugi ei tea, kas noor-Varek ise aru saab, kuidas see ta jutt teatud faktidele ja kuju(n)d(it)ele tuginedes kõlab.

  Sama sionistlik-ADL-Foxmanlikult, nagu kahjuks IGA praeguse Riigikogu erakonna plaadilt: 4-realised teed, kiirraudtee ja 0-kliimamõjutavus.

  Ja muidugi, ei ühtki piiksu sellest, et “covid”-ootuses 6,5 viimase aastaga on Riigikogu varastanud Eesti töötegijate poolt teenitust juba 15 400 000 000 eurot ESM-i, millest nüüd tuleb tagasi lubatult 1/3, aga ka see tahetakse panna tööle selleks, et see läheks vaid Maarahvaid hävitava hallide rassi heaks, et kohalikud kiirelt kuhuiganes minema kupatada ja kesiganes meie koju asemele kupatada, mõõda neid 4-realisi teid, vajadusel hästi kiirelt.

  Nagu ka EKRE sionististuvate uutesuudistes “ennustab” Marilyn Kerro, et näeb Eesti kohal musta laiku, nagu kõik siit lahkuks, ja siis ta näeb veel PRESIDENDINA vuntsi ja habemega vanemat meest, kes kattub tema poolt kirjeldatuna täpselt selle TAkadeemia sisult pearabi ja esisionisti, Tarmo Soomerega, kes meile 3 viimase aasta jooksul kinnitab, kui paratamatu ikka on see, et kohe läheb Kagu-Aasia vee alla ja me peame vabatahtlikult võtma vastu kusagilt (ilmselt siis vee alt sinna eelnevalt paigutatuid) Euroopasse 1500 000 000 tulnukat, sealhulgas Eestisse 7 600 000.

  No , pagan, kui endal pole linnaemanda pikast palgast raha, siis Poolamets ikka mõnel korral aastas oma busse Rakverest Tallinna saadab

  Tasuks vaadata, et mis märk selle KERRO KODULEHEL NURGAS ON ja MIKS SEE KATTUB USA RAHATÄHEL OLEVA, PÜRAMIIDIST ÄRALÕIGATUD KÜKLOOBIGA JA SIIS POOLAMETSA BUSSIGA, PADAVAI, TALLINNA PIKA TÄNAVA AJALOOMUUSEUMISSE OLÜMPIAKOMITEE NÄITUSELE (EESTI UGRIRAHVA) VABALT (KINNI)MÜÜRIJATEST.

  Aga 0-kliimamõjutavus on muidugu õige vihje, sest selle saavutab üksikinime (olgu ta siis kojamees või linnanaine) kindlalt vaid siis, kui ta lõpetab igasuguse tarbimise, mitte, et kui ta vaid loodab misiganes maailmalaiusel üllal põhjendusel võimalikult suurel hulgal tegelikult kattetta saadavat raha adminkulutada
  ….
  (90% ulatuses on selle raha kate ehk vahetus millegi reaalse vastu, seal, kust see raha lubatakse meile saata, vaid poliitiline alusetu lubadus, erinevalt selest 15 400 000 000 eurost, mis ulatuses on meie töötajate raha eelnevalt selleks sinna sahtlisse seisma jäetud)

  Ja niimoodi saabki pärast valimilubaduse kohta öelda ”TEHTUD” kui „nõid” Kerro poolt presidendiks otsustatud rabi Soomere on teostanud maailmarahvastatud sarvikulinna rahvaga 0-neutraalsuse, elik heal juhul nad oma suguvenna, Taani(Sinki)linna-Odessa-piraadiSadama Hodorkovski Magadani „puhkekodusse” kupatanud,

  halvemal juhul, kudas seda nüüd viisakamalt öelda, nõia Rakvereraibetega keldrisse.

  Ja „riikliku statistikaga” põhjendades ei peaks ju olema ka häbi niisugusegi 0-(külmalt rattaja kujult)-neutraalsuse saavutamise suhtes, sest praeguseks peaks ju iga üldinimsustunud vanglakindluselinna ugrigi tahtma ise selle jaoks endas kõik sissepääsud ja väljapääsud sulgeda.

  See mustamummuline pluus, valgel põhjal, muidugi täitsa sionist-vabamüürlaste viimse hingetõmbe reliikvia partiid väja ei anna, aga nii „nunnu” on ju nõjatuda meie ugri maharaiutud põlishiitest järelejäänud tammepärgi kandvaile ja vahel isegi härdalt võõraid õllelaule lauldes pisaragi poetada, nii 50 aasta tagusel Lauluväljakul, isamaa üldinimesestaja taktikepi all, tänapaeva kalasiondeemialase üldinimsuse laulupeol, kui tänapäevases nutuvabamüüris itkujarattal.

  Ei-ei, mitte sealaulumaja metsa seest, sead ei tule, peale euroopast toodud Ahvla katku, meile enam metsast, vaid „covid”-kosher-kombinaadi 2020 lausreklaamist. Aga, imselt võib öelda, et vähemasti väga suurte pettasaamise sarvedega põdralaulumajast, kohe täitsa metsa poolt?

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.