Keskerakonnaga liitus Erika Bauer

Erika Bauer

Keskerakonnaga liitus tunnustatud kooliõpetaja Erika Bauer, kes soovib kohalike omavalitsuste valimistel tähelepanu pöörata eelkõige haridusvaldkonnale.

“2022. aasta sügisel avatakse Rakvere riigigümnaasium ja seoses sellega seisan selle eest, et põhikoolivõrguga seotud ümberkorraldused oleksid võimalikult sujuvad ja mõtestatud. Samuti on minu eesmärk tagada, et igas Rakvere koolis oleks õpilastel võimalus süüa tasuta hommikuputru,” lausus Erika Bauer, kes on olnud Lääne-Virumaa aastaõpetaja ja mitmeid kordi nomineeritud klassijuhataja.

Rakvere linnapea Triin Varek: “On suur rõõm, et Keskerakonna Rakvere osakonnaga on liitunud mitmed tegusad inimesed, kes soovivad kohalikel valimistel kandideerida ja seeläbi kogukondliku elu kujundamises kaasa rääkida. Rakveres on viimastel aastatel palju ära tehtud ja mitmed suured projektid on pooleli. Kutsun kõiki inimesi, kellele läheb korda Rakvere areng, Keskerakonnaga liituma. Üheskoos oleme tugevad!”

4 kommentaari
 1. Mida värki? 3 aastat ago
  Reply

  Kuigi valitsused üle maailma räägivad piirangute kaotamisest, siis räägib siseinfo hoopis midagi muud: maskid ja piirangud on selleks, et jääda.

  Briti valitsuse siseinfo kohaselt ollakse üha enam veendumusel, et koroona on tulnud selleks, et jääda ja sellega peab harjuma. Ühtlasi tähendab see seda, et isegi pärast piirangute leevendamist jääb alles maskikohustus, isolatsiooni nõue ning karantiin pärast reisimist, vahendab Daily Mail.

  Briti valitsuse siseinfo kohaselt jäävad piirangud alles ka peale 19. juulit, mil lubati Inglismaal piirangud kaotada. See tähendab, et näomaski kandmine, kodus töötamine ja reisimisega seotud isolatsioon jäävad igavesti kestma.

  Inglismaal kasvab kiiresti koroonaga nakatumiste arv ja kardetakse, et kasvama hakkab ka surmajuhtumite arv. Piirangute kaotamise edasilükkamisega loodetakse säästa tuhandeid inimelusid. Kuu ajaga loodetakse kahe doosiga ära vaktsineerida kõik ohustatud inimesed ja üle 50-aastased.

  Ühtlasi tahetakse muuta koroona vastu vaktsineerimine kohustuslikuks hooldekodude töötajatele. See tähendab, et ligi 1,5 miljonit inimest peavad Inglismaal end laskma 16 nädala jooksul ära vaktsineerida, vastasel korral kaotavad nad töö.

 2. Huvitav 3 aastat ago
  Reply

  oleks näha neid tegelasi, kes valmistavad igal hommikul TASUTA putru.

 3. robert 3 aastat ago
  Reply

  Ainukese põhjusena riigigümnaasiumide ehitamiseks on vaid soov eurorahade läbilaristamiseks Õpilasi jääb iga aastaga vähemaks Rakveres on 2 tasemel gümnaasiumi Neist tehakse põhikoolid Tõesti on raske aru saada selle idee elluviijate mõistusest

 4. See ilus naine läks Ratase õnge 3 aastat ago
  Reply

  ja astus kaka sisse. Kahju, et on veel inimesi, kes lasevad ennast ära rääkida. Ausale inimesele ei sobi ennast reeturitega, varastega ja valetajatega siduda. Keskerakonna juhid aga seda on. Korra nad said hääli lubadusega lisada koheselt pensionitele sada euri ja seda teha jaanuari kuust.
  Varaste, sulide, reeturite sõnu ja lubadusi ei tasu uskuda.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.