Kiik: kolmapäeval saabub Eestisse 44 000 doosi AstraZeneca vaktsiini

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik märkis esmaspäevasel pressikonverentsil, et kolmapäeval saabub Eestisse 44 000 doosi AstraZeneca vaktsiini.

“Hetkel oleme võrdlemisi optimistlikud, et AstraZeneca vaktsiin saabub. Nüüd saavad kindlasti kümned tuhanded inimesed kõrgemas vanusegrupis võimaluse minna lähiajal vaktsineerima,” kinnitas Kiik.

Kiige sõnul on viimasel ajal tulnud palju lisainfot vaktsineerimisele registreerimise kohta ning kindlasti tasub jälgida oma andmeid digilugu.ee portaalis ja ka avalikku meediat. 

“Liigume selles rütmis, et järgmise kolme nädala jooksul tagada kõigile 70+ vanuses inimestele vaktsineerimisvõimalus,” ütles ta.

“See nädal on hea, et saame alustada eelmisel nädalal alanud mõõdukal optimismilainel. Eelmine nädal näitas tõepoolest teatud langustrendi.  Nakatumislanguse taga on Eesti elanikud. Võime sel hetkel tõesti teatud määral end selle eest ka tunnustada. Piirangud üksi kunagi ei aita, kui neid tõsiselt ei võeta,” kinnitas Kiik. 

Terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma sõnul on nakatumisnumbrid püsinud stabiilsel tasandil juba mitu nädalat ja näha on esimesi langusmärke.

“Nakatumiskordaja R on langenud 0,9 peale. Kui see jääb samaks, siis me oleme mai alguseks samal haigestumise tasemel kui jõulude ajal,” ütles Härma. 

Samas nentis Härma, et hetkel on veel vara rääkida haiglakoormuse langemisest. “Kui me suudame haigestumise stabiliseerida, läheb umbes kaks nädalat, et haiglaravil olevate inimeste arv stabiliseeruks ka,” ütles ta. 

5 kommentaari
 1. Almar Glustsenko 2 kuud ago
  Reply

  VAKTSINEERIMISTAPATALGUD Kampaania suhtes.

  Kuna TH Ilves ja Siim Kallas, Seraffima Ordeni ja Auleegioni Ordeni rahvusvaheliste ADL-sionistide vabamüürlastena, võtsid nõuks nüüd sellised Teeme Ärad oma AK-s ikkagi väljakuulutada, siis

  VASTUPANU otsustas, et

  ANNAME RATASE, HELMEDE JA SEEDRI PUNTIDELE

  INDULGENTSI VÕIMALUSE

  (ja seega võimaluse tõestada end ka tegeliku opositsioonina ja VASTUMANUNA, NAGU SEE PEAKS RIIGIKOGULASTE POOLT TOIMUMA KOGUAEG)

  KUNI 7.04.2021 KL 23.59-NI,

  KUI NAD KUNI SELLE AJANI PANEVAD RIIGIKOGUST KOKKU VIIMASE AASTA JOOKSUL ESM-I VARASTATUD 2, 28 MILJARDIST EUROST OMA OSAST TOLMUKÜBEME EEST,

  VÄHEMALT 16/ 7,
  ….
  IGA LINNA IGA

  VAKTSINEERI.EE

  PLAKATI JUURDE

  OMA ERAKONNASÕDURID, KELLEL ON SELJAS ÄRATUNTAV ERAKONNAÜRP JA 3 X 2 MEETRINE INFOTAJVEL,

  Millel on kirjas kõik see oluline info, mida meile pole seni seoses „covid”-sionistide ADL-i Maailma lukkukeeramise Rockfeller2010 kava täitmisega avaliku riigiinfona räägitud.

  LISAKS OMA MASKI KANDMISE VÕI MITTEKANDMISEGA, VÄHEMASTI NENDE PLAKATITE EES SEISTES,

  NÄITAMA OMALT POOLT AVALIKKUSELE, ET KUIDAS NAD SUHTUVAD SELLESSE, KUI

  RIIGI INIMESTE TERVISEPOLIITIKA EEST IGAL HETKEL VASTUTAV VALITSUS

  KOHUSTAB INIMESI PÄEVI, VÄDALAID JA KUID, SÜÜDIMATULT VÕI KURITAHTLIKULT, HINGAMA MASKI ALL TAVAPÄRASEST 25-50% VÄHEM ÕHKU

  JA SELLE TAGAJÄRJEL SÜVENDAMA ENDAS OMA TERVISEVAEGUSI, SATTUMA SEETÕTTU KORDI KIIREMINI NENDE TÕTTU HAIGLASSE, KUS NEID SUNNITAKSE IGAL VÕIMALIKUL JUHUL VAKTSINEERIMA END JA SELLE KÕIGE TAGAJÄRJEL KÜMNEID KORDI TÕENÄOLISEMALT SUREMA, KUI MUIDU.

  Sest kui info- ja riikide isemajanduse röövimise operatsiooni vastaseid tülikaid poliitikuid tahetakse, mossadi Gladio-b poolt näiteks mingi kunstlikult väga kangeks rohkendatud covid-viiruse tüvega, kõrvaldada, siis ei aita selle vastu ükski mask, ei aita, et lähed Maarjamõisa haiglasse, lootuses, et sul jalga ära ei lõigata, kui sa tead, et sa ajad niisugustele Unisversaalkurjategijate VASTUPANU poliitikat.


  Ja, et Seeder, Helmed ja Ratas, indulgentsiperioodil selle tingimustena, edastavad lisaks vähemalt oma erakondade kodulehtedel, meediaga kokkupuutel, sotsiaalmeedias ja kohtumistel neid küsimusi mis ON ESITATUD JA ON RIIKLIKU SISULISE VASTUSETA jäänud kasvõi

  TELEGRAM.EE-S

  RAHVUSLIKTEATAJA.EE-S, JÜRI LINA POOLT VÄIDETUNA, NR 1/ 2021, LK 1
  MINU POOLT SAMAS 3/ 2021, LK 12.

  MUIDUGI POLE KA HALB KASUTADA SEEDRI, HELMEDE JA RATASE POOLT SAMAL AJAL VÕIMALUST HEITA NUTUVABAMÜÜRIORDUDE LIIKMED OMA ERAKONDADEST VÄLJA, kui nood ei ole selle tähtajani nõus nendest VABATAHTLIKULT, JA AVALIKULT SEDA KUULUTADES, VÄLJA ASTUMA.

  Ja lasta samuti oma erakonna ajakirjanikel väljaselgitada ja avaldada info selle kohta, et mida Edgar arvab ja mida asjaosalised ise arvavad,

  et kas LGBT-Kiik ja Doktorid Vassiljev, Levin, Popov, Joller, Ingerainen, Vallikivi jm vaktsineerimispropagandat korraldavad või vaktsineerimise teoastamise eest vähemalt kümneid tuhandeid eurosid kuritegelikku kasu saavad, POLE VÕI ON kõik ilmsete juudi välistegi tunnustega ja oma avalikult käitumiselt Maarahvaid „covid”-tulnukate eest füüsiliseltki kõrvaldavad ADL-juudid.

  See on see poliitiliste riigi(aumeeste) kokkulepe, mida VASTUPANU NÄEB, KUI LUBATUD PIIRIDES POLIITILIST KOKKULEPET.

  Kasutage võimalust, kuni seda antakse.


  VIITED JM:

  Tarmo Soomere, 3 viimase aasta pikad usutlused, vähemalt 6 tükki Õhtulehes, kõne 20.08. 2021 Kadrioru Presidendilossi aias, juudi-3- ja 6-nurkadega Plekktrummis, sygiskool.ee/2014 kodulehel avaldatud „Tihedalt kooselamise teooria”,

  Ratase Riigikogu esimeheks nimetamise päeval, ETV-s, Esimese Stuudio saates, saatejuhi poolt Ratasele korduvalt esitatud T.Soomere ultimaatum, MÄÄRATA seekord teda Eesti Vabariigi (mitte Klooga ega Kalevi-Liiva) presidendiks,

  ohtuleht.ee, lk 1 reklaam ja AK AVALIK VAKTSINEERIMISTAPATALGUTE REKLAAM, 29.03.2021,

  ohtuleht.ee jm, artiklid EESTI PÄÄSTEAMETNIKU SURMAST VAKTSINEERIMISE TÕTTU TEKKINUD VEREÜLEHÜÜBIVUSE TAGAJÄRJEL,

  TELEGRAM.EE ARTIKLID,
  ….
  ERITI EESTI VALITSUSTE POOLT SENI VASTUSETA JÄETUD KÜSIMUSED

  Miks Mehhikos ja Egiptuses ei kanna pea kõigis piirkondades keegi maske ja miks seal „cOvid-19”-sse haigestumise ja suremise statistika näitab, et seda ei toimu, kuigi samas piikonna või kliimavöötme teistes riikides võib samas maskiball olla totaaalne, küik meedikud võivad käia vaid skafandrites ja riiklik statistika võib kujutada katastroofi.

  Sama Valgevenega, et miks Põlluaas ja 92 kurjategijat riigikogus hääletasid Valgevene presidendi, pikaajalise Mossadi Gladio-B operatsiooni teel, kõrvaldamise poolt ja kas see on seotud sellega, et endisele IMF-i presidendile korralda USA-s mingi toateenijaga koos viibimise skandaal, ta kõrvaldati, siis sai La Gard IMF-i presidendiks, nüüd tuli Euroopa keskpanga presidendiks ja siis pidi sealhulgas Eestis Reformierakond saama teha riigipöörde, et saaks hakata „covid-19” nimel, juba 10 aastat tagasi, Rockefeller2010 plaani järgi, tehtud euroraha-kriisi ja „Kreeka”-abi põhjendusel, 2011-2013 lobistatud ja 2014 koguma hakatud, Euroopas seni 6 triljonit ja Eestis seni 15,4 miljardit, ESM-i jätta ja nüüd rahvusmajandused selle abil oma ADL-i liikmetele ja ustavatele käpikutele röövida .

  Miks ikkagi Lukashenka ei nõustunud võtma enda kuningriigi Itaalia moodi kupeldamiseks algul pakutud 92 miljonit ja lõpuks 940 miljonit dollarit „abiraha”.

  Või, et kas kohalike poliitikute või võõrdiversantide, ja milliste, operatsioon oli, 29.03.2021 Õhtulehes, lk 9, artiklis: KATSE: Barcelonas ja Amsterdamis lubati noored korraks lõbutsema,

  esitatud jutt,

  kas selleks kasutatud halli Palau Saint Jordi nimi viitab Jordani jõe ääres asuvale Palestiina juudilaagrile, mis millegipärast peaks muutuma sellises olukorras katalaanidele pühaks paigaks ja miks

  ning miks on artiklis esiletoodud, et Barcelonas ostsid 5000 noort piletid kiirelt ära, kuna seal esines väga popp ja lemmik ansambel Love of Lesbian (lesbilise armastus), kui see on selge poliitiline provokatsioon, anda noortele võimalus, väidetavalt massurmava viiruse levitamise paratamatus olukorras, nautidida vaid seda hävitavat kultuuri, mida on millegipärast meile reklaaminud eri TV-des juba aastaid jooksnud seriaalid Elavad Surnud ja mis vaid tapab su rahvuslikku omaiivet.

  VÕI,

  SEOSES TESTIDE ÜLE 100-1000 TUNDLIKUMANA KASUTAMISEGA, KUI ON NAKKAVA JA/VÕI HAIGESTAVA VIIRUSE OLEMASOLU MÄÄRAMISEKS TÕENE JA/VÕI SAMUTI TÕLGENDAMISEGA ÜLE 100-1000 ROHKEMATE SURMADE PÕHJUSEKS , KUI NEID TEGELIKULT OLLA SAAB

  JA SURMAJÄRGSETE AKTIDE PUHUL VAID NIISUGUSE TESTI ALUSEL SURMA PÕHJUSEKS „COVID-19” AVALDAMISE SIIS, KUI NIISUGUSED VÄIDETAVAD „COVID-!9” JÄÄNUSE FRAGMENDID ON KUNAGI ENNE SURMA VÄIDETAVALT NEIL INIMESTEL AVASTATUD.

  Kuidas on näinud Eesti valitsused 2020 ja 2021 end mitte oma rahvust ja rahvast sihikindlalt genotsiiniga tapjatena, kui lasevad meil ennast maskiga lämmatada olukorras, kus AK irmutab meid igapäevaselt 1500 haigestunuga, olukorras, kus see statistika „imetakse välja” Covid-19-PCR testist, misllega on võime pahatahtlikkuse korral (mida need valitsused ka teostavad), paljundada järjekindlusel organismist avastatud viiruse mõnd osa niivõrd, et saab väita, nagu seda oleks olnud organismis juba varem haigusttekitaval määral, mis on vale.

  Väidan, et kui kurijategijatest koosnev Eesti Valitsus lõpetaks KOHE Covid-19-PCR testi kasutamise, siis kaoks ka IGASUGUNE võimalus viidata sellele, et meil saab praegu olla mingi (selhulgas väidetav „Covid-19”) viiruse pandeemia või epideemia.

  Kui Eesti Valitsus valistsus alustaks seejärel omapoolset misiganes viiruse epideemia tõestamist puhtalt lehelt, siis oleks tal väidetava „covid-19” epideemia tõestamiseks vaja kasutada Sars-CoV-2 teste,, sest vaid nendega saaks seda epideemiat või pandeemiat tõestada.

  Aga Valitsuse kurjategijad varastavad vaid seda ESM-i 15 400 000 000 eurot ja EUROOPA KOMISJON, mis lähtub ADL-sionistide ja siinpool Serafima (TH Ilvese) Ordeni juuudasluse-Universeemiast, LUBAB VALISTUSEL SEDA VARASTADA VAID SIIS, kui selle varastatud raha eest lähevad Essti ugride 140 000 põlistalu maad, metsad, Eesti majandusstrateegilised suurettevõtted ja kontroll sotsiaaltoetuste jaotamise võimaluste üle ADL-sionistide põhistele võõrfondidele, keda üritavad siin kästa-puua Pruuli, T.Soomere, Kasela, Vseviovid, Helenius, TH Ilves ja teostada rüütliordud, läbi RMK, Maa-Ameti, minister Asmeri Timberi, Noblessneri-BLRT, LHV-(Sõõrumaa)-IRL-MäluInstituudi, Alexela, Fortumi, Nordeconi jms ehitus poliitoligarhiate ja üldse Nord-tüve põhiste juudi-firmade, HKScan-Talleggi, Kruudalt röövitud Tere

  (29. 03 2021 Osooni saade jahus seda pakendirahapesu üsna hästi, isegi mäletatavasti EKRE Keskonnateenuse juht rääkis üsna ilusalt kostvat juttu, aga keegi neist ei ütelnud, et meil on Kalevi liiva küll ja et lepime kokku, et müüme piima taas pudelites).


  https://www.ohtuleht.ee/681096/kommentaarid 9. juuni 2015, 22:25

  liveinternet & 5010089 & 233047090/

  http://birthofanewearthblog.com/adl-president-abraham-foxman-speech-about-destruction-of-white-race-jewish-world-domination/

  https://www.liveinternet.ru/users/globalnaya_politika/post281741586

 2. Almar Glustsenko 2 kuud ago
  Reply

  Kontide ja pealuu rüütliorden on Maailmas rõvetsevatest üks vähemalt visuaalselt ilgemaid nutuvabamüürlaste ordusid.

  Näiteks Kariibi mere maaiolmakuulsatest lugudest on saanud alguse ajalooliselt kõige rohkem infot piraatide kohta ja piraadilippudele on roninud selle rõveda ordu KONTIDE JA PEALUU SÜMBOL, mille tegevus seisnes ühes suuremas maiade ja inkade hävitamises ja konkistadooride poolt nende kulla Euroopasse röövimises. Sealt ka kogu Ladina-Ameerika katoliiklus ja tänapäeva Jesuiit-juutide Roomajate LGBT-Papa, kes „covid”-käib millegipärast traditsioonilisel võõraste pandeemuskude ja loodususkude aladel end kehtestamas.

  Piraatidega on old aga koguaeg see lugu, et kuulsamad ja absoluutne enamik nende laevadest ja armaadadest ei tegutse mitte juhuslikult vaid neile väljastatakse nö riiklikke litsentse. Absurd ju. Aga tegelikult on asi selles, et, nagu „covid”-nüüd Eestiski ja kogu „pandeemlas”, nii ka piraatluses ei väljastata neid litsentse tegelikult mitte nö demokraatlike riikide kõrgema võimu, ehk kohaliku rahva, veel vähem kohaliku peremeesrahvuse algatusel, nõusolekul ja kasuks, vaid nende juudi-ordude poolt, kes parajasti selle riigi-valitsla külge on puukunud.

  Nii ka igasugu tava-aus-kodanikele arusaamatud olukorrad, et näitseks Eesti Reformi poolne politseist ja mereväest, riigi kulul väljaõpetatud patriootide ja/või palgamõrtsukate pätsaja, Rahumaa, saab olla samas Küprose aukonsul ja teine, Auleegioni Ordu vabamüürlasest kroonilise Nobeli-nominendi poeg, Kross, saab olla Simmi alluv, Simmist hilga teadvam asjast, aga mitte koos temaga kinni minna ja mitte Interpoli tagaotsitavana ka, vaid nad saavad kupatada AdvantForce pandeem-tankistidena need Eesti soldatid 5 aastaks lihtsalt India Tamilisse, nagu karuslooma puuridesse, vangi ja lõpus ka veel võlaorjadeks, kes ellu tahab jääda. Ning ÜRO „covid”-rändeleppe vabamüürlase, Guterrese, kuulekas käpik, välisminister Kaljurand, ei lahe mitte sellepeale vabatahtlikult vangi, ega poliiterru, vaid julgeb lasta AK-l reklaamida, et ta käis USA-s Advanforce´i järeltankistiga sisult nende orjavangistuse pikendamise suhtes kokkuleppimas.

  Umbes sama loogika alusel hakkas näiteks ka Mart Helme, EKRE 2016 jaanuari Lauluväljaku konverentsil, mingit ebamäärast juttu ajama, et Somaalia piraatidega ei ole lahendus nii lihtne (et sellel on märksa keerulisem ajalooline tagapõhi, et seda väga lihtsalöt saaks lahendada), kui ma talle ütlesin, et tuleb neile, kohalike Ahvla osa-peremeestena, anda lihtsalt osa sellest suurest kasumist, mis on kusagil 1/3 maailma olulisest majandusstrateegilisest kaubandusest (on ikka tobe mõiste ja selgelt pärismaisust hukutav), mis läbi Suessi kanali käib ja millega piraat-vabamüürlased äsja oma hiigelkonteinerlaeva seal teele risti-keeramisega mingit „covid”-majandustrikki tegid, ilmselt et Vene naftakasumgi saaks järsult üles minna, et üritada seda seejarel niii järsku taas alla prantsutada, et pensiraha ei jätkuks ja saaks üritada oma Hodorkovski-Navalnõid ka Ida-Ugrilas võimu ligi tuua.

  Igatahes ka Vabadussõja retrotrammi-kangelase, Julius Kuperjanoviga, oli väga imelik lugu, mida nüüd, igal aastal, Paju lahingu aastapäevana, riiklikult eriti rõhutatakse ja näidislahinguid kangesti korraldatakse, kui Vabadussõja pöördelisest lahingust. Nimelt selles lahingus kangelane Kuperjanov sisult läks lihtsalt lagedale väljale ja lasi end vaenlasel maha kõmmutada, KUI SAMAL AJAL seisid selleks sõjaks nimelt Soomest kohaletoodud suuremad üksused, koos mitme soomusrongiga 8 kilomeetri kaugusel jõude.

  Ja siis jäägrijuht Mosina lugu, kes oli juba siis mäletatavasti NL major, kes räägib loengutel, kuis tema, Kuperjanovi pataljoni taastajana, kutsus kõiki Eesti taasiseseisvumise ajal Tartus vanameelse valitsuse vastu kogunema, aga kohale ei tulnud üle paari.

  Aga KUPERJANOVI ÜKSUSega on see „kala”, et 2016 pühitseti ta (taas?) KONTIDE JA PEALUU VABAMÜÜRLASTE ORDUKS.

  Kusjuures ametliku riigivõimu poolne taastatud k´Kuperjanovi pataljoni tegevliige oli ka kindral Kert, kes hiljuti lahkus. Üsna noorelt.

  Ja NÜÜD SEOS käesoleva pähjendamatute VAKTSINEERIMIS(TAPA?)TALGUTEGA (kui mitte just selleks, et sisestada kiipi, mida siis ordule vajalikul hetkel 5G-ga võimalikult massides aktiveerida).

  Nimelt näitas LTKHaiglast (Meremeeste Stromka lahe ligi olevast haiglast?) 29.03.2021 AK lõik, et seal on millegipärast tööl just Kuperjanovi parameedeikutest poisid. Teisest Eesti otsast toodud. Need, kel võimalikult vähem eel- ja järel-sotsiaalseid kontakte Tallinna vabamüürlaste Hansatee-välis-linnriigiga ja seega ka vähim võimalusi hiljem oma „patsientidega” kontakteeruda ja nende suhtes infot täiendada ning pilti kokku panna. Ja muidugi vastupidi ka.

  Poisid olid „tööl” täeisti lõdvestunud oleku ja kehakeelega, mis on, võimalusel pandeemiakoldes kohe-kohe võimalikult elu kaotada võivate inimeste, saati siis ajateenijate kohta VÄGA EBALOOMULIK. Ja ka osakonna venelannast, neid juhendav, ülemõde heitis nalja, et õdedel on nüüd palju parem särts sees, kui noored poisid kõrval. MIS SÄRTS SAAB SUL SEES OLLA, KUI sa väidetavalt nii ohtlikus pandeemias PEAD KOGUAEG PINGSALT JÄLGIMA, et IGA SU SKAFANDRI AUK oleks igal ajal linni?

  Aga sõdurpoiss ÜTLES, küsimuse peale, et kas surmahirmu ei ole, hoopis, et ON PÕNEV.

  Aga seda ei küsitud, et kuipaju makstakse.

  Ütlete, et järjekordne vandenõuteooria. Aga ma ütlen sellepeale, et kuis peaks üks teadlane saama oma pandeemias sotsiaalkäitumise parimaid Valitsusele esitatavaid mudeleid välja töötama, kui ta võtaks selleks med-teadusinfot ja statistikat vaid tunnel-vaatevälja meetodil niisugustelt teadlastelt, nagu Irja lutsar, kelle iga avalik esinemine kipub sisaldama fraasi inimeste „rajalt maha võtmisest” või Andres Meritsalt, kelle teleesinemine Ringvaates ütleb kogu aeg, et ta tahaks pigem kusagil mujal olla, kes vaatab vaid enda ette nurka maha ja Iisraelist rääkides hakkab üldse põhjendamatult kokutama.

  Või Üllar Lanno, kes telegrammi poolt põhjalikult tsiteerituna ütles sisult, et 2017 ja 2018, Eestis eriti ägedatel gripiaastatel 7 kuu jooksul mõlemal aastal üle 9000 inimelu viind gripp ei ole saanud nüüd tulla, sest inimesed pesevad käsi ja „Covid-19” on juba ees, aga millegipärast ei hakanud seejuures üliolulise sisulise infona võrdluseks rääkima sellest, et kas Covid-19-PCR testis (või muudes Eestis kasutatavates „pandeemia aegsetes” viirusetestides, kui sellised on, ei tea küll neid kasutusel olevat) kasutatavad „Covid-19” markerid, ehk eri tuvastusained (mida on vähemalt 3 eri ainet) on samal ajal kasutatavad ka muude covid-viiruste tuvastamisel, kas nende tulemuste põhjal on seejuures eristatav, et kumba ja millist covid-viirust see marker tuvastab? Kas need markerid on samas kasutusel muude viiruste tuvastamisel ja ka tavapärase gripi tuvastamisel (mis Lanno väite alusel olla nuud saabumata jäänud ju)?

  Miks terviseamet pole loonud juba taristut, milles iga haigla „covid-19”-osakond annab päeva lõpuks, kl.18-ks igapäevased vastavad statistikad tabelina üle Terviseametile (ma ei usu, et seda ei toimu, kui selleks oleks praegu põhjust) ja Terviseamet annab omakorda need, kompaktse aga sisulise infona AK-le ja AK harjutab poole nädalaga nii vaataja konkreetset infot mõistuslikult vaagima ja vastavaid järeldusi tegema, ka piirkonniti oma ohuinfot saama. Millele Lanno või asetäitja saaks järgmisel paeval kl 14 siis Hando Tõnumaale Telegrammist ja „muudele targematele ajakirjanikele” anda nii ammendavaid sisulisi vastuseid, et iga süüvimisvõimetu ajakirjanik lihtsalt järgmisel päeval vahetaks vabatahtlikult eriala ega tuleks enam iialgi end med-eesrindlaste ees oma rumalate küsimustega häbistama.

  Mis see parem meetod oleks, kui pandeemia, „covid-19” ja just sellesse murdu surevad (vähemalt sama palju, kui tavaliselt gripiga, 7 kuuga üle 9000 eestimaalase, avalik-kiri.ee/ii-avalik-kiri-12-20-koroona-valehaire/ , II.5.5, tabel) oleks. Kui krooniliste poliitvaraste Valitsusel ei oleks lihtsalt eesmärki meilt ESM-i röövitud 15 400 000 000 eurot kuhugile mahakanda?

 3. Mina 2 kuud ago
  Reply

  tahan Trambi ühesüstilist Tsonsson-tsonssonit!

 4. to mina 2 kuud ago
  Reply

  Johnsson@Johnss. on sama lörts kui zeneca -60% hoiab ära misasa?
  kui ta ühekordne on, vat et seal adjuvante sees pole ,mis on alumiinium -kesknärvisüst. rasked haigused.-hiljem.

 5. lugeja 2 kuud ago
  Reply

  ex toodi ära tasuta itaalias seisvad tuhanded doosid….kuul.davasti hakkab az nime vahe.tama, et apetiicemaks muuta….mis ees.märgil jät.kataxe inim.katceid il.ma tea.vitamata…nagu näha, suure.neb su.remus koos vax. isikute hulga suu.renemisega…on lugeda infolehelt, et nn vax. ei kaice haige.stumise eest…väga häi.rib va.stutavate ame.tnike ebakom.petencus…kui arst rää.gib, et tema teada ei ole kee.gi hai.gestunud vax. võtmise järel, või on harvaesinev….siis andke andex …nad vis.kavad mus.ta po.ri nä.kku, ja ei va.stuta mittemillegieest

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.